Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak nejlevněji pěstovat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Danton
Nový Člen

Karma uživatele Danton - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 1

Byl bych rád kdyby mi někdo poradil jak co nejlevněji pěstovat sem ve finanční tísni a nějaká dobrá semínka za slušnou cenu jestli někdo neprodáte?předem dík!

Hulení mě ještě nezabilo!Tak s tim nepřestanu!

Old Post 03-11-2001 v 18:52 PM
Danton je offline   Profil uživatele Danton   Find more posts by Danton   Foto galerie člena Danton   Click here to Send Danton a Private Message   Add Danton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 2

nejlevneji -venku, ale to sem do indoor asi nepatri..
jinak levne ale ne zadarmo se da pestovat v hline. ale rovnou ti muzu napsat ze neco kloudnyho nepostavis levnejc jak za 3000. Take bych chtel predejit odpovedim o levnejsi pestirne... jak sem jiz psal KLOUDNYHO. ale cena kompletni hydro skrine z growshopu ti bezproblemu preskoci 20.000kc. Kazdopadne se velmi spatne pestuje ve "financi tisni"

joint

www.greenhome.cz

Old Post 05-11-2001 v 03:27 AM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

si to spočítej na kolik tě to vyjde - nějakej sodík (do 400w) se všim všudy stojí asi 2600- když si to zapojíš sám a uděláš stínítko.
semínka - pokud je kupuješ od 600-5000Kč.
květináče - 1květináč 4 litrový stojí tak 35kč
hlína - kupovaná tak na 10květináčů - 300Kč
hnojivo (kristalon -na květ a růst+wuxal) -400-500Kč
nějakej větrák +spínací hodiny -do 1000Kč
tak si to dej do hromady a máš kolik tě to vyjde.
samozřejmě vše můzeš minimalizovat když pojedeš pár kytek pod sodíkem například 150 nebo 250w.

Prostě je jasný že bez počáteční investice to nejde - jde to pouze minimalizovat tím že si to sestavíš sám (nic nekoupíš v growshopu) a něco splášíš po bazarech.
sorry ale asi sem tě nepotěšil

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 05-11-2001 v 20:07 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Obecné Příspěvek č. 4

Tak to ja jsem uplne mimo misu...jak levne pestovat, ale s necim ti snad helfnu... mam docela hodne semen Sensi seeds, a ze ses to Ty......bla.bla.bla .........tak ti jich muzu tak 10 poslat zadaco nebo ti je nekde dat, pokud jsi z prahy...
ja je stejne potrebovat v dohledne dobe nebudu, jelikoz rizky jsou rizky.... co zkusit rizecky?? jestli budes chtit ty semena, tak mi dej vedet pres pm
¨tak zatim papapa

Blackberry

Old Post 05-11-2001 v 21:17 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danton
Nový Člen

Karma uživatele Danton - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 5

díky za příspěvky nějak se zařídím

Hulení mě ještě nezabilo!Tak s tim nepřestanu!

Old Post 06-11-2001 v 18:21 PM
Danton je offline   Profil uživatele Danton   Find more posts by Danton   Foto galerie člena Danton   Click here to Send Danton a Private Message   Add Danton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 6

Sensi Seeds = firma
mozna sis to splet s timhle:
Sensi Skunk & Sensi Star= model od te firmy

BTW - seeds = seminka

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 06-11-2001 v 20:34 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Nápad levně pěstovat Příspěvek č. 7

Určitě se dá pěstovat trošku levnějc, když nějak šikovně obejdeš elektroměr - a věř mi že to jde, ale opatrně a pořádně zamaskovat !!! - A sodíkovky ? Jsou přece v pouličním osvětlení, stačí si počkat až nějaká lampa spadne, třeba když to do ní nějakej náklaďák narve, pak stačí počkat až přijedou lampu vyměnit a určitě ty dělníky ukecáš za dvě kilča, akorát vlastní výbojka bejvá rozbitá, ale tu koupíš Teslu tak do čtyř stovek. Ventilátory už tady někdo radil z bazaru. Tak hodně zdaru. :-))

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 06-11-2001 v 20:44 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Nápad Příspěvek č. 8

Nejdulezitejsi je se poradne porozhlidnout.
Sodik komplet casto najdes kde bys nehledal (u strejdů apod.)
A ted skrin. sezen si white color treba ve spreji okolo 200kc ,skrin s bazaru nebo odjinud mrkni se nekomu na pudu. a barvou to nastrikas.nainstalujes sodik. + naky veci +vetraky+kvetinace+zemina+kyti treba rizky od nekoho.


Celkem 300kc------1500kc
+ eeellleeekkktttrrriiikkkaaa ale to je jasny

Naposledy upravil inVALIDa 14-04-2005 v 19:04 PM

Old Post 07-11-2001 v 06:49 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 9

Fakt nevim proč krást osvětlení v parku. Ja jsem pravě dostavěl skříň a cela mě nestála ani 2000Kč.
Sodík 400W - 300Kč, startér, tlumivka atd. - 650Kč,
stínítko - zdarma - vlastní výroba, větráky z PC - 3x80Kč,
spínací hodiny - 100Kč - bazar, skříň - 300Kč - bazar, teploměr - 50Kč atd.

Haman - Flying smokers

Old Post 07-11-2001 v 16:58 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

Dotaz Příspěvek č. 10

hmm ty sis koupil skrin z bazaru ? kde bych nakej takovej v praze nasel ?

Old Post 07-11-2001 v 17:14 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 11

Myslim ze pod 3000 tisice to de zmaknout v pohode me to vyslo se vsim vsudy : vetrak od PC,casovej spinac,halogenka 150W,teplomery, hliny+kvetinac,a ty ostatni serepeticky tak na 1200 a to jsem to jeste s tou cenou prehnal takze urcite to jde levnejc

Old Post 09-11-2001 v 08:48 AM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 12

mno zapomel jsem jeste tak trochu na seminka ty me stali asi nejvic ze vseho toho co jsem tu psat poslali mi od sensi seeds shiva shanti II 16 semen za 670KC ale i tak se da dostat pod 2000

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 09-11-2001 v 08:51 AM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Palec dolů Příspěvek č. 13

Halogenku jsem vyzkoušel a je na nic. Bez sodíkovky to jde jen pod zářivkama, ale ty jsou ještě dražší.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 13-11-2001 v 21:41 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2004 - Jak pěstovat hydro? - 2 odpovědí
08-02-2003 - Jak nejlevněji doma ... !?! - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6143630 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív