Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 225

mohol by fungovat napr. tento inhalator? : http://www.inhalator.sk/inhalator/e...Air-Mate-Ghibli

Old Post 07-09-2011 v 17:14 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 226

citace:
Původní příspěvek od Nerpa
Zdarec, má tu někdo zkušenosti s s vaporizerem Arizer extreme-q? České info zde http://vaporizer.arizer.cz/arizer-extreme/ . Na zahraničním fóru jsem se dočetl, že je srovnatelný s volcanem a o hodně lepší než jakýkoliv vapík, ale české zkušenosti nejsou. Prubnul jsem to a objednal ho z ebaye, kde vyšel levně, ale rád bych se ujistil, že to nebude úplný propadák.

Jinak až dojde, tak nahodím nějaké postřehy a pokusím se ho vylepšit, jak jsem našel na fóru o vaporizérech, měla by se podstatně zvýšit účinnost.


Ahoj tak já ho mám odtud (vlastně to samé!)
http://www.arizer-shop.eu/category/vaporizery-arizer/3
Cena teď šla dvakrát dolů a jsou tam poslední kousky za velmi zajímavou cenu!
Tenhle vapík je opravdu to samé jako volcano navíc pěkné podsvícení a dálkový ovladač a konopí 185-190stupňů naprostý ideál ale takový ceylonský borůvkový+vanilla čaj je supr nakopávací navíc při nachlazení bylinky jsou daleko učinější než přes vodu v čaji!

Old Post 10-10-2011 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 227

Přemýšlím o Vaporizér Arizer V-Tower.

Má snim někdo zkušenosti?

Nechce se mi dávat tolik za Vaporizer Arizer Extreme Q.

Je to z balonku o tolik lepší?

Old Post 11-10-2011 v 18:09 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 228

No tak balonek je mobilní a používám ventilátor pro aromaterapii , pokud to máš čistě na přímé hulení formou klasického nasávání pak není nejmenší problém koupit levnější model protože je bez těch funkcí naprosto totožný kvalitou a provedením a je opravdu špičkový (startuju na 185 a pak na 190 stupňů a bomba)

Old Post 11-10-2011 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 229

Mobilní ?Jakože s balonkem můžu vaporizovat někde venku na "stojáka"?

Towerem to pujde taky ale asi dost těžko ???Leda by někdo posloužil jako stůl(držák :-) )

Old Post 11-10-2011 v 18:33 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 230

No jde o to že sebou mohu vzít leda balonky(party,návštěva atd) a netahat přístroj ono se může někdy něco stát je to různé a kupovat mobilní baterku za dalších x tisíc se mi nechce :-)

Old Post 11-10-2011 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 231

Jo jo dík už to chápu, ještě uvidim ale pujdu spíš do toho TOWERu

Old Post 11-10-2011 v 18:52 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 232

Neodolal jsem a zakoupil jsem Arizer Extreme Q.
Tak jsem velice zvědav ještě jsem se nedostal k vyzkoušení.
Ale překvapila mě velikost ! Myslel jsem si že to bude o dost větší Na druhou stranu na velikosti nezáleží že...

Old Post 12-10-2011 v 11:04 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 233

Nemáte někdo zkušenosti z arizer-shop.eu
Včera večer sem objednával V-tower.Dneska mi přišel e-mail že nabídka byla stornována bez udání důvodu....

Old Post 13-10-2011 v 14:18 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 234

Zkušenosti ty nejlepší ono totiž stačí si tam přečíst a zjistíš že vše je vyprodané a zboží je na "cestě" to znamená objednáno .
Navíc je tam kontakt takže není problém se domluvit jinak u mě komunikace přes mail naprosto v pohodě a bez problémů!
ps: měli tam těch vapíků hodně ale co se tu rozjela diskuze tak to den ze dne mizelo a už nemají ani jeden

Old Post 13-10-2011 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 235

:-)

Už sem jim psal ale ten mail používají asi jen v pracovní době,počkám do zítra pak napíšu jak to dopadlo

Old Post 13-10-2011 v 16:18 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 236

Všechno vyřízeno ještě dnes, jednání na 1!

Old Post 13-10-2011 v 19:23 PM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 237

Taky se rozhoduji co dal vapir one se mi rozbyl.Ted shanim jak to opravit.Pritom jsem koukal po jinych a Arizer ma dobrou cenu coz o to, ale je to novinka a neni tak provereny,to sice Volcano klassic je ale ty prachy.Co by jste poradili vy co mate zkusenosti s vice vapiky.Chci ho pouzivat denne a kvalitu zatim drzi Volcano co?

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 14-10-2011 v 06:19 AM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 238

Arizer nebo Volcano je uplně jedno kvalita je tam naprosto stejná a Arizer je vyroben z kvalitních věcí co vydrží opravdu dlouho pokud s ním budeš slušně zacházet.
ps: Arizer používám denně a naprosto v pohodě nevidím rozdíl mezi Volcanem(pouze v ceně)

Old Post 14-10-2011 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 239

citace:
Původní příspěvek od vousac
Arizer nebo Volcano je uplně jedno kvalita je tam naprosto stejná a Arizer je vyroben z kvalitních věcí co vydrží opravdu dlouho pokud s ním budeš slušně zacházet.
ps: Arizer používám denně a naprosto v pohodě nevidím rozdíl mezi Volcanem(pouze v ceně)


ahoj, chci jit do arizera Q. zatim sem kouril z vapir oxygen a plynovyho kapesniho iolitu a moc se mi to nelibilo.byl sem tak zvlastne skourenej a hlavne ne moc. zase na druhou stranu kamosi(hulici jak pes) kourili vulcana a rikali ze naprostej hukot, ze byli jeste vic zhuleni nez kdyz normalne zakouris. ma to takovy grady??? je arizer ucinkem srovnatelnej s volcanem??? hosi dik za odpovedi. zdar.

Old Post 19-10-2011 v 11:08 AM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240

Není tam rozdíl oba přístroje pracují na stejném principu a není tam rozdíl v ničem jen v dizajnu a výrobci.
Vaporizer jakýkoli má hulení jemnější bez dehtu a karcinogenů a síla bude decentní s pozvolným nástupem není to taková šupa jak joint do plic až se zacuckáš tam to zesilují ty sračky okolo.
Vaporka není taková náhlá šupa do palice ale umí taky odrovnat

Old Post 19-10-2011 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1321870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív