Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » LED vs Sunpro vs DimLux
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Co zvolit ?
LED vero 29
Sunpro 315w cmh
DimLux Expert Series CMH 315W Full Spectrum
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Nápad LED vs Sunpro vs DimLux Příspěvek č. 1

Ahoj,pomalu se blíží podzim a já mám chuť udělat upgrade světla.
250w MH/HPS na prostor 90x90cm nestačí,
přemýšlím nad LEDkami a mám k vám pár začátečnických otázek.
A to,kolik by vyšlo plus/mínus led vero 29,podle stránek ledideal.cz vychází nejlevnější gen.7 od 15 tisic korun a gen.8 asi za 20 tisic korun,jaký je v praxi rozdíl mezi nimi,a jako variantu bych měl na daný prostor použít.

Moc se v ledkách neorijentuji,např, na webu alucraft.cz mě zaujalo světlo G-MAXX ,které využívá také čipy vero 29,a stojí okolo 5ti tisíc korun,otázka zní kolik bych jich potřeboval na dostatečné osvětlení plochy.
A když už,tak kolik by stálo komplet řešení včetně chladičů atd.
Nezajímá se pouze o Led ale i o technologii CMH kde mě zaujalo poměrem cena výkon sunpro 315w,které by na plochu dostatečně stačilo,6-7 tisíc jsou taky jiné peníze než 2-3x tolik za led technologii.
No a co jsem objevil dnes je DimLux Expert Series CMH 315W Full Spectrum,s cenou 13 tisíc korun,což je asi maximum co bych byl ochoten do dané technologie investovat,co jsem se dočetl tak jde o novinku a jestli to správně chápu tak něco nejlepšího v dané kategorii.
Otázka směřovaná na vás je co by jste do maximálně 20tisic volili.zda si koupit pořádné led světlo nebo použít technologii CMH.
Vím že na Led je tu frynk,s kterým jsem si psal ohledně světla veron m100,které mělo být použito jako přisvícení k 250w HPS,ale toto řešení jsem vyloučil.
Frynkovi mě taky napadlo se osobně ozvat,napsat zprávu a zjistit jaké řešení vzít,ale první se chci zeptat vás co by jste mi doporučili.
Když už se mezi těmito světly rozhoduji,rád bych se přiučil o Led technologii abych věděl co vybrat,a také za co vůbec platím.
V pěstování mám ojeté zhruba 3 kola pod lampou,lampu bych asi za zlomek ceny prodal.
Pěstování mám jako hobby

Old Post 06-09-2020 v 18:04 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 2

Ahoj,
abys nebyl sklamanej, prásk bych tam 400 na růst, pak na květ a pokud to chces hrotit tak na poslední 3 týdny 400 úplně bez modrýho světla, bude to stát pár tisíc a udělá to parády hromadu.

Old Post 06-09-2020 v 21:40 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Balu77
Ahoj,
abys nebyl sklamanej, prásk bych tam 400 na růst, pak na květ a pokud to chces hrotit tak na poslední 3 týdny 400 úplně bez modrýho světla, bude to stát pár tisíc a udělá to parády hromadu.


Zklamaný asi nebudu,nad čtyřstovkou jsem už přemýšlel ale co tady čtu tak si všichni pochvalují jak sunpro tak LED od frynka.
Hps už nechci,na na učení dobrá 250w,když už něco za rozumný peníz tak bych šel do cmh.
Měl už jsem objednaný led panel viparspectra 600,ale nakonec z toho sešlo.
Směr teď udávají LED technologie proto bych asi upgrade udělal na vero 29.

Old Post 09-09-2020 v 19:12 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty7m
Nový Člen

Karma uživatele rasty7m - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Ahoj ja bych sel urcite do LED od frynka, mam uz druhou a maximalni spokojenost.

Old Post 09-09-2020 v 22:59 PM
rasty7m je offline   Profil uživatele rasty7m   Find more posts by rasty7m   Foto galerie člena rasty7m   Click here to Send rasty7m a Private Message   Add rasty7m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty7m
Nový Člen

Karma uživatele rasty7m - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5


Ahoj sel bych do LED od frynka mam uz druhou a maximalni spokojenost!

Old Post 09-09-2020 v 23:27 PM
rasty7m je offline   Profil uživatele rasty7m   Find more posts by rasty7m   Foto galerie člena rasty7m   Click here to Send rasty7m a Private Message   Add rasty7m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty7m
Nový Člen

Karma uživatele rasty7m - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6


Jeste nejaky foto

Old Post 09-09-2020 v 23:34 PM
rasty7m je offline   Profil uživatele rasty7m   Find more posts by rasty7m   Foto galerie člena rasty7m   Click here to Send rasty7m a Private Message   Add rasty7m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 7


Tohle

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 11-09-2020 v 13:03 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od rasty7m
Ahoj sel bych do LED od frynka mam uz druhou a maximalni spokojenost!

Ahoj,jakou máš generaci,jestli teda máš vero?

Old Post 13-09-2020 v 19:16 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9

Jaký je reálný rozdíl mezi gen 7 a 8?
Frank mi napsal že při nižším výkonu je lepší gen 7.
Vysvětlí mi to někdo proč to tak je ?

Old Post 13-09-2020 v 19:17 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty7m
Nový Člen

Karma uživatele rasty7m - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 10

Ahoj tak to ti nereknu zas tak se v tom nevyznam, vim ze mam Vero29C

Old Post 14-09-2020 v 22:29 PM
rasty7m je offline   Profil uživatele rasty7m   Find more posts by rasty7m   Foto galerie člena rasty7m   Click here to Send rasty7m a Private Message   Add rasty7m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 11

Ahój,tak světlo mám už vybraný.
Půjdu do sunpro 250w sundocan,
objednám z growcity kde je pro předobjednávku sleva 20%,takže za 8559 kč,k tomu filtr za 1659kč,několik podmisek pod 5,7L květináče.
Thermo hygro metr,
kapesní mikroskop,
vezmu taky závěsy na světlo,pachový filtr a ventilátor.
Na vás se obracím s dotazem,jaký vybrat PH a EC metr?
přemýšlím nad tímto:
https://www.growcity.cz/produkty/mi...ic-kit-ph51-c66

Naposledy upravil zverinazezlenic 28-01-2021 v 19:04 PM

Old Post 28-01-2021 v 13:32 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

Máte někdo zkušenosti s tímto ?
https://www.growcity.cz/produkty/mi...ic-kit-ph51-c66

Old Post 29-01-2021 v 18:57 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Zdravím nechci zasírat téma, ale nevěděl by někdo nebo nezkoušel někdo přejít z hps na led ve veg fázi. 600whps a chci přejít na led 420 nebo 680w. Nedostanou šok když přeskočí z hps na led světlo

Old Post 30-01-2021 v 08:21 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toolband
Stálý Člen

Karma uživatele toolband - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 14

Zverinazezlenic
Milwawukee je pohode znacka, mzslim ze tym nic nepokazis.

Old Post 30-01-2021 v 17:27 PM
toolband je offline   Profil uživatele toolband   Find more posts by toolband   Foto galerie člena toolband   Click here to Send toolband a Private Message   Add toolband to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3490380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív