Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2006 by HooBr and Irwin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Outdoor 2006 by HooBr and irwin Příspěvek č. 1




nazdar, zasadil som si nieco s kamaratom a dopadlo to strasne, bolo to tam az dva tyzdne a od vcera nieje, nikto ma tam ani zdaleka nemohol vidiet. ked som si dal vsetko do kopy tak mi vyslo : niekto potreboval strasne srat, bezal cez kriky ale stale sa mu nepacilo miestecko, dobehol na miestecko kde mu to vyhovovalo (medzi blue berry a white widow) a vysral asi 2 Kg hovno, utrel si rit priblizne 3 m hajzlaku, postupal 3 rastlinky, neskor si ich vsimol, zobral "moju" lopatku co som si tam odlozil a vsetko v klude vykopal, po ceste zapichol lopatku do stredu policka a isiel si to zasadit niekde inde.
ked som toto vsetko zbadal, som si myslel ze sa mi uz neoplati ani zit (uz ma vycorovali 4 x a len nahodou ).
pozrite coho su ludia schopny:
1. pole
2. pole, ten velky kruzok boli sadenice WW 47ks, BB 43ks, DB 4ks - museli ist von lebo ma s nimi vyhodili z domu
3. pole
nieco tam chyba, vsak?
zhanam si semena nech zasadim znovu, drzte mi palce . . .

Naposledy upravil HooBr 24-05-2006 v 14:41 PM

Old Post 30-04-2006 v 14:47 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2




dalsie foto:
1. pole
2. pole
3. bonus

Old Post 30-04-2006 v 14:50 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3




a dalej:
1. bonus este raz
2. moj milacik
3. moj milacik znovu

Old Post 30-04-2006 v 14:55 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4



toto prezilo:
1. partizani
2. obete pocasia

Old Post 30-04-2006 v 14:57 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

No, nevím, jestli je to nejlepší začátek threadu /zvláště ten bonus/.
Neměl jsi některé ty kytky nasazené přílíš blízko sebe ?
Každopádně gl a najdi lepší pole.

Old Post 30-04-2006 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

to pole bolo vyborne, boli blizko seba koli tomu ze mnoho z nich by boli samci.
pole uz mam, je tak zasite ze tam ani medvede nechodia

Old Post 30-04-2006 v 15:05 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zas tak výborné asi nebylo, když ti ho vyčorovali.
Ta 1 kytka vypadá dobře , kolik dnů roste ?

Old Post 30-04-2006 v 15:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8

ma zhruba 3 tyzdne, bola to nahoda vsak si to precitaj, bolo to uz v corkach . . .

Old Post 30-04-2006 v 15:10 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

To vím, dokonce jsem ti na to i odpovídal !
Nemáš photo toho nového pole ?

Old Post 30-04-2006 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

este som tam nebol s fotakom, odhadujem to tak na buduci tyzden (musim si ho pozicat)

Old Post 30-04-2006 v 15:25 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 11

zdarec hoobr: no to hovno bud to bol vismech alebo fakt tam niekto nabehol a urobil potrebu no a vedel si o tom ze ked na miesto de sadis sa aspon 2x vyseries a vystis ze ti tam nepride ziadna zver? kamos to ma viskusane aj mne sa opcas stalo ze mi to nico obzralo ..je pravda ze sa to môze zdat za vlasi utiahnute ale funguje to ...

Old Post 30-04-2006 v 15:44 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 12

pocul som o tom, ja som to este neskusal, jedno hovno tam uz je len nieje moje a navyse tam uz nieje co zozrat . . .

Old Post 30-04-2006 v 17:01 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 13


Tak sa to zacina rozbiehat, budem mat 100 Ks Blueberry a 100 Ks White Widow, policko je vyhliadnute, cez vikend sa zacnu upravy okolia a ak bude fotak budu aj fotky.

Mislite si ze staci vykopat jamy zhruba 50x50x40 pre rastlinky a nasypat substrat alebo na poli vymenit hlinu komplet? Zaujma ma to lebo chcem nieco ako sea of green.

Tu je obrázok ako si predstavujem jedem meter stvorcovy:

Naposledy upravil HooBr 02-05-2006 v 20:55 PM

Old Post 02-05-2006 v 13:08 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 14

Tak držim palce, at aspon pátý políčko vyjde, ale já osobně bych to teda rozmístil aspon na 5 menších, než na takovou plantáž...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-05-2006 v 16:51 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 15

hoši nechci vam kazit radost , ale v pripadě , že tam bylo hov*o a hajzlpapír , tak tam asi někde blízko budou lidi , a podle mě se tam brzo někdo ukaze , teda pokud to neni tvoje hovn* ... ale jinak se mi to zdá jako pěknej nápad .. drzim palce

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 02-05-2006 v 19:53 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 16

To Locus: brigáda bude, jedna celodenná, nech to stojí za to. To čo mi niekto "upratal" boli tieto isté semená ako idem sadiť, mali celkom hojnú klíčivosť: BB z 50 vyšlo 47 a WW z 50 vyšlo 43, vďačím za ne Weiderovi.

To JAHmaican: plantáž nehrozí, bolo by to pole 40 metrov štvorcových + chodníky, to už by si niekto všimol . . .

To pyroman.cz: bolo to v kríkoch za mestom, brutálnych kríkoch (som sa tam musel plaziť aby som to polial), rozhodli sme sa že to dalšie pole bude za dedinou asi 1 hodinu cesty na bicykli od môjho domu. Hodím sem fotky toho nového poľa . . .

Old Post 02-05-2006 v 20:54 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí
04-11-2015 - Outdoor 2015 by bigV - 206 odpovědí
22-09-2009 - 3rd OUTDOOR 2009 by wa5il - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0926660 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív