Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » více pryskyřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Obecné více plyskyřice Příspěvek č. 1

Prosím o radu,na netu jsem našel článeček(http://minus22.czechian.net/jaknahas.htm)o tom,že při opakovaném sběru plyskyřice třeba na charas,se plyskyřice znovu doplní??? A hlavně ve větším množtví??


JE TO PRAVDA???

Old Post 26-08-2005 v 18:39 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

prepac nie som cech som slovak [peace] ale nepise sa nahodou pryskyřice a nie plyskyřice ?? //ak nemam pravdu sry za offtop...shit;
peace from joeart...
a k teme: myslim ze je to mozne dokonca som to uz aj kuril som zistil len tomu kamos hovoril turecky hash ... ved to skus ak ta to zaujma budes vediet... potom aj s fotkami podaj podrobne info ...

Naposledy upravil 27-08-2005 v 07:09 AM

Old Post 26-08-2005 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sapik
Nový Člen

Karma uživatele Sapik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

no neni to zas tak spatny napad..chce to experimentovat

muheheeee

Old Post 26-08-2005 v 21:08 PM
Sapik je offline   Profil uživatele Sapik   Find more posts by Sapik   Foto galerie člena Sapik   Click here to Send Sapik a Private Message   Add Sapik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4




joeart: - jo jo,je to tak!,no budu si dávat víc bacha....

Jo tuhle dobrotu jsem taky nenechal ujít,mám už malou kuličku,pak ju s kámou sfouknem.Uvidím jestli pálky po čase budou víc obalený??
jinak dík všem za odpověd

Old Post 27-08-2005 v 15:28 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od misak
joeart: - jo jo,je to tak!,no budu si dávat víc bacha....

Tuhle dobrotu jsem si taky nenechal ujít,mám už malou kuličku,pak ju s kámou sfouknem.Uvidím jestli pálky po čase budou víc obalený??Budu trochu experimentovat
jinak dík všem za odpověd

Old Post 27-08-2005 v 16:15 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 6

vždyť je to ještě kurevsky nedozrálé...


cosa nostra

Old Post 27-08-2005 v 18:19 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 7

to nechapu neni to zbytečny si kurvit takhle kytky ale važně nevim třeba se pletu a taky nechapu jak ji chceš odebrat???peace

Old Post 27-08-2005 v 20:58 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 8


lehce hladit dlaní
cca půl hodiny
dnes nejsladší joint

...

Old Post 27-08-2005 v 21:58 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 9

papaja:A neztrati to nějak silu pak nebo se opravdu uděla vice pryskyřice???

Old Post 28-08-2005 v 13:35 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

Nevím,jestli se mě to nezkurví?!,nebo to bude o dost slabší,vše ukáže čas,sám to chci vyzkoušet.Ale myslím,že se to stejně nedá pořádně zjistit,snad jen ,že by s ní ta pryskyřice musela kapat jak ......Jen teoreticky by to bylo fajn dik

Old Post 29-08-2005 v 19:19 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

papaja: pěknej detailek,moc toho není na to hlazení

Old Post 29-08-2005 v 19:23 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 12

k tý pryskyřici, teoreticky, to je ochrana kytí před slunkem,a když jí ho odebereš, tak se bude snažit si co nejdříve vyrobit novou a ve větším množství z důvodu opakované situace, proto je nejlepší seknout kytku až po vydatným týdnu plnýho slunce, jelikož jsi kytka vytvoří větší vrstvu pryskyřice na ochranu před paprsky, tot můj názor, jestli se pletu, tak mně někdo opravde, myslim že odpověd je sice až moc dlouhá tak končím, jinak peace

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 29-08-2005 v 20:06 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13

mcsowíkec za obsáhlou a jasnou odpověd,jsem i dost zpokojenej!;-)

Old Post 30-08-2005 v 22:01 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 14

souhlasim smcsow

Old Post 31-08-2005 v 07:23 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 15

spíš bych řekl než před sluncem tak před vysycháním, ne že by slunce nevysoušelo pokud kytku rukama nerozdrtíte a opravdu budete jenom hladit a trošinku "žmoulat" tak by jí to ublížit nemělo... kožené nebo latexové rukavice a ž těch to pak setřít

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 31-08-2005 v 10:12 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

No nevim, jestli to má smysl něco takovýho zkoušet.
Na cestách po Indii mě jeden chlapík pozval k sobě na políčko, abych si skusil udělat čaras (hašiš). Bylo to ve vesnici Malana, kde se dělá jeden z nejlepších vůbec a to tak, že se vezme palice mezi dlaně, jemně se poválí a vyhodí. Trvalo to alespoň hoďku, možná dvě, než jsem nažmoulal množství ze kterýho stálo za to ubalit a spotřeboval jsem k tomu hromadu konopí...

Old Post 31-08-2005 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2009 - Pryskyřice - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7778660 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív