Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » legalita
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Obecné Příspěvek č. 1

Nepřipadá Vám, že je tráva legální. Podle mne ji zlegalizovali a nikomu to neřekli. V městě kde bydlím se dají sehnat za podobné ceny jako v Holandsku asi 4, nebo 5 vzorků. 1.-Mazar, 2 skunk number 1, silver pearl. White widow a podobně. Předhání se to tu s kvalitou. A to jsme malinké městečko v příhraničí. Funguje to takhle asi 2-3 roky, a že by byl někdo nějak někým postihnut- NE . Tak si říkám, jaký by to bylo, kdyby to bylo. Uhulili by jsme se všichni k smrti.

Old Post 15-02-2001 v 08:10 AM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 2

BOWIE a nemyslíš, źe by nám bylo líp ? Vím, že si to myslíš... Člověk který hulí získává poněkud jiný názor a postoj na dění ve světě a na svět jako takový. Mám pocit, že se člověk sklidní a začíná trochu uvažovat...
Poznávám to sám na sobě a na ostatních huličích, které znám... Skvělí lidi... Ale pozor... Aby po případné legalizaci tady nevznikla generace teenagerů - 12-15 kteří tu budou frajeřit jako prase "JÁ HULÍM"... Takoví lidi to fakt podle mého názoru nemůžou pochopit podstatu relaxačního hulení... Dyť už dnes tihle lidičkové berou perník, herák a chlastají jak o dušu... To my sme v jejich letech nedělali... Nebo jo ? Já teda ne. Až pozdějc... ale už sem zaplať pánbůh vyléčený... Sám sebou... Narozdíl od např. bandy nácků, kteří nedávno seděli v jedné hospě. No kdybych tam vkročil, tak kámoš by snad dostal i po čuni za svou bundu Meat Fly...

BTW... víte kolik nácků hulí ? To by ste se divili... :-) A to sou tak děsně proti tomu...

>BOWIE KDE ŽIJEŠ... DO TAKOVÉHO MĚSTA SE VELICE RÁD NASTĚHUJU a klidně se k smrti uhulím... ale až k smrti se mi to nepovede... příroda to tak chtěla....

Old Post 28-02-2001 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

odpověd Příspěvek č. 3

Město to není hezké je takové panelama vytáhlé. Můžu jen prozradit, že se jedná o západní čechy. Kraj Karlovarský. A to s těma patnáctiletýma. Radši bych aby si kupovali v koffeeshopu přes staršího týpka hulení, než aby jim nabízel nějakej cigán i piko,hero a podobně.
Bylo by oddělené braní tvrdejch a měkkejch. Dneska je to hrůza . Pamatuju doby, kdy pervitin byl dvakrát levnější než holand skunk. A to je fakt k zblití. Pánové na hoře jsou ovládaní mafií z itálie a tak držej trávu pod pokličkou. Ceny hera atd. budou stále na stejné ceně. O to jim jde . Je to miliardovej byznis. Sežeň si materiál o panu Severovy. Bral hero a teď je jak vyléčenej kuřák.(nejhorší) Dostal asi 10 milionů od italského bosse. Proč?
No je toho dost, nějak jsem se rozepsal. ončím.

Jinak si myslím, že čechy jsou blbákov. Nás huličů je hrozně moc a jednou to přijde. Můj typ na legalizaci- Hned po Velké Británii a Německu to znamená do 10 let.

Old Post 02-03-2001 v 09:28 AM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Do 10-ti let ?

To néééééééééééééééééé .. Ty vole to mě do tý doby asi zavřou... Kurwa já nechcu jít bručet... Mám f pohodě práci web prográmátora a grafika a jedu si tučně v PHP MySQL atd... A dost mě to baví...

Ty jo jestli mě do tý doby zavřou, tak pánové pá pá... Já to tu zabalím a půjdu si to hodit...

Ohledně toho Severy... no to je teda pěknej parchant... nemáš nějaký matroš o něm... Rád počtu...

Nahulenou ...

Old Post 02-03-2001 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

profix Příspěvek č. 5

Nikoho nezavřou neboj. Nezavíraj lidi co si v pohodě hulej. (snad)

Old Post 02-03-2001 v 18:03 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 6

bowie: kéž by jsi měl pravdu...... myslím si že konopný ombudsman Marek Jedlička by mohl povídat. A taky s tím Severou..... to je jako bych četl článek v Blesku, nechci samozřejmě soudit pravdivost výroku, ale je dobré také uvést zdroj informací, aby se člověk mohl dovtípit o co tady běží.
Profix: Myslím že s tím zavíráním to nebude tak horký stačí se vzít poměr zavřenejch za stejnou činnost a počet uživatelů. A jseš doma jaká je pravděpodobnost že tě zavřou třeba bude nižší než-li by jsi se zřítil v sedačkové lanovce.

Old Post 09-03-2001 v 09:00 AM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 7

psyloelf: Ty brďo já měl doma teďka 4 tučné kytky na balkóně minulý rok... Jakmile to začalo přelízat balkón dal sem to do obyváku za okno...

Teď jsem měl nějaký výslechy zapať pánbůh jako svědek kvůli něčemu jinému s čímž už jsem dávno skončil a ani to tu nechci rovádět a ani v tom nechci pokračovat.

A tak se nediv, že mám strach... Mám takový pocit, že to asi ví.

Ale kámo BTW... to bylo něco... Sice sem to za dva měsíce zhulil ale byl sem každý den nasrački s měkým i.
No taky bylo minulý rok pořádné vedro a kytky se na balkóně slunily jak divé ...

:-)

Libor frič - za dvě kytky 8 let ? Že bych šel na 16 ? :-( A sakra... To si to du hodit...

Ale ještě ne...

Old Post 09-03-2001 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 8

profix: výslechy na policii? státním zastupitelství?? nebo na soudě?? Možná že ten pocit pramení z toho že jedinej kdo toví jseš ty, ale oni kdyby něco věděli tak už s tím dávno vyrukujou to buď klidnej aby se dozvěděli něco dalšího, tak se na to vyser a nepřemejšlej zas tolik o tom aby nepřišla paranoia. A kytky z balkónu radši do skříně...... |:?) jinak klidnou hlavu a přeju ti ať to dopadne jak si přeješ...

Old Post 09-03-2001 v 09:55 AM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 9

Ty brďo tady je to jako chat...

Díky... A pevně věřím, že másh pravdu :-)

Old Post 09-03-2001 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 10

Úplná legalizace bude zřejmě možná (v celé Evropě) opravdu až tak za pět, deset let; možná i déle. Na druhou stranu k životu stačí mnohem méně - například Holanďanům, přestože nemají de iure o moc liberálnější zákony než u nás.

Pro začátek by bohatě by stačilo například to, co mají zavedeno v Novém jižním Walesu v Austrálii: definovaný maximální počet kytek, které smíte pěstovat, aby vás nezavřeli (10). Přičemž pokud jich najdou míň, můžete dostat pokutu. A toho se, jak doufám, u nás dočkáme ještě do příštích parlamentních voleb.

Old Post 09-03-2001 v 12:27 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 11

A PROČ TO OMEZOVAT...
KOLIK LIDÍ Z TOHO UMŘELO ? 0 - slovy NULA

A KOLIK LIDÍ SE UCHLASTALO A KOLIK LIDÍ DOSTALO RAKOVINU Z CIGÁR A KOLIK LIDÍ UMŘE NA INFARKT Z KAFE... ???

Řekl bych *14* ale tady to nefakčí ...

Old Post 09-03-2001 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Legalizace Příspěvek č. 12

Myslím že legálního hulča se jen tak nedočkáme. Trend Evropské unie je jasně protimarihuanový, jelikož se řídí pravidly OSN (USA a je nám to jasný). V Holandsku například udělali zákon, kterým postavili asi 30000 pěstitelů mimo zákon... Holandsko se prostě musí řídit direktivami EU. Ovšem druhá strana mince je jak to skutečně funguje - cofeeshopy prostě prodávaj hulení což je nelegální, ovšem policii ani nikoho jiného to nezajímá. Občas sem tam udělaj nějakou šťáru, nějakej zavřou když najdou příliš silný kafe... Zrovna tak když ti najdou kytky doma, policajt řekne ty ty ty dej si pozor a odejde. Když toho budeš mít moc, zřejmě ti to zabavěj a půjdeš před soud. To je Holandsko...
Další pěkný státeček je Švýcarsko. Vzhledem ke své politické "odměřenosti" od EU se vsadím, že si konopí legalizují zcela, natruc EU... Nyní to funguje jako v Holandsku, policii to nezajímá.
A Čechy ? Pomalu se zažívá precedens (i když se jde přes "mrtvoly"), že X kytek je O.K. Tuším ve středočeském kraji. Ovšem musíte to dělat jenom pro vlastní potřebu, prostě ve stylu Holandska. Jakmile někomu něco prodáš nebo podáš dítěti, deš bručet natvrdo...
V současnosti je třeba vyvinout tlak, aby se uzákonil maximální počet kytek pěstovaných pro vlastní potřebu. Nesmíme chtít úplnou legalizaci hned, ale začít rozumně pomalu, jedině tak dosáhneme úspěchu. Vše je věc mezinárodní politiky a peněz, ničeho jiného. A naši politici zvolí peníze a krátkodobý prospěch a přízeň lidu, proto věřím že se nám vše povede.

Deu

Old Post 09-03-2001 v 12:42 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 13

Hoďte sem někdo materiálny o tom Severovy... Rádi by sme si všichni určitě početli...

Old Post 09-03-2001 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganjaman - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Obecné Legalizace! Příspěvek č. 14

Taky doufam, že do pěti let bude legalizace. Mgr. Radimecký (vládní machr přes drogy) někde prohlásil, že budem následovat vývoj v Evropě a tam to, myslím, vypadá spíš slibně - Holandsko, Švýcarsko, ve Francii taky tají ledy, v Británii se legalizuje pro léčebné účely ... Koneckonců i v Čecháčkově už neni tak dusno. I když represáci se jentak nevzdaj . Naštěstí čas pracuje proti nim. Čímdál víc mladejch hulí ... Takže když to necháme přirozenýmu demografickýmu vývoji ... nejpozdějc do padesáti let .... .... ...

[Edited by Ganjaman on 09-03-2001 at 06:02 PM]

Ganjaman

Old Post 09-03-2001 v 17:00 PM
Ganjaman je offline   Profil uživatele Ganjaman   Find more posts by Ganjaman   Foto galerie člena Ganjaman   Click here to Send Ganjaman a Private Message   Add Ganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Pohodička Něco o Severovi... Příspěvek č. 15

Co třeba <A HREF="http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=143">tady</A>?

Old Post 09-03-2001 v 19:42 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

No už od pohledu je to zlej člověk jako prase... :-(
Víc takových a budeme se tu popravovat gilotinou ...

Old Post 10-03-2001 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2001 - legalizace... - 1 odpovědí
08-04-2013 - Legalizace - 52 odpovědí
28-01-2005 - Legalizace - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3023790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív