Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » účinky odkouleného hermafrodita
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

účinky odkouleného hermafrodita Příspěvek č. 1

čau lidi, potřeboval jsem se zeptat jestli bude mít můj hermáč stejnou kvalitu jako normální samička, když jsem otrhal všechny gule,kytka vypadá docela pekně,paličky se začínají vybarvovat a nabírat na rozměrech.
Předem díky za možné odpovědi.

Old Post 27-08-2005 v 21:16 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 2


je to trochu jak ruská ruleta
neuškodíš-li jiným kytkám
nech ho dokvést a možná budeš příjemně překvapen
trhej koule nečekej jistotu bez semínek
*má hermafrodita dojde konce

...

Naposledy upravil papaja 27-08-2005 v 21:56 PM

Old Post 27-08-2005 v 21:49 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostislaw
Stálý Člen

Karma uživatele rostislaw - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

papajo?neni ten hermac nahodou durban poison?

mjcvmnbvnb

Old Post 28-08-2005 v 18:24 PM
rostislaw je offline   Profil uživatele rostislaw   Find more posts by rostislaw   Foto galerie člena rostislaw   Click here to Send rostislaw a Private Message   Add rostislaw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rostislaw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4


boggle gum

...

Old Post 28-08-2005 v 21:08 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

mam stejny problem s hermacema......mam do toho jit..... trhat kule?

Old Post 29-08-2005 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 6

no ja jsem mel minuly rok dva hermace z dvou ruznych seminek, kterym sem taky otrhaval koule, jeden byl totalni shit a druhy moje nejmenesi, ale zato nejsilnejsi kytka

Old Post 29-08-2005 v 20:03 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

díky za odpovědi, že by se omrdali nějaký jiný kytky, s tím nepočítám tuhle kytku mám jako jedinou doma na zahradě, takže každodenně trávím půl hodiny jejím zkoumáním a případném otrháváním gulí. Dneska už jsem našel po pečlivé kontrole pouze jednu kuličku.

Old Post 30-08-2005 v 13:40 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
syncro
Stálý Člen

Karma uživatele syncro - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 8

mam to samé, palice vypadaj zdravě a kule jsem oškubal. Semínka rulezz ...

Old Post 01-09-2005 v 16:25 PM
syncro je offline   Profil uživatele syncro   Find more posts by syncro   Foto galerie člena syncro   Click here to Send syncro a Private Message   Add syncro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9

ono to ohlidat stopro asi nepujde,hlavne kdyz jsou v mistech kde je prekryvaji palice,taky jsem se snazil,ale 20-30 semen se prezit da na velke kytce.Jsem koule oskubal mesic bez kouli a ctrnact dni pred dozratim je zacala nasazovat znovu.

Old Post 01-09-2005 v 19:46 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 10

to frogo: tak estlize mas kyticku doma a kazdy den ji mas pod kontrolou, tak si myslim ze spravna varianta je takova jakou si zvolil ty, to jest otrhavani guli. Minuly rok sem gule taky otrhaval, pac mi bylo lito tech paradnich palicek... na peti kytkach ktere byly okolo bylo dohromady asi 30 seminek, protoze sem u kytky nebyl kazdy den jak ty, a seminka nebyly na skodu. snizeni kvality vysledneho produktu sem si fakt nevsiml
tak as tak
preju pohodovou sklizen

Old Post 01-09-2005 v 21:43 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 11

nazdarek
tiez mam problem s tymi hermacmi ale otrhal som gule a zda sa mi ze to bude v pohode.ale je to zaujmave ja som kvetiny pozoroval niekedy aj kazdy den a nikdy som si nevsimol ani jednu gulu a az teraz ked uz su tam dost velke palicky zacali sa tam sem tam vyhadzovat gule ale vzdy iba jedna dve..uvidime co z toho bude..


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 02-09-2005 v 11:35 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6091530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív