Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Problem se Superbudem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Chemie Problem se Superbudem Příspěvek č. 1

Nazdar groweri,
pred nejakym tim mesicem jsem koupil Superbud - kvetove hormovy z hydroponic.cz.

Zalil jsem tim asi 10 kytek na ruznejch mistech u ruznejch lidi. Ze vsech se udelaly hermaci. Z toho vyplyva, ze ty hormony obsahuji jak samici, tak i samci kvetove hormony. Pokud mate jeste nekdo takovou zkusenost, tak sem napiste sve zkusenosti.

Mym cilem je zjistit, zda se vyplati zase riskovat se Superbudem nebo se na to radsi vykaslat, kdyz to tak fusujou.

Je take mozne, ze jsem mel jen smulu. Npiste, co si o tom myslite.

Old Post 19-09-2005 v 18:27 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

kazdopadne je trosicku chemka...
mel si kyti vod stejnyho modelu, kery si tim, pro porovnani, nezalil a nezhrmili?
co to bylo za model?

Old Post 19-09-2005 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 3

Já jsem superbud aplikoval dle návodu na 8 klonů a dva no name (semena) a též se mi jeden no name začal oprcávat,tak sem se sním vůbec nebavil a popravil.Ale spíš si myslím,že to bylo zprzněné semeno (měl sem ho od jednoho trouby).Jinak všechny ostatní v pohodičce.

Old Post 19-09-2005 v 20:16 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Mishak
Stálý Člen

Karma uživatele Black Mishak - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 4

Kua, to by me asi tezce nasralo, kdybych koupil neco tak relativne drahyho a pak zjistil ze to dela hermace!!!

Myslim ze zakotvim u klasiky AH.

Old Post 19-09-2005 v 21:16 PM
Black Mishak je offline   Profil uživatele Black Mishak   Find more posts by Black Mishak   Foto galerie člena Black Mishak   Click here to Send Black Mishak a Private Message   Add Black Mishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-04-2009 - Rox vs. Superbud - 4 odpovědí
27-08-2005 - problem s listy - 14 odpovědí
03-12-2003 - problém s ec metrem - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6636810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív