Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

totiz nemam ani sebemensi naznak ze by tam byly a mam uplne cistej vymydlenej a udrzovanej pestici box drip v rv kostkach.Kamaradovi to znicilo celou urodu ale mel hlinu a necistou mistnost to je fakt ja ale mam strach ze to prinesu z venku takze prevence by me uklidnila - zkusim pozhanet ty veci co ste napsali, ta vlhkost to je zajimavy pridam tomu mam ted prumerne 50% jeste se zeptam co teploty jaka je idealni pro sviluchy teplejsi nebo studenejsi dal bych opak abych mel vic vlivu radsi

Old Post 12-01-2009 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

nižší teploty sou lepšíí
...mrkni sem, budeš o nich vědět víc:
http://www.greenhome.cz/clanky/svilusky-jak-na-ne

ještě dám odkaz na ty roztoče:
Phytoseilus persimilis
http://www.greenhome.cz/katalog/471001

Old Post 12-01-2009 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 83

[účet odstraněn]

Old Post 12-01-2009 v 14:09 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ravalium08001
Stálý Člen

Karma uživatele ravalium08001 - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 84

kdyz vydezinfikujes pestirnu, propeces hlinu poradne v troube a klony nemaj brouky tak je to v pohode

fuck the police
stay high

Old Post 12-01-2009 v 17:06 PM
ravalium08001 je offline   Profil uživatele ravalium08001   Find more posts by ravalium08001   Foto galerie člena ravalium08001   Click here to Send ravalium08001 a Private Message   Add ravalium08001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ravalium08001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

mam rv kostky jak sem zminoval uz tam je to jeste trochu cistsi nez hlina tak snad me to nepotka kazdopadne diky za tipy kluci

Old Post 12-01-2009 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiT
Nový Člen

Karma uživatele WiT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 1  

Škůdci Svilusky vs Bio Ol Příspěvek č. 86

Zdar rad bych pridal zkusenost s bojem proti sviluskam. Po objeveni svilusek na rostlinach jsem pouzil Svilu Stop asi po 5 tydnech se na rostlinach znovu objevily. Vzhledem k tomu ze kytky byly ve kvetu tak jsem uz nechtel pouzivat chemii. Tak jsem si koupil BioOl a vschechy svilusky to znicilo. Je to bio vyrobek a jsem s nim maximalne spokojeny. www.agro-bio.cz

Naposledy upravil WiT 09-02-2009 v 08:47 AM

Old Post 09-02-2009 v 08:38 AM
WiT je offline   Profil uživatele WiT   Find more posts by WiT   Foto galerie člena WiT   Click here to Send WiT a Private Message   Add WiT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Neco to zere, poradte co prosim Příspěvek č. 87


Kamosovi to napadli nejaci parchanti, muzete poradit co to muze byt? dik

Old Post 11-02-2009 v 11:58 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 88


zdarec,sviluchy jak svina
Tady jedna kamosova kyti

dr.greenhorn

Naposledy upravil františekzeleny 11-02-2009 v 12:17 PM

Old Post 11-02-2009 v 12:12 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 89

Dik za odpoved, myslel jsem si to... strikal jsem mu to jednim primo proti svilucham a jednim univerzal postrikem a nezabralo to... tak zkusim sehnat neco spesl na ty sviluchy...

Old Post 11-02-2009 v 12:29 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 90

Ak môžem poradiť, kúp na to prípravok KARATE. Navyše použi aj nejaké zmáčadlo pred aplikáciou insekticídu, prípadne ponor do slabšej jarovej vody.
A priprav sa na zdĺhavý boj

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 11-02-2009 v 15:19 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 91

Můžu vřele doporučit Omite. Používám ho dost dlouho a vždycky se 100% úspěchem. Svilušky prostě nemají šanci!

Old Post 16-02-2009 v 16:50 PM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

mne pomohol az Talstar ... a to kupel celych rastlin, otocenych hore dnom vo vedre s roztokom ... je to killer chem, pouzil som rusku na tvar, vetral som ako o zivot a zgrcal som sa aj tak ... ale pomohlo ... rastlinky to rozchodili ...

Old Post 27-02-2009 v 06:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 93

souhlas talstar je megakiller dost dlouho ale trvá než ho kytka vstřebá, takže v květu bych byl vopatrnej

Old Post 27-02-2009 v 10:44 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 94

Jo jasne ze je to znicilo a palice taky bo toho dymu co je z toho repkoveho oleje a ta fuj chut produktu,osobne Svilu stop uzivam ale kazdopadne pridavam smacedlo a kuru opakuji 3x po 3 dnech a je to jak po Terminatorovi cisty.Snad nejlepsi zpusob je prevence a proto kdyz donesu klony a svilusky maji ci nemaji striknu je 1x Svilustopem .Na velke kvetine uz to neni zas az tak koser a o kvetu uz nemluve.Ale jasne vidim ze co clovek to nazor.

Naposledy upravil TERMIX 27-03-2009 v 09:38 AM

Old Post 23-03-2009 v 20:12 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daelahrazah
Nový Člen

Karma uživatele daelahrazah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 95

Zdravim ludia, vidim ze sa tu pise o tych potvorach ktore napadaju rastliny az v starsom stadiu rastu ale mne sa stalo ze hned ako sa na cerstvo vyklicenych rastlinach objavili prve listky tak proste z dna na den zmizli, kurnik cumel som na to jak idiot a neostalo mi nic len hole stonky bez nicoho, mohli to byt tie veci?? dik za odpoved...mier

Old Post 17-05-2009 v 13:22 PM
daelahrazah je offline   Profil uživatele daelahrazah   Find more posts by daelahrazah   Foto galerie člena daelahrazah   Click here to Send daelahrazah a Private Message   Add daelahrazah to your buddy list     Navštiv homepage uživatele daelahrazah! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maya
Nový Člen

Karma uživatele maya - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 96

musím říct, že do toho jdete naplno já jsem si nikdy na takové chemky netroufla, jednou jsem zkusila svilustop a spodky se úplně spálily;(...
takže od té doby jsem toho vyzkoušela a nemůžu si vynachválit Biooil na sviluhy. Není to moc dobrý, když jsou holky už hodně napadený, ale to pak není dobrý už nic...
A za týden zopakovat.
V té době, pokud zrovna nemáte kytí v květu je super jim dát trochu chladu a hodně vlhka, oni totiž pijou a pijou až puknou...ale jak píšu, to nejde, když vám holky kvetou;(

no a pokud chcete mít opravdu klid a nenervovat se každodenním pátráním po maličkých potvůrkách, tak jako kdysi já.
Objednejte si predátora na svilušky.

Já si ho nechávám posílat z Brna. Je to www.biocont.cz a je to jedna z mála obchodů, odkud vám to pošlou. Zbylé to už nedělají a žádají osobní odběr, protože někteří si broučky objednaj a nevyzvednou, broučci do 3 dnů KO a prodejci maj vztek. Nedivim se jim.

Ale jak řikám, broučci jsou super. Nejdřív je tedy potřeba se těch malej mrch trochu zbavit...osprchovat proudem vody, postříkat Biooilem (ten predátory nezahubí) a pak broučka vpustit. Je to jako malej zázrak. Funguje to. Jen nesmíte na kytičky používat žádné chemky na likvidaci..to je zabije

maya

Old Post 23-05-2009 v 10:49 AM
maya je offline   Profil uživatele maya   Find more posts by maya   Foto galerie člena maya   Click here to Send maya a Private Message   Add maya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0937630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív