Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Gypsy´s Magical Mystery Mix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Gypsy´s Magical Mystery Mix Příspěvek č. 1

Ahojte groweři,
objednával jsem si od seedbay.com nějaké semínka a došlo mi jako bonus Gypsy´s Magical Mystery Mix, nevíte někdo, co to je za model?? Dík

Old Post 03-09-2005 v 20:29 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2

mam pocit, ze je to normalni indoor mix, dle myho nazoru co jim kde zbyde, to tam soupnou, mam uz jeden pytlik nakliceny, tak za tri mesice reknu vic

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 03-09-2005 v 21:17 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3

To snad ne, já jsem si objednával outdoor model a snad mi tam nedali indoor jako bonus, třeba to bude mix outdoor semen, které jim kde zbyli. No, třeba bude mít ještě někdo nějaké info.

Old Post 03-09-2005 v 21:49 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4

Gypsy Nirvana je člověk prodávající semínka, pěstitel a dlouholetý přispěvovatel na www.overgrow.com určitě to bude moc dobrej mix semínek...rád je s tebou za něco vyměním jakýkoliv počet howgh

...

Old Post 04-09-2005 v 01:21 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 5

Magical Mystery Mix je směs 3 odrůd od seedbanky Sagarmatha.Více na http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=14139

Old Post 04-09-2005 v 18:46 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 6

Fakt děkuji, pěkné, ještě menší dotaz, je zde někdo, kdo umí trochu líp anglicka jak já, aby se mrknul, co je to za modely a nějaké info o tom. Jak jsem se tak na to díval, tak to bude asi jen indoor:-(

Old Post 04-09-2005 v 21:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 7

Jména jednotlivých odrůd obsažených v mixu vědí pouze Gypsy, Dutchgrown(administrátor seedbay) a borec z Sagarmathy Tony.Ani jeden z nich však nechce tajemství prozradit (už by to nebyl mystery mix).Podle ohlasů lidí co to pěstujou jsou dvě odrůdy mostly indica a jedna spíše outdoor sativa.Při nákupu na seedbay doporučuju hlídat si aktuální bonusy http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...47&postcount=54 . Já jsem štastný majitel 5 ks packu Blockhead zadara :-)) .Stačí do objednávky která se posílá s penězi napsat freebie request : a bonus, který chceš.

Old Post 05-09-2005 v 09:49 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 8

No já dostal v tom mixu tyhle 3 odrůdy : Cinderella 99, Ice, Crystal. Bylo to v říjnu , tak nevím jestli to teď změnili !!!!!!!!!

Old Post 03-12-2005 v 18:07 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8890240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív