Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Policie začala hledat drogy v potu řidičů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Patří tráva za volant?
ano
ne
nevím, nemám v téhle věci definitivní názor
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 1

Tak to je teda nářez...člověk nechlastá, aby mohl řídit a proto je možnost se ***** a na to maj už zasrané testy. Kam to spěje?

Heslo řidičů:
HULENÍ ZA VOLANT PATŘÍ

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 11-10-2005 v 14:54 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Prosím, nemyslím si, že lze obecně říct, že hulení za volant patří. Podle mě tam nepatří žádná droga, která mění vnímání, a možná ani cigareta, kvůli pozornosti. Nevím.
Nepovažuju za relevantní, když v novinách napíšou, že někdo někoho přejel pod vlivem marjánky. To bych musela vědět trochu víc. Ale nechtěla bych stát tváří v tvář člověku, kterýmu někdo pod vlivem libovolné drogy autem zabil někoho blízkýho, a obhajovat, že nějaký drogy za volant patří.

Kamarád se kdysi zhulil a napálil to do stromu. Auto našrot, on akorát nějaký zlomeniny, pomlácenej, orvanej, ale nic hodně vážnýho. To je jedinej případ, u kterýho můžu tvrdit, že nabořil pod vlivem marjány - protože jsme se o tom docela hodně bavili. Taky o tom, že kdyby vedle něj někdo seděl, asi už by nežil. Od tý doby, jak tvrdil, zhulenej prostě nejel. Říkal, že dřív si myslel, že má všechno pod palcem. Docela dlouho si přehrával v hlavě představu, jak by dál žil, kdyby zabil spolujezdce nebo, nedejbože, v tu chvíli na silnici někdo šel a on ho sundal.

Testy jsou drahý, takže asi hned tak nebudou plošně zavedený, a domnívám se, že je poznat, jestli někdo hulil těsně před jízdou, anebo tejden předtím (to možná ty testy ani nezachytí, absolutně nevím).

Nejste na silnici sami, jezdí tam i hafo jinejch lidí, takže vy to můžete mít pod kontrolou, ale někdo jinej ne. Vím, že je to o prožití, akorát že tady prožití taky znamená něčí zranění nebo smrt - jak byste se cítili, kdyby vaši přítelkyni, mámu, dítě, kámoše nebo kohokoliv vám blízkýho sundal někdo, kdo hulil a ani se neobtěžoval přemýšlením, jestli to zvládne? Vy máte pocit, že to zvládáte, ok, ale když by hulení patřilo za volant, kolik myslíte, že by to zvládalo lidí?

Jsem jeden člověk, nemám právo pro svůj plezír ohrožovat ostatní lidi. Ať si myslím, že to bude v pohodě, sebevíc. Nikdy nemůžu vědět, jaká bude konkrétní situace.

Old Post 11-10-2005 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 3

To je fakt, že pod vlivem není řidič ok a může zavinit i to nejhorší, ale to si nepřipouštíme.

PEACE

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 11-10-2005 v 15:38 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Thcmh: já vím, proto říkám, že to bohužel je o osobním prožitku. Můžou existovat statistiky a výzkumy a kdovíco ještě, no já to beru z jedinýho hlediska - chci si za volantem zahulit, procento rizika je malý... jsem si jistá, že nebudu patřit právě mezi to procento, který se naboří a někoho zabije nebo zmrzačí? Nejsem. Považuju svoje potěšení za důležitější než něčí život nebo zdraví? Nepovažuju. Tudíž si prostě zahulím až poté, co zaparkuju auto v místě, kam jsem jela. Resp. takhle bych fungovala, kdybych byla řidička.

Old Post 11-10-2005 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 5

Doporučuji tuhý antiperspirant ADIDAS

Old Post 11-10-2005 v 15:58 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 6

Někdy se to nevyplatí, ale tomu se nikdo neubrání, protože to může být dané osudem. Neříkám, že hulím jen když řídím, ael co mi zbývá když někam jedu? Bavit se bez drog, ale docela mi to nedá a přesto si trochu zahulím, protože chlastat a pak jít za volat je podle mě o kotel horší. Znám lidi, kteří skoro nemůžou chodit a přitom řídí a nic se jim nestalo-určitě se jim to nevyplatí, ale je to jejich volba a tu nikdo jiný ovlivnit nemůže, ikdyž by si to přál.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 11-10-2005 v 16:01 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

seba: he? komu a kvůli čemu ho doporučuješ?

Thcmh: jo, beru mně vadí to "hulení za volant patří", proto jsem psala, že dle mého ne a proč si to myslím pokud někdo nějak zachází se svým vlastním zdravím a životem, je to čistě jeho věc a jeho volba, mně vadí, když už to ohrožuje jiný lidi a dotyčnýho ani nenapadne nemyslet jen na sebe, na to, že ON CHCE

Old Post 11-10-2005 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

No je fakt ze by lidi jezdit pod vlivem cehokoliv nemeli.Neni rozdil v tom jestli nekdo zahuli,je nevyspalej nebo ma kocovinu nebo si dal prasky proti boleni hlavy.Clovek by spravne mel bejt dusevne a fyzicky OK pokavad chce ridit a to si myslim je tezky splnit..Jezdi treba plno unavenejch ridicu a pak by bylo zajimavy zjistit co je horsi.Stav unavy jde ale jenom tezko merit.

Kazdopadne k tem testum si myslim,ze je nemusi vubec zajimat jestli hulil pred hodinou nebo tejdnem..Pravda mozna je,ze nepujde rozpoznat presnej cas uziti..Kazdopadne jakej pro ne je problem vytvorit zakon ze test nesmi ukazat proste nic jinak vam seberou papiry.Je nemusi zajimat ze jsem toho speka hulil pred mesicem a ani je nebude zajimat ze jsem hulicem a chci svy prava si alespon vecer zahulit.Trava je zakazana jako takova ze jo.Neco jinyho by bylo v pripade ze by byla legalizovana ale i tak by jim to mohlo bejt jedno.Kdyz budes mit pripominky?- - Chces jezdit tak nehul...

Jinak jak se k tomu stavim ja?Taky jsem uz jel v In high.Kazdopadne to nevyhledavam pokavad nemusim a rozhodne tvrdim ze dobry to rozhodne neni..Je to to samy jako s chlastem.Neznam snad nikoho a ze znam dost ridicu (nehulicu) ze by nikdy v zivote nejeli trebas pod vlivem alkoholu (1 pivo,1 panak to je taky alkohol)..Ja osobne bych rek ze jezdim celkem agresivne ale ne nebezpecne.Kdyz jsem zhulenej jsem jak beranek a jsem v klidu a pohode.Kazdopadne ovlivneny vedomi mam a clovek nikdy nevi co se muze stat (nahoda je blbec).Pak kdyz bych nekoho sejmul tak muzu jit sedet na 15 let protoze kvuli tomu ze jsem byl zhulenej by hned automaticky vinu hodily na me.Kdyz clovek nekoho sejme a bude OK muze dostat jen podminku i kdyz je to treba zabiti.Takze ono je nekdy dobry myslet i na sebe a ne na ty ostatni ktery jsou nam vetsinou putna.

Jinak jsem nekde videl (snad to byla MF dnes nebo nejaky podobny noviny) provadeli tam test schopnosti ridit pod vlivem huleni.Probehlo to stejne jako se to testuje s alkoholem.Prekazkova draha,test reflexu atd.Byly to 3 lidi.1 hulic a 2 nehulici.Kazdej dal brko a sly jezdit.Dopadlo to tak ze zjistily ze trava pusobi na kazdyho jinak.1 mel schopnost ridit horsi nez v strizlivim stavu,druhej byl na tom stejne a ten treti naopak na tom byl lip.Z toho je videt ze trava a rizeni je vec nevyzpytatelna a nelze tudiz tvrdit ze jezdit pod vlivem THC je bezpecny..Z tech osob byla 1 zenska asi 30 let a uz se bohuzel nepamatuju jak kdo dopadnul..Matne si vybavuju ze s tema nejhorsima reflexama byla prave ta nehulicka zena.Jiste to ale tvrdit nemuzu..Precijen pamet...Mno to ale znate ze jo

Kdyz uz je tady o tom diskuse chtel bych se zeptat jak maj tohle poreseny treba v holandsku nebo canade (testy,zakony,pokuty atd).Nevite to nekdo?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-10-2005 v 17:15 PM

Old Post 11-10-2005 v 16:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 9

A propos: tady to davate jako velkou novinku ale uz jsem to tady nekde psal ze v nemecku (hl. bavorsku) uz tyhle testy davno zavedli a pouzivaji, halt policejni stat dorazil i k nam. Sou to takovy papirky kterejma se pretre predlokti a nebojte se, zadnej antiperspirant vam nepomuze, to je hotovka jako ze prd hori dal pouzivaji takovy hajzly do ruky a tim ti prejedou palubni desku a predni sklo a ses v pici pokud se v aute hulilo (a to se hulilo snad v kazdym co znam, i kdyz treba zaparkovanym )

jinak muj nazor na huleni za volantem-rozhodne za nej nepatri!!! clovek si sice jizdu uziva, jede celkem pomalu, ne tak agresivne jako po chlastu, to ne, ale mas zpomaleny reflexy a ty desny zaseky! skoda mluvit, driv jsem ridil spalenej celkem casto ale dnes bych si to nelajznul, zvlast kdyz bych nekoho mel vizt.

Old Post 11-10-2005 v 17:24 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Jahudka: já předpokládám, že tam nějaký rozlišení doby od "požití" být musí, možná jsem naivní. To už by opravdu musel být zákon, že nesmíš mít nic v krvi - tuším i alkohol se dá poznat podle metabolitů, který ale už jsou neaktivní a akorát zasíraj játra. Myslím, že jakmile by někdo chtěl stíhat někoho, že má v těle THC, ale policie není schopna prokázat, kdy užil, tak by jim tenhle případ prostě nevyšel a stal by se z něj svým způsobem precedens. IMHO, nejsem právník .

A co se týče toho, že by v těle nesmělo být žádné množství THC - to by IMHO byl hodně velkej problém, protože pokud vím, když budu sedět poblíž někoho, kdo kouří trávu, můžu to vdechnout taky. Tudíž mám v těle THC, aniž jsem cokoliv vědomě užila. Myslím, že by byly velký problémy takovej zákon prosadit. Naštěstí celá vláda nejsou jenom lidovci a spol. a občas i přemejšlej. Teda doufám .

Old Post 11-10-2005 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

No ja taky pedpokladam ze tam nejaka doba bude.Ovsem kdyz to jinak nepujde a bude neprokazatelny ze jsem zhulenej zrovna ted tak si myslim ze by nebyl problem udelat zakon ze nesmim mit THC zadny.
Vzdyt na co by jim pak ty testy byly kdyz by se nedalo prokazat ze jsem zhulenej zrovna ted.To by pak nemuseli testovat nic a jeste by usetrili.Kdyz takovy testy existujou a uz se pouzivaj tak uz ted v zakonech musi bejt nekde stanoveny jak to s tim presne je.Ja nevim kde bych to nasel,ale kdyz by se tu nekdo nasel kdo vi kde to hledat a dal to sem,rad bych se na to podival.Myslim ale ze to bude v zakonech schovany pod omamnejma a psychotropnima latkama.Jestli nekde je presne stanoveny kolik THC muzu mit kdyz me chytnou a kolik uz mit nemuzu to nevim.Kazdopadne by me to zajimalo..

Jinak me napadlo ze kdyz by nekoho chytly zhulenyho a navic jeste s travou v pytliku nebo plnym sklem,tak nejen ze by ho cekalo odebrani papiru na nekolik let a pokuta 15 litru.K tomu by se jeste pripocitala pokuta dalsich asi 15 litru za prechovavani omamny a psychotropni latky a bralo by se to k tomu jeste navic jako dalsi prestupek.Proste takova prdel to fakt neni.. Kdyz bych v tomhle stavu jeste prekracoval hranice tak k tomu by se jeste pricetlo pašováni - (dalsi husta pokuta)....No a kdyz by jste toho vezli vic (treba jeli zrovna ze sklizne) tak by se k tomu mohla pricist jeste domovni prohlidka kde by nasli peknej indoorek a to uz by se bralo jako trestnej cin takze v pripade ze by jste nekoho sejmuly by jste v pripade souhry spatnejch okolnosti a nahod mohli jit sedet trebas na 20 let...(teoreticky)...Kdyz by u vas nasli tu sklizen byl by to trestnej cin samozrejme taky.(trestny je prechovavat drogu v mnozstvi vetsim nez malem coz je zakonem stanoveny myslim okolo 6 gramu travy)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 11-10-2005 v 18:27 PM

Old Post 11-10-2005 v 18:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

prd tomu rozumite.........ja,auto a rostlina jsme jeden celek.



edit:a je mi jedno jestli blizniho meho na prechodu srazi hulic,skin,rom,čech,žena,muž,žid.............a je mi jedno v jakem stavu byl......proste ho sejmul a zmrzacil

Naposledy upravil 11-10-2005 v 19:11 PM

Old Post 11-10-2005 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

xerthon: takže ani sekundový zpomalení reakce? máš to otestovaný v nějakým ústavu nějakým zařízením? co já vím, třeba evokovaný potenciály? (možná blbost, fakt mě nenapadá, co by mohlo měřit rychlost průchodu impulsu do mozku, mně to měřili evokáčema)

protože pokud to ověřený nemáš, tak ta jedna sekunda může být právě to, co rozhodne, když se na Tebe vyřítí nějakej blb, co neumí řídit jako člověk... já jsem taky nedostala povolení na paragliding, protože bych byla účastník leteckého provozu - tzn. nebyla bych ve vzduchu sama. A sice hypoteticky by se mně nic stát nemuselo, ale mohla bych ohrozit ostatní lidi - i když nešlo o žádný hromadný lítání, byli by vzdálení docela dost, ale náhoda je prevít...

ad edit: pokud to bereš takhle, jsi vzácně přemýšlivý člověk - já jsem sice taky neřešila, jestli mi někoho blízkýho zmlátil běloch nebo kdo, ale už jsem řešila, že byl OŽRALEJ, tzn. přidalo to další mínus alkoholu a jsem proti němu tudíž více zaujatá

Old Post 11-10-2005 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

ne zadne zpomalene reakce,snad jen celkove pomalejsi,ohleduplnejsi,strategictejsi jizda.

blb,ktery se vyriti a neridi jako clovek muze byt kdokoli(hlavne spechalci v drazsich autech)

otestovano to mam pouze v praxi a nejsem sam

Old Post 12-10-2005 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

xerthon: no já právě mluvím o těch všech možných blbech, ne o lidech, kteří jsou zhulení, pokud to tak vyznělo, omlouvám se, rozhodně to tak nebylo myšleno
mně šlo o to, že když se právě takovýhle hovado vyřítí a jsi střízlivej, je tam, myslím, větší pravděpodobnost, že stihneš zareagovat a uhnout

Old Post 12-10-2005 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Ježíš
...dal pouzivaji takovy hajzly do ruky a tim ti prejedou palubni desku a predni sklo a ses v pici pokud se v aute hulilo...


tak to je tupost největšího kalibru... takovýhle kraviny k nám snad nedorazej

Old Post 12-10-2005 v 08:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4569570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív