Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V jaký největší partě ste hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Obecné Příspěvek č. 1

Chtěl bych se vás zeptat s kolika lidma ste maximálně hulili.Já asi tak v patnácti a když se skončilo tak byl nejlepší moment tak minuta po dohulení.Naprostý ticho a potom prostě super zábava.Fakt nezapomenu...

Old Post 15-11-2001 v 15:52 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Možná, Příspěvek č. 2

že mi to nebudeš věřit, Adihaši, ale s filharmonickým orchestrem. Já je tedy nepočítal, ale bylo jich jako much, bylo to v Detroitu na letišti a my tam uvázli kvůli sněhové bouři. Zalezl jsem si zvečera do zhasnuté kuřárny, popukal a první dva z nich se chytli na prda. Pak se začali trousit ti další, ale mě si až do rána podávali jako maskota a tak jsem se tam s nima udělal docela natvrdo.

Jó, s inteligentama se to kouří.

Old Post 15-11-2001 v 19:38 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 3

No já sem kouřil nejvíc v 10 lidech a bylo to dost dobrý poslali sme 5 špeků dokola takže sem mněl špeka furt u sebe a ten rachot pak byl vynikajcí

Zachaliáš

Old Post 17-11-2001 v 11:09 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

12 lidi Příspěvek č. 4

Imho ja jsem jednou kouril v parte 12 lidi a musim rict, ze high co se kvality tyce nemel chybu Jestli nekdo znate rockhell v Brne tak toho osudnyho speka motal jeho majitel... Od te doby mu rikam pan brkar, protoze takovy brko jsem jeste nikdy nevidel, motal ho 15 min. a stacilo pro 12 lidi, kazdej si dal 3 prdiky>solidni brko (a to ho chtel jeste nadstavovat.. )


______
seeder.

Old Post 17-11-2001 v 19:26 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

hospoda Příspěvek č. 5

jak se pocita hospoda? rekneme jedna mensi?

Old Post 17-11-2001 v 19:53 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Pohodička Příspěvek č. 6

Snad všichni vedoucí a praktikanti na táboře.Nevim už kolik nás bylo, ale asi 11.Kolovali dva speky a DryDrink.

Old Post 18-11-2001 v 08:00 AM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Pohodička [lidi] Příspěvek č. 7

No ja celkem pravidelne hulim tak s 6-12 ale moje maximum je neco vokolo 18. potom uz jsou takovy ty brcka co umotas pokouris si a pak je posles a nigdy uz neuvidis...

foosball

Old Post 18-11-2001 v 21:27 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

jak kdy Příspěvek č. 8

Posledně, je to nedávno, vyběhlo z hospody asi 15 lidí a každej aspoň 2-3 šel ven s ubaleným špekem. Takže tos potom ani nestačil registrovat co to vlastně pohuluješ.

Jo a srandy byl potom kopec s celou hospou.

Old Post 19-11-2001 v 08:33 AM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička nejvic Příspěvek č. 9

hmmm, tak JESTLI se to pocita....
cirka 4000 lidi na demonstraci za legalizaci konopi rijen 1998 staromestske namesti v praze. Mozna se ne vsichni ucastnili, pocet speku nejsem schopen udat (cirka 4000 )
a JESTLI se to nepocita...
Silvestr 2000 ve chvilich, kdy se mi docela drsne a bez kompromisu zacaly odemykat brany vedomi se nas na novorocniho speka seslo pres 20 (26 cm joint je v Pribrami tezko k videni, takze se slezli t ti, o kterych jsem nevedel, ze jsou zvani, ale treba to vsechno bylo UPLNE jinak )

takze nic podlozitelnyho...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 19-11-2001 v 14:13 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění Taky svojí trošku ..... Příspěvek č. 10

Tak , na narozkách jedný kámošky nás hulilo v klubu asi 30-35lidí stoupli jsme si do kruhu , každej svůj brk připraven / velikost se pohybovala od 15-60cm dle zdatnosti huliče / a hurá do toho . nejdelší joint dohořel asi po 55minutách , pak , pak co se dělo .... ... to ví málokdo ale bylo Velmi Velmi veselo

Old Post 19-11-2001 v 16:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2013 - kde nejdál od ČR jste hulili? - 176 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4916620 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív