Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
maruna
Stálý Člen

Karma uživatele maruna - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 257

Prestavam kourit tabak.Chci se zeptat jakej vaporizer by jste doporucili?Mel by byt jak do kapsy tak domu.Diky za rady a odkazy.

maruna

Old Post 26-01-2013 v 11:03 AM
maruna je offline   Profil uživatele maruna   Find more posts by maruna   Foto galerie člena maruna   Click here to Send maruna a Private Message   Add maruna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 258

Zdar Maruno, já používám vaporizer Atmos Raw, je to špička mezi mobilními vapíky, jak úžasným vzhledem, tak funkčností. Vypadá jak e-cigareta, takže ho můžeš nosit pověšený na krku a nikdo nic nepozná. Jen ta cena je trochu vyšší, ale stojí za to.
Zdar.

Old Post 26-01-2013 v 11:12 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maruna
Stálý Člen

Karma uživatele maruna - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 259

Martin666
Cus dikes.Hod sem odkaz kde tu vecicku koupit.

maruna

Old Post 02-02-2013 v 09:50 AM
maruna je offline   Profil uživatele maruna   Find more posts by maruna   Foto galerie člena maruna   Click here to Send maruna a Private Message   Add maruna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 260

No nevím jestli by to nebyla reklama, jsem tu nový, tak nechci čeřit místní vody. Pošlu ti P.M. s odkazem.

Old Post 03-02-2013 v 09:40 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 261

Když to koupíš napiš vapo-report :-) abych to tu nechválil jen já.

Old Post 04-02-2013 v 16:37 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 262

Zdar milovníci konopí, jeho pocitů - účinků, vůně atd.
Když už používat konopí, tak zdravě a to je právě Vaporizace.
Další Vapík na scéně. Stream-eMotion
Konkurence nespí a to je dobře, a i když jde o Asiaty, tak je to kupodivu výborný výrobek.
Úplně na stejném principu i vzhledu jako AtmosRaw, ale ještě vylepšený o display se zobrazením počtem zmáčknutí a kapacitou baterie.
Ovšem co je na něm to nejúžasnější, je jeho cena. Pro většinu z nás socky, je cena AtmosuRaw neskutečně vysoká /4.000kč/ ale komplet sada Stream-eMotion stojí v uvozovkách jen něco málo přes 1.000 kč !!! a to je sakra rozdíl.
Vyzkoušeno osobně, stačí trochu naplnit, 5sec. nažhavit a pak vysát vaší lahodnou bylinku. Jedno naplnění je cca. tak na 10 potáhnutí. Žádný kašel ani dráždění, jen lahodná vaporizace a účinek je / záleží na modelu / úplně stejný, ale hlavně zdravý.
Zdar.

Naposledy upravil Martin666 21-03-2013 v 19:44 PM

Old Post 21-03-2013 v 11:10 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 263

ahoj, pokud tu chceš dělat reklamu na cokoliv, chtělo by to domluvit se s adminem, takhle ti obávám se, hrozí smazání

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 21-03-2013 v 14:08 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 264

Jako mobilní vapik jsem používal iolite,ale nespokojenost s provedenim,funkčnosti,teplotou a tak je teď můj mobilní vapik joint,nebo sklo no a na doma mám Arizer s ventilátorem a ten si nemůžu vynachválit.Byl to první vapik z kterého jsem se zmastil jak se patří.Vřele doporučuji

Old Post 30-03-2013 v 20:31 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 265

citace:
Původní příspěvek od Milan66
Přemýšlím o Vaporizér Arizer V-Tower.

Má snim někdo zkušenosti?

Nechce se mi dávat tolik za Vaporizer Arizer Extreme Q.

Je to z balonku o tolik lepší?


Mno predevsim ta anketa je uplne mimo a stara, dneska uz je o moc vic znacek a kvalitnejsich, viz www.vaporpedia.com.
Vapuju cca 8 let a tak sdelim nazor. Arizer Tower, prip. Extreme funguje dobře, skoro stejně jako Volcano, ale to je o moc vic vychytany pro uzivatele. Me vubec nebavi manipulace s balonkem u Arizeru a hadicka se shituje, nemluve o skle, furt nejaky cisteni, nic pro me.
Volcano vzdycky bylo dobry, ale dnes pro me uz skoro zbytecny, pokud teda clovek neni zrovna nemocnej, nebo si to nechce davat v klubu s dvaceti lidma okolo v mega balonku, cimz se neztraci cas nabijenim.
Pouzivam ted nejvic kapesni MFLB, dneska uz se da sehnat s power adapterem, kterym si clovek nareguluje teplotu a ma krasnej drevenej vapik na doma i ven v jednom.
Kamos miluje slukovky, takze mu uzasne funguje Vaponic nova generace, vychytany a funkcni, clovek ani kytky se nespali, ale chce to dobrej zapalovac k tomu. Diskretni to teda moc neni, na pohled je jasny co clovek dela, ale do vzduchu zadna vune neunikne. Vyzkouseno v kuchyni u mamy, ktera je na to dost alergicka
Iolite je moje stara laska, ma svy vyhody ve vydrzi a nezavislosti na elektrice, baterkach. Takze na svah pri jezdeni, nebo do vlaku, kina, porad dobrej. Taky mam vyzkousenej vtipnej ceskej Celtic Vapo, ten jede na svicky. Dava to, ale chce si pohrat, no za tu cenu urcite do pohody.
S Atmosem RAW urcite jako dobry na diskretni huleni, ale vaporizace se tomu moc rict neda. Stejne tak vsechny radoby vaporizery, ktery se tady objevuji z vychodu. Pokud nevite z ceho je to vyrobeny a neni znama teplota zahrati, pripadne neni web vyrobce jenom ebay, nebo podobny store, tak nebrat! To radeji hulit, nez se priotravit nejakym zahratym plastem.
Jinak novinka u nas PuffIt mega disktretni jako inhalator pro astmatiky, akorat ma malou vydrz baterii. A spousta jich v CR porad neni, ale snad to sem dojde, googlujte Vaporizer PAX by Ploom, nebo DaVinci, dobre funguje i Twister... verte, ceka nas krasna doba VAPORIZER TIME

CHARTER


Old Post 31-03-2013 v 20:37 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 266

no každopádně odpověď na otázku jestli s ventilací nebo bez,tak s..beze sporu.je lepší když se ti nafoukne bálon a pak si mužeš dat regulerního šluka do celejch plic aniž by jsi musel pomalu tahat kvůli dohřívání..kámoš si koupil bez ventilace a hned to běžel vyměnit a teď je spokojenej.

Old Post 01-04-2013 v 08:40 AM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gruler
Stálý Člen

Karma uživatele gruler - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 267

Co rikate na tohle? http://www.ebay.co.uk/itm/Skyda-8-p...=item1e7946da4d

SKYDA8, nema s tim nekdo zkusenosti? Jde mi hlavne o olejicek na cesty, ale i susina by mohla fungovat.

Old Post 07-04-2013 v 22:35 PM
gruler je offline   Profil uživatele gruler   Find more posts by gruler   Foto galerie člena gruler   Click here to Send gruler a Private Message   Add gruler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anymoney
Nový Člen

Karma uživatele anymoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 268

Ahoj lidi, koupil jsem si Vapira NO2 a max spokojen. Dříve sem zkoušel volcano a balony mě nebavili, toto je super. A našel jsem protože mě to nedalo že bod varu je 200°C tak nevim jestli hledam dobře. ---> http://www.erowid.org/plants/cannab...ata_sheet.shtml

Old Post 19-04-2013 v 23:39 PM
anymoney je offline   Profil uživatele anymoney   Find more posts by anymoney   Foto galerie člena anymoney   Click here to Send anymoney a Private Message   Add anymoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 269

Vaporizéry jsem vyzkoušel 4. První kterej jsem si koupil a měl možnost dlouhodobě zkoušet (asi 2 roky) byl Vapormatic Deluxe, ... HODNĚ mě tenkrát VAPORIZACE zklamala ... v podstatě jsem ho po nějaký době zavřel do skříně, páč mi to nikdy nedalo to co jsem chtěl a pokud jo, hrozně to žralo materiál. .... http://www.vaporizer-club.cz/vapir/...tic-deluxe.html


Po nějaký době jsem vyzkoušel pouze jednou na mejdanu Delta nine .. v dizajnu bongu s podobnym fungováním .. když mi bylo porazeno abych pořádně zabral, dalo mi to pecku že jsem po zbytek večera nechtěl hulit a málem se poblil .. nebylo to zlý, ale taky to nebude uplně to pravý si myslim ..
Http://vaporizery.eu/deltanine/83-deltanine.html

Po ještě delší době jsem se rozhodnul vapormatic deluxe prodat, našetřil peníze a pořídil Volcano digit.. A pochopil jsem o čem vaporizace je .. ten den co jsem ho koupil jsem podle rad tady na G zkusil koupit i javansee tabáček a než sem ho koupil a zapojil vapo, zapálil si svojí POSLEDNI cigaretu ... jakožto astmatikovi mi to velmi prospělo a především tím ušetřím okolo 1500 kč měsíčně za cigára.
Zelenej matroš vaporizuju jen přes den večer spíš hulim, ikdyž bych rád letos po sklizni přestal sát kouř definitivně ...

mimochodem jsem byl zhruba půl roku po tom na plicnim, kde mě velice pochválili že jsem přestal kouřit (cigára) a po dlouhé době jsem se na těch spirometrickejch přístrojích nedusil a nechrchlal při prudkym nádechu a výdechu. Co mě zarazilo, že doktorka na plicnim ani nevěděla že vaporizer existuje ..


Jelikož mi ovšem vadilo že sem musel kouřit venku elektrický cíga který stojej proti vaporizování taky hrozně peněz, koupil jsem ještě časem Arizer Solo http://vaporizery.eu/arizer/100-vap...solo-cerna.html ... S ním jsem venku spokojenej, hrůza je kdyz člověk zapomene nabít baterku ... ale to se většinou člověku stane jen jednou, pak si dává pozor ... Ale jinak to mám opravdu jen na ven, doma dám vždycky přednost vulcanu, ten komfort při vaporizaci i kvalita vaporizace je se všema ostatníma vapíka co jsem zkoušel o proti volcanu nesrovnatelná ..

čili pro ty co nechtěj utrácet a zkusit vaporizovat, radim Arizer Solo na baterku,

pro ty co upřednostňujou kvalitu zdraví a komfort oproti penězům, doporučuju Volcano.

Delta nine může bejt dobrej pro někoho kdo má citovou vazbu ke kouření bongu.

VAPORMATIC DELUXE - NEKUPOVAT )

Naposledy upravil Zoder 16-08-2013 v 11:18 AM

Old Post 16-08-2013 v 11:07 AM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Zdar Maruno, já používám vaporizer Atmos Raw, je to špička mezi mobilními vapíky, jak úžasným vzhledem, tak funkčností. Vypadá jak e-cigareta, takže ho můžeš nosit pověšený na krku a nikdo nic nepozná. Jen ta cena je trochu vyšší, ale stojí za to.
Zdar.
Jenže Martine, co jsem četl komentáře a viděl video na youtube, tak AtmosRaw nevaporizuje, ale normálně spaluje...

FlatGrow Round II.

Old Post 16-08-2013 v 19:16 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 271

Dovolím si nesouhlasit,
teplota zapálené cigarety je +/- 1.000C.
Ovšem u vaporizéru jako je Atmos Raw, či eMotion, nebo podobných na stejné bázi je teplota v komoře +/- 200C a jelikož je komora při vaporizaci uzavřená, nejedná se o přímé spalování, nýbrž o vaporizaci.
Ono je to logicky vidět už když vapík po použití čistíš, materiál/bylina/ v něm použitý je takový vycuclej, na rozdíl od cigarety, kde je vše spáleno na popel/prach a to je ten průser u spalování.
Dle odborné studie je řečeno, že při vaporizaci dochází k evaporování (odpařování) účinných látek z biologických materiálů.
Já mám teď eMotion a jsem moc spokojen protože stál 1.000 a plní perfektně svojí funkci, na rozdíl od Atmos Raw, který pořídíš za 4.000.- kč

Old Post 19-08-2013 v 12:07 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Dovolím si nesouhlasit,
teplota zapálené cigarety je +/- 1.000C.
Ovšem u vaporizéru jako je Atmos Raw, či eMotion, nebo podobných na stejné bázi je teplota v komoře +/- 200C a jelikož je komora při vaporizaci uzavřená, nejedná se o přímé spalování, nýbrž o vaporizaci.
Ono je to logicky vidět už když vapík po použití čistíš, materiál/bylina/ v něm použitý je takový vycuclej, na rozdíl od cigarety, kde je vše spáleno na popel/prach a to je ten průser u spalování.
Dle odborné studie je řečeno, že při vaporizaci dochází k evaporování (odpařování) účinných látek z biologických materiálů.
Já mám teď eMotion a jsem moc spokojen protože stál 1.000 a plní perfektně svojí funkci, na rozdíl od Atmos Raw, který pořídíš za 4.000.- kč
http://www.youtube.com/watch?v=9vz5WL7mn0s tak se podívej tady, zhruba 3:30 kolik "dýmu" to produkuje... ať mi nikdo netvdí že se to nespaluje...

FlatGrow Round II.

Old Post 19-08-2013 v 20:08 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5505770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív