Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vzduchovací pumpa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Hydroponie Příspěvek č. 1

Měl bych takovej dotaz ohledně vzduchovacích pump. Dneska jsem rozjel hydroponii v bubleru. Asi za hodinku bylo všechno připravený a tak jsem zasadil 2 rostlinky, zavedl hadičku a zapnul pumpu. Po chvilce ale začala pumpa docela znatelně bzučet. Nějak jsem si toho nevšímal, ale když jsem v 17:00 kontroloval kyti (7 hodin v chodu), zjistil jsem, že pumpa se "lehce přehřejvá".
Hadičky jsou nový a čistý, pumpa je asi 10 cm nad hladinou bubleru. "Resun ac 9600", výkon 2,5 w, 90 l / hodinu.
Vadí to přehřejvání, nebo je to te normální? A co to bzučení? (ten nápis "silence" mi nějak vrtá hlavou)
Předem díky za odpověď.

Old Post 10-11-2001 v 17:31 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Mimochodem s tím bzučením je to už OK. Akorát to chtělo aby pumpa "necestovala". Na hladkym powrchu trochu klouzala, tak jsem jí dal do misky pod květináč, kde se ani nehne.
Dík za info K4U.

Old Post 11-11-2001 v 15:03 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2003 - VzduchovacÍ Motorky - 11 odpovědí
18-09-2007 - Vzduchovací kameny - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5893640 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív