Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nurturelite , Envirolite, CFL zdroje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28
Kauza Nurturelite
Jo,běž do toho,protože by mě to také zajímalo.
Ano,řekl bych že to má cenu.
Radši vsaď na jistotu.
Ne,je to nesmysl
Kašli na to,co kdy by se to ukázalo,jako dobré řešení
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 433

tomu kdo mi dal teď k-:asi seš novej člen, nebo máš malou karmu, tvoje k- je neutrální, nikomu neubere

zafungovalo to dobře, ještě pár k- pls, a s podpisem pokud možno, jde o pokus...nebuďte srabi

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 30-05-2013 v 00:41 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 434

hehe, taky mi prisla neutralni k- :-) asi se nejakymu novackovi nelibi, jak se tu kockujem...

Old Post 30-05-2013 v 00:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 435

cheche asi, karma je teď nějak porochaná nebo co, někdo tvrdí že ne, tak nevim..
nekdo mi dá positivní a ubere mi to procenta, testovací negativní přidaly viz:http://grower.cz/forum/showthread.p...757#post1088757

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 30-05-2013 v 00:47 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 436

Je to rozbity, ja bych 2 zeleny puntiky mit nemel. Podle toho, co sem tu na G cetl, jak to ma fungovat, tak to funguje v realu uplne jinak

Old Post 30-05-2013 v 00:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 437

ajo, máš karmu nula

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 30-05-2013 v 00:53 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 438

0%, ale body tam sou... wtf

Old Post 30-05-2013 v 00:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 439

na zkuřku jako sem já moc komplikovaný, prej těch karem je víc nebo co a body karmy nesouvisej s procentama, nebo jak, nic, jdu se zhulit...:O

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 30-05-2013 v 00:58 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
REDiiiK
Nový Člen

Karma uživatele REDiiiK - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 440

Ahoj, pridavam se do celkem zastarale debatě s pro me zajímavým tématem, na stránkách nlites.co.uk jsem objevil to co jsem hledal a az pak jsem se vrhnul na procitani G fóra, myslíte že ma nějakou cenu vyskouset ty zářivky ? ( z toho webu ) ještě mám v plánu si o tom přečíst a dozvědět se ale i tak by me zajímali Vase názory, další nápad co mi problikl hlavou při pohledu na obrázky tech nlite cfl a tech nlite zářivek je pěstování autoflavrú, pod tím co vy na to ? ;-) u tech zářivek je to celkem jinak s watazi v poměru na lumeny. Ale i to by mohlo byt zajave... kdybych se rozhodl pro cfl určité koupim 220w purple a red , 125 a 220 tam maji s integrovaným předřadníkem... zatímco 150 a 200 je nutný externí

Old Post 03-10-2013 v 19:36 PM
REDiiiK je offline   Profil uživatele REDiiiK   Find more posts by REDiiiK   Foto galerie člena REDiiiK   Click here to Send REDiiiK a Private Message   Add REDiiiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 441

[účet odstraněn]

Old Post 05-10-2013 v 13:57 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 442

citace:
Původní příspěvek od REDiiiK
Ahoj, pridavam se do celkem zastarale debatě s pro me zajímavým tématem, na stránkách nlites.co.uk jsem objevil to co jsem hledal a az pak jsem se vrhnul na procitani G fóra, myslíte že ma nějakou cenu vyskouset ty zářivky ? ( z toho webu ) ještě mám v plánu si o tom přečíst a dozvědět se ale i tak by me zajímali Vase názory, další nápad co mi problikl hlavou při pohledu na obrázky tech nlite cfl a tech nlite zářivek je pěstování autoflavrú, pod tím co vy na to ? ;-) u tech zářivek je to celkem jinak s watazi v poměru na lumeny. Ale i to by mohlo byt zajave... kdybych se rozhodl pro cfl určité koupim 220w purple a red , 125 a 220 tam maji s integrovaným předřadníkem... zatímco 150 a 200 je nutný externí



Zdravím Tě,

podle mě, ať koupíš CFL či zářivky tady nebo tam, tak jejich hodnoty jsou docela srovnatelné. Navíc, jak píše escobar, tak Tebou zmiňované, již nejsou k sehnání.
Já jsem jel 125W CFL P&G růst a CFL 250W Elektrox květ z jistých důvodů (ventilace) hned svůj první pěst. Zkušenosti nulové, všechno vyčteno. Zkusil jsem V-Scrog (špatná ventilace, ve 30. dnu květu jsem zjistil, že mi 4 z 8-mi trubic u květové lampy nefungují, ale už jsem jí neměnil). 5 řezů a 3 autoflowery (ty dopadly nejhůře). Automatky bych pod tím nejel.


Takže vlastně ani nemohu odpovědět na Tvou otázku, co se týká nlites.co.uk z toho webu, ale můj názor je ten, že CFL cenu určitě mají, ale podle mě ne s automatkama, výhodu CFL lamp a zářivek jistě znáš, tak je jmenovat nebudu, ale jak taky píšeš, tak je to jinak s poměrem Wattů a lumenů, já toho přečetl hodně, ale prostě moc to neprosvítí (dlouho jsem se na podobná témata nedíval, takže nevím, co je momentálně za novinky v této oblasti). Já se pokoušel o V-Scrog, to mi přišlo jako dobré využití té lampy (všechno vyčteno), ale bohužel na poprvé to bylo prostě pod průměrem, také vzhledem k již zmiňované poruše lampy, zkušenostem a tak dále. Také jsem se tady na groweru dočetl, že CFL 250W má reálnou spotřebu kolem 200W, pokud se uchladí dobře předřadník. Nevím sice, co je na tom pravdy, ale možné to je. Můj názor je ten, že u CFL a zářivek se při správné technice a dobrých podmínkách dají udělat slušné výsledky. Samozřejmě, že pokud chceš jistotu, tak budeš volit sodík. Až to půjde, tak podruhé bych to udělal trošku jinak, ale asi opět vertikálně. Uvažoval jsem také nad 2×125W CFL H-Scrog, to by nemuselo být špatné, pokud nechceš sodík. Pokud budeš mít zájem, mám foto a kompletní dokumentaci k celému pěstu. Zakládat galerii se mi moc nechce kvůli tomu.


Ať se daří a hodně štěstí.

kewin

Naposledy upravil kewin 12-10-2013 v 16:25 PM

Old Post 10-10-2013 v 20:00 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8683800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív