Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » zkurvená bouřka!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

zkurvená bouřka!! Příspěvek č. 1

panové tak sem si sliboval z letošní zklizně a vše je v prdeli z kytek mám řešeto no můžu dělat kýble mlíka prostě je to v piči!!!!!!!!!!!!!

Old Post 11-07-2005 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

dnes nas cakal podobny scenar, uplne nam to zdevastovalo kytky, ale je tu este stale sanca ze sa spametaju...

Outdoor 2004

Old Post 11-07-2005 v 20:24 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.worry
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.worry - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

tak to je mi lito, me to taky neminulo... zkusil sem trochu zastrihnout, prokyprit pudu a uz se to vzpamatovava

Old Post 11-07-2005 v 20:32 PM
Dr.worry je offline   Profil uživatele Dr.worry   Find more posts by Dr.worry   Foto galerie člena Dr.worry   Click here to Send Dr.worry a Private Message   Add Dr.worry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

uprimnu sustrast ... VIVAT INDOOR

Old Post 11-07-2005 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

U nás zatim v klidu, ale asi pred 2 tydnama to byl fakt maso HC. Jel sem zrovna domů vlakem a už byla vidět rodná hrouda, resp. světla, a najednou záblesk a zelenej záblesk v dálce, a najednou nebylo po vísce ani vidu, ani slechu, celá dědina bez proudu. Na 5 hod. a veřejný osvětlení nefunguje ještě teď . Jj, bouřka je fakt swině

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 11-07-2005 v 22:17 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 6

taky taky... pridu na pole, a kyticky rozmetany na celim policku. polamany, listy vsude... hruza asi budu brecet co ted budem My outdoorysti delat a hulit docela me to fakt moc jebe, a to sem si rikal, nez sem tam sel, ze me to nerozhazi...
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 12-07-2005 v 00:48 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

to nám se to vyhlo(nebo že bych spal?) to snad ne..no ještě sem tam nebyl ale pudu se radši juknout...mě zas ožrali spodní listy králící mrchy....

Old Post 12-07-2005 v 07:09 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 8

kuva lidi nestrašte mně, sice jsem žádnou významnou bouřku nezažil, ale ani zažít nechci

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 12-07-2005 v 07:49 AM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 9

já mám ohnutou jen jednu větev, horší jestli tak bude v září.

Old Post 12-07-2005 v 10:06 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

minuleej podzim asi nebyl moc dobrej, nepamatuju si počasí. jinak samože doufám v pěknej podzim.

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 12-07-2005 v 10:23 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 11

heh, ja si jenom vzpominam jak jeste na jare segra zakricela: KROUPYYYYYY.. fsichni metaly sklidit veci venku a ja sem zavratnou rychlosti vystrelil na terasu a okamzite kytky tahal domu,... bylo to o fous.. fakt bych to nechtel zazit, kazdej den jim vykladam poghadky na dobrou noc a hladim je a povidam si s nima pak nejaky posrany kroupy.. raci se asi zacnu modlit.. nebo pristi rok poridim pruhlednou strechu.. Jinak se mi furt stava ze prijdu a kytka je shozena na zemi, tak ji proste vezmu a zvednu, sem tam se neco utrhne -> rizek.. ale uz sem presadil 2 do opravdu velkych "qetinacu".. a dalsi 2 prijdou brzo na radu taky.. a kde jako bydlite, tady zadnej poradnej hurykan nebyl uz dlouho (olomoucko)

100% Drum'n'Bass..

Old Post 12-07-2005 v 14:45 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 12

no jo snad by pomohlo kdyby ste je nejak privazali predtim... u nas byly kroupy jen chvilku, ale horsi byl ten vetr. kytky byly uplne ohle a pokroucene a pak sem je evakuoval a uz sou zbrchane..
lidi sadte dom, v terenu je to nahovn,


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 12-07-2005 v 14:59 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 13

no jo jenže když máš naproti panelák, kterej slouží jako ubytovna místním poldům tak se to za oknem moc vesele nepěstuje...mám 3 kytky na balkoně a 1 vdovku za oknem a to je všecko jinak samozřejmě skřín na tu mi neviděj

Old Post 12-07-2005 v 17:06 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 14

jestli ti po té bouřce zbyl alespoň stonek tak je to v pohodě. před pár lety byly u nás stoleté kroupy, to lítaly střechy a z mých kytek zbyly jenom HOLÉ stonky, úplně bez listů, půlmetrové. bylo to v srpnu. a ty holé stonky do měsíce tak obrazily a vykvetly, že jsem měl hulení na celý rok.

Old Post 12-07-2005 v 21:11 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7657740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív