Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Grower Outdoor Foto Cup 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 33




sa pokusim hodit sem foto z mojho outdooru je pestovany v drsnych severovychodoslovenskych podmienkach v krikoch vysoko na kopci... ale aj tak to vyzera slusne co na to poviete?

Naposledy upravil kvasimodo 27-06-2006 v 12:57 PM

Old Post 09-11-2005 v 11:43 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

sensi skunk + fialovy no name Příspěvek č. 34






pridam sa aj ja....

Naposledy upravil wolverin 09-11-2005 v 13:25 PM

Old Post 09-11-2005 v 12:45 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 35




no protože jsem kytky sklidil už dávno tak mám fotky ale bez důkazů a skoro všechno co jsem sklidil tak jsem nějak rychle skouřil ale zatím né všechno:c))

Old Post 09-11-2005 v 15:21 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36




tak taky pridam svoji trosku do mlyna (bohuzel vzdycky fotim bez xichtu nebo dukazu) takze tohle je moje balkonova white widow(dutch passion)pestena z klonu,v tropickem klimatu (neziju v cr) nechtic se mi urvala vetvicka pod lampou rizek korenil venku je to cistej outdoor jako dukaz by mel postacit thread k teto rostline http://grower.cz/forum/showthread.p...2612#post302612 -------------------------------------------------------------------------------------------- http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19459

Naposledy upravil 11-11-2005 v 18:47 PM

Old Post 09-11-2005 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 37

.

Old Post 09-11-2005 v 19:56 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DuShit
Stálý Člen

Karma uživatele DuShit - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

příspěvek do soutěže Příspěvek č. 38




Zdravím Growery,
tady je můj skromný příspěvek. Klasicky dvakrát Purple#1 a jedna Shiva, bohužel napadeno plísní. Jako důkaz by snad mohlo posloužit datum focení z informací o obrázku ( dostupné např. ve Zoner Photo Studio, ale i mnoha dalších), jestli ne tak marné, zlobit se nebudu.

Naposledy upravil DuShit 09-11-2005 v 21:09 PM

Old Post 09-11-2005 v 20:11 PM
DuShit je offline   Profil uživatele DuShit   Find more posts by DuShit   Foto galerie člena DuShit   Click here to Send DuShit a Private Message   Add DuShit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 39




oukej....takze, bez duukazu..ale moje
enjoy! No name rulez!!!

Old Post 10-11-2005 v 00:10 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jib
Nový Člen

Karma uživatele jib - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

Obecné Re: Grower Outdoor Foto Cup 2005 Příspěvek č. 40

Tak tady něco odemě ale též bez důkazů jelikož celej muj důkaz si nekdo pěkně v noci odnesl a mě nechal jenom oči pro pláč. Kdybych ho chytil tak by dostal tokovou čočku že by už nikdy na konopí ani nepomyslel. Jinak to byl BUDHA a moc jsem se na nej těšil!!!

Old Post 10-11-2005 v 06:27 AM
jib je offline   Profil uživatele jib   Find more posts by jib   Foto galerie člena jib   Click here to Send jib a Private Message   Add jib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 41




Tak moje troska do mlína
1.Shaman
2.purpleXhawaii
3.shaman
Sklizeno zkraje září,dukaz viz mé galerie.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 10-11-2005 v 06:45 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 42




Tak sem dam taky neco z me jungle.
1.tohle uz tady jednou vyhralo foto tydne
2.tohle je vecerni foceni kyticky meli neco pres 3.5m
3.tady jedna z poslednich fotek pred sklizni,kterou sem bohuzel ja nedelal viz muj thread

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 10-11-2005 v 11:35 AM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 43


ww moje foto

Old Post 10-11-2005 v 13:47 PM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mára
Nový Člen

Karma uživatele Mára - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 1 

můj milášek :) Příspěvek č. 44

zdárek párek! tohle je můj první výtvor...
bohužel mi to sklidilo ňáký UFO tak sem neměl možnost to ani ochutnat

Old Post 10-11-2005 v 14:31 PM
Mára je offline   Profil uživatele Mára   Find more posts by Mára   Foto galerie člena Mára   Click here to Send Mára a Private Message   Add Mára to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 45




2x no name, hnojeno 1x ah, pokus o scrog, asi 3m.

je to foceno ruzne behem roku

Naposledy upravil Krteček 10-11-2005 v 15:46 PM

Old Post 10-11-2005 v 14:57 PM
Krteček je offline   Profil uživatele Krteček   Find more posts by Krteček   Foto galerie člena Krteček   Click here to Send Krteček a Private Message   Add Krteček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santa Klaus
Nový Člen

Karma uživatele Santa Klaus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 1  

Obecné Příspěvek č. 46



dukaz nemam
asi mi budete muset verit..... :-)

Old Post 10-11-2005 v 17:18 PM
Santa Klaus je offline   Profil uživatele Santa Klaus   Find more posts by Santa Klaus   Foto galerie člena Santa Klaus   Click here to Send Santa Klaus a Private Message   Add Santa Klaus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 47




1; 2; Passion
3; NoName

Old Post 11-11-2005 v 18:50 PM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 48

Tak taky něco přihazuji....

Old Post 11-11-2005 v 21:09 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0861600 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív