Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » PwP - řezy zpod 4-kila MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

one week 12/12 Příspěvek č. 17




Tak první týden květu za náma, zatim ani blyznička, ale holky jsou zdravé takže v poho..
Jinak péče pořád stejná, jen 5. den 12/12 jsem projistotu propláchnul enzymama - 2 litry roztoku na přepravku (BN-Zym 2ml/l vody)

smrťák

Old Post 20-11-2005 v 11:51 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Dotaz ?!květy!? Příspěvek č. 18




14 dní po přepnutí a zatim téměř žádný kvítka.
Není to divný u Power Plantu? Ten by přece měl vyhodit květy už někdy týden po přepnutí - aspoň to tak píšou na stránkách Dutch Passion.. Mám takovej divnej pocit, že něco není v pořádku






















..a takhle vypadal 14 dní po přepnutí Superskunk

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 27-11-2005 v 12:41 PM

Old Post 27-11-2005 v 12:32 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Čau kámo, máš to jako já, já taky čekal 20 dní na první kvítka, ty PWP se táhnou hrozně nahoru, moje kytizz vypadaj jako outdoorový. Maj okolo 1,8 m. Tvoje dojede v pohodě si myslim, ale mě se to asi moc nepovede... Hodně zdaru.

Old Post 27-11-2005 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 20

servus dlouhane,
hele fakt pekny, vypada to, ze si vychytal prepnuti pwp par lidem se to tu nepovedlo k+

Old Post 27-11-2005 v 13:18 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 21

jojo videl jsem ten PwP by Rappa - ma s tim chudak honku ale jestli to ukociruje bude to maso!

jinak diky za uklidneni (s tim kvetenim), za pochvaly a k+
zatim.. dlouhej

smrťák

Old Post 29-11-2005 v 13:43 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné 28 days 12/12 Příspěvek č. 22



nazdárek

kytky maj za sebou 4 týdny 12/12 a takhle vypadají paličky, no a já sem porád jaksi nervózní, páč se mi furt zdaj nějak malí

smrťák

Old Post 10-12-2005 v 17:10 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 23

servus dlouhane,
neboj se nic, za 30dni to budou hovada jasne ze k+ ... bude to fakt gut matros

Old Post 10-12-2005 v 20:36 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 24






drtikol: thanx a kéž máš recht

šel jsem kytkám domluvit ještě po zhasnutí lampy(to se vždycky líp fotí) a tvářily se takto nějak no..

jinak hnojim 3ml Alga Bloomu/litr, 1ml BN X-cel/litr, 1ml BN PK-13,14/litr - zálivka každé 2-3 dny po 3-4 litrech na přepravku, co 14 dní průplach enzymama od bionovy.

vlhkost: 40-50%, v noci 55-70%

teploty: den/noc - 22-26/17-19

v pěstírně se někdy v prvním týdnu 12/12 začaly oběvovat malé mušky, ale v nijak hojném počtu, tak jsem tomu nevěnoval pozornost.
jenže poslední dobou jejich populace leze rapidně nahoru a dneska jsem si všimnul při zalívání, že jak z hadice padá voda na substrát, zvedne se jich mraka jsou všude nevypadá to, že by kytkám nějak škodily páč ty vypadaj zdravě, ale.. prostě to není ok, tak mě jako první napadlo tohle (poslední foto). takovej větráček mi kdysi 100%-ně vyčistil clonebox od těch potvor, doufám že zabere i teď

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 14-12-2005 v 17:36 PM

Old Post 11-12-2005 v 13:52 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 25

Asi ti to výjde , že to dopěstuješ , ale zbavit se jich trvale je problém . Nejlépe vše vyhodit a začít znova a pak prevence všeho musí být hned od prvního indoru . tady je máš , ty Smutnice.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Z hlíny je už bez chemie nedostaneš , protože bys zamořil hlinu chemkou a to není dobré. musíš je udržovat na přijatelné míře , taky způsobují nedostatek zinku - listy jsou světle zelenožluté , to jso napadnuté kořeny.

Old Post 11-12-2005 v 14:27 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 26

čus dlouhej,
všude kolem kytek navěš žluté lepové desky, nic jiného ti teď nezbývá a tímhle se daj decimovat na přijatelnou úroveň.Jinak nevím, jaké máš zkušenosti na substrátech, ale s tím bloomem bych přitlačil, ony to zvládnou.Já končím na 8ml/l a vše ok.Touhle dobou už bych jim cpal 5-6ml/l, víc se pak nafukujou.Taky je škoda, že jim od začátku kwjetu neordinuješ kwjeťák od Bcuzzu, móc dobrá věc.Jinak to máš fakt pěkně rozprostřené a vůbec pěkné!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 11-12-2005 v 14:39 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 27

metalsodík a puljec - jsou to smutnice, asi koupím lepové šipky, i ty hlístice. chemii si do kytek nepustim. dík moc
rappa - thanxy very muchy už se na ně třepu!
Apofiss - fakt tolik? nerad bych to s těma hnojkama přepálil, ale ok, já to prubnu a o tom Bcuzzu popřemejšlimdíkec a zatim ..dlouhej

smrťák

Old Post 11-12-2005 v 15:57 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 28

Hlistice se prěs zimu neprodávají , aspoň to dodavatel píše. Možná v nějakém grow. to budou ješte mít ale nevím jaká je životnost.
Jen desky nestačí, pokud toho bude lítat plno , já stříkal spoň několikrát místnost i skříň na začátku květu příprankem ORION v globusu za 79 Kč , nevadí rostlinám a do konce sklizně by se mněl odbourat. Kytky před sušením opláchnu ve vodě jak to psal Snark.

Ještě hlídej barvu listů u vrcholu kytek , myslím že pokud bude napadení kořenů větší tak se začnou ukazovat na listech příznaky nedostatku zinku , čkoda že jsem to nefotnul.
Ale na těch stránkách - škůdci a jiné brebery je odkaz na nemoci kytek a tam to opravdu sedí přesně co píšou.

Old Post 11-12-2005 v 16:03 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 29

Tak hlístice a lepové desky objednaný - z Greenhomu se zatim neozvali, takže čekám. Barva listů normální, zdravá, zatím žádné známky napadení. Napadlo mě ale (jak si furt stěžuju na velikost palic) jestli třeba ty potvory nemohou brzdit kytky v květu - přece jenom když jsem viděl přendovu galerii s PwP V-scrog, tak jemu nakvítaly už po 1. týdnu..

Jinak dnes jsem zalíval - 4 litry na přepravku (2 litry ráno, 2 odpoledne)
- do levé jsem naředil Alga Bloom 4ml/litr, BN PK-13,14 1ml/litr a BN X-cel 1ml/litr
- a do pravé podle Apofisse Alga 6ml/litr, PK-13,14 1,5ml/l a BN X-cel 1ml/litr

smrťák

Old Post 13-12-2005 v 15:41 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 30

Mi se zdálo že pomohlo taky důkladné propláchnutí Peroxidem , ale nevím jestli to není jen zdání.

Old Post 13-12-2005 v 15:48 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 31

..to mě taky napadlo, ale abych je zlikvidoval, musel bych asi naředit docela silnou koncentraci a nerad bych ublížil kytkám. Možná by stačilo jen pokropit SILNÝM koncentrátem jen povrch substrátu ..vyzkoušim později, až trochu proschne (jestli mi dřív nepřilezou hlístice)

smrťák

Old Post 13-12-2005 v 16:13 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 32

Ten bloom to chtělo zvyšovat postupně ,snad to bude v poho...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 13-12-2005 v 18:42 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3296410 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív