Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Šalvějka - magický člen domácnosti :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 17

TO FlickerBird: Odkud mas jeji rizecek, smim-li se zeptat? a v jakym ji mas substrate? A rosis?

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 19-12-2005 v 07:06 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 18

substrát je zahradnický substrát a rašelina s pískem a spodní vrstvy ještě s perlitem... zatím si neztěžuje
rosit jsem přestal, nějak to nebylo potřeba, ale asi zas začnu, fleky na některých listech se totiž dělají furt ale ktka to zvládá i s nima. pokud je list moc flekatý sám uschne a upadne
řízeček jeden čas nabízel Kozzy, ale pokud vím tak už šalvějku nemá
možná se někdy dostanu k řizkování, pomalu ale jistě dorůstá k zářivkám tak ji budu muset zkrátit, takže řízky snad budou

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 19-12-2005 v 14:22 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

mimiša Příspěvek č. 19




takhle jsme vyřešil přerostení dvou větví až se začaly pálit o zářivky
celkem 17 řízků předem sem oškubal všechny větší listy, nechal zaschnout rány a každý uřízký řízek zatřu aktivním uhlím a vršek dalšího nechám zatáhnout, až pak řežu.. dávám je do kokosu s perlitem, poprášené směsí práškového stimulátoru a polyversa sice některým začaly černat špičky ale vypadá to velice slibně
#1-3 :: šalvějí školka

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 11-01-2006 v 20:31 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 20

2 Flickerbird: Nexcem ti samozrejme do toho blbo kecat, ale zda sa mi, ze tie odrezky v krabickax takmer stoja vo vode. Ak im mozes zdvihnut vzdusnu vlhkost a znizit vlhkost substratu, urcite sa zakorenia ovela skor ..

Old Post 12-01-2006 v 14:38 PM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 21

provedu pán majster teďka ze začátku jsem je fakt přelíval aby se polyversum a stimulátor trochu roznesly po substrátu, už pro ně mám zálivku s H2O2 a velice slabým hnojivem
zakrývat je nechci aby pozděj neměly problémy s adaptací, moje šalvěj nemá problémy s nižžší vzdušnou vlhkostí, oproti jiným

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 12-01-2006 v 14:50 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 22

to len kvoli tomu, aby to nexytilo anaerobiosu a nezacalo zahnivat. Kazdopadne, som zvedavy, ako ryxlo pustia korne. tesim sa na foto

Old Post 12-01-2006 v 17:44 PM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 23

takže z dětí se stávají puberťáci, včera jsem vytáhnul ze substrátu jeden řízek protože byl poněkud nakřivo a ze spodu mu koukal kořínek
do kopru šel zatím 1 řízek, ještě dva nevypadají nic moc, ale zbytku se daří

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 24-01-2006 v 14:15 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 24

No je to celekm doba - skoro dva mesice zapousteji koreny? Podle me, kdybysi je dal do vody, tak je zapustej mnohem mnohem rychlejc, behem tri - 4 tydnu...

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 26-01-2006 v 09:06 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 25

no nevím ale post s fotkama je z 11. 1., možná tak den po nařízkování, takže dnes je to 15-16 dní
celkem 5 řízků dobře zakořenilo, zbytek i když vyhazuje listy tak kořeny nepouští dostali dávku stimulátoru a ještě chvilku si pobudou v řízkovacím substrátu, je to otázka tak týdne než se chytnou
fotku sem hodím zítra jsou to moc krásné kytičky

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 26-01-2006 v 22:07 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 26

co přesně se z týhle rostlinky používá??listy? nebo(pokud teda kvete) tak květy??dik moc

Old Post 29-01-2006 v 21:33 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindo
Nový Člen

Karma uživatele pindo - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 27

Ahoj kamaráti.
Ano aj ja mám svoju šalviu.Síce z webu 30gramov za 350Skk!
Super vec.No ale marijana je naj naj.
Stavy po salvii su rozne.Sem tam mam pocit halucinacii a sem tam citim nieco ako tahanie tela na lavu stranu!
No wed si sadnite k Pc a dajte dva water bong a uvidite ako budete 10-15 minut kakať do gatiek lebo je to rapid fast!Ja mám dovoz priamo z Holandska...Ale blue berry je mnau mnau az strach.mal som malu gulicku-siska stlacena a vytvarovana do gule.Priemer asi 2-3mm a tak som bol mimo.

Naposledy upravil 24-03-2006 v 11:20 AM

Old Post 14-02-2006 v 16:29 PM
pindo je offline   Profil uživatele pindo   Find more posts by pindo   Foto galerie člena pindo   Click here to Send pindo a Private Message   Add pindo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 28

tak lidicky rad bych vas odkazal na moje novy fotky salveje, bohuzel neumim dat do podpisu taky ty odkazy jak ma treba FlickerBird nade mnou, takze tady je odkaz http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-03-2006 v 10:29 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 29

Hmm tak mám pocit že tohle bude moje první věc(co něco umí(haluz)), kterou budu pěstovat.....
Mám plno otázek:Co přesně způsobuje Šalvěj?Nějaký specifický pseudohalucinace?;
Jak vytvořím z vyrostlý kytky řízek? Co to je?; Mám nějakou šanci vypěstovat to ze semínek?(slyšel jsem že těžko);Můžu to pěstovat v tuhle dobu? Jak dlouho bude trvat něž ze řízku budu moct vytvořit směsku na hulení?; Jak mám usušit ten list než ho budu hulit?; Mám vydržet cca 45 vteřin držet kouř v plicích?; Bude stačit nějakej standartní substrát?; Nevíte jestli je účinná látka na seznamu zak. látek?

DÍKY ZA ODPOVĚDI, DÁM VÁM ASI KARMU.

Flickerbirde jseš tady můj nejoblíbenější člen. I když jsem tu teprv chvíli.

Old Post 17-03-2006 v 21:48 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 30

Jo, a hlavně kde seženu řízky :-).

Sorry, jsem fakt začátečník. Nějaká prodejna v Praze?

Old Post 17-03-2006 v 22:46 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 31

OptieX: tak hele chlape, prvni ceho sem si vsimnul je tvuj podpis... hadej... me osobne je to jedno ale sou tady urcity lidi kterejm by to mohlo delat spatne...aspon si zmen podpis.

ale ted uz qjeci: salvej zpusobuje... no kazdy to popisuje jinak. nekdo jako ztratu orientace, jiny zase jinak.

Rizek: je takova cast rostliny(spis zatim kandidat) kterou si ufiknul, jedna se o vetev (ja doporucuju aby mela aspon dve patra). co se tyce toho jak na takoveto klonovani ti doporucuju forum Klonujeme s Hlavou nebo tak nejak)

Seminka: ta sance tady je ale je minimalni - klicivost se udava pod 1% (mozna i mene), tzn mnozi se predevsim rizkama.

V tuhle dobu pestovat muzes, myslim ze je vhodna doma na predpesteni pokud bys ji chtel mit pozdeji venku. jinak salvejku muzes mit celej rok doma-viceleta rostlina.

Z rizku->huleni: no jestli myslis tak na jedno brko, tak bych to videl tak aspon na mesic. (kdyztak me opravte)

Teoreticky bys mohl susit uplne normalne (ja si ted vzpomel na herbare, ktere sem delal jako male decko)

O koureni: to je jen na tobe...

Substrat: Ja myslim ze by si zvykly, ale ja preferuji lehci pudu (mam substrat+perlit/pisek)

Latka: ucina latka je Salvinorin A (existuje taky B), ktera NENI v Ceske republice zapsana na seznamu zakazanych latek (napriklad v australii uz jo)

Jinak doporucuju tri veci
1)http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3rsad.html
2)Cist fora - a ze jich tu je kua dost
3)Prosim pouzivej HLEDANI a FAQ (jinak bude FAQ off =))))

A to je pro dnesek vse...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 17-03-2006 v 22:47 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 32

Rizky se daji sehnat V PRAZE, v GrowShopu, v Borivojove ulici, c.p. 95. Staci byt mily na personal,a za levny peniz mas kvalitni rizek.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 17-03-2006 v 22:52 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0549420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív