Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor barel - první pokusy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 17

zajimavy napad k+. at se ti dari..kdyz bys mal jeste jeden barel,mohl bys vyriznout o 10 cm vetsi dvirka a jako tesneni pouzit molitanovy samolepici prouzek a zavirani na petlici .

Old Post 11-07-2005 v 06:59 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 18

tohle přesně začínám dělat, akorát sem použil barel 150l umělohmotnej, daleko líp se s ním bude manipulovat, navíc má odklopný víko 50 cm v průměru s utahovákem, takže se dá obsluhoat z hora. Taky mě to přijde jako boží nápad....

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 11-07-2005 v 07:34 AM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 19

to trosca: určitě dám vědět jak jsem dopadl.
Jsem ve fázi stavby, jestli mě napadne ňákej ten zlepšováček rád se podělím.
Momentálně mě nechtějí semenáčci nějak hrnout z kokosu, což mě težce provokuje.

to BTM: Pečlivě je opěčovávej!

Old Post 11-07-2005 v 07:49 AM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od federic
to trosca: určitě dám vědět jak jsem dopadl.
Jsem ve fázi stavby, jestli mě napadne ňákej ten zlepšováček rád se podělím.
Momentálně mě nechtějí semenáčci nějak hrnout z kokosu, což mě težce provokuje.

to BTM: Pečlivě je opěčovávej!


Neměj strach, starám se o ně! Už jsem polepil strop a dvířka alobalem a samozřejmě zprovoznil časovač a teploměr. Po 48 hodinách od přesazení do kelímků s kokosem, vyrostly klíčky cca o 20 mm!
Dneska ráno na mě čekalo něpříjemné překvapení - papírové krabice, kterejma jsem provizorně podložil tácek s kelímkama, navlhly a zbortily se, takže když jsem otevřel dvířka, tak se na mě všechno vysypalo. Naštěstí se mě podařilo všechno posbírat a vypadaný klíčky znova zasadit, takže snad bude všechno OK.

Old Post 11-07-2005 v 08:23 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 21




Tak jsem tady po delší době zase, abych Vám řekl, co se děje v trávě....

Kytky mají za sebou cca 18 dní po přesazení do květináčů se substrátem. Ten jsem namíchal ze substrátu pro pokojový rostliny, agroperlitu a kokosovýho vlákna. Kokosu jsem moc nedával, protože všechny klíčky v něm zakořeňovali a společně s ním jsem je pak přesazoval. Na dně květináčů je keramzit, kvůli drenáži. Všech 5 květináčů je ve velký misce, která zachytává přebytečnou vodu. Mezi květináče jsem ještě nasypal keramzit, kvůli vlhkosti.

Old Post 02-08-2005 v 11:42 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 22



Na předchozích fotkách je sázení klíčků do kokosu, aby zakořenily. Tady už můžete vidět, jak vyrostli po cca 2 týdnech v kokosu:

Old Post 02-08-2005 v 11:47 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 23



Následovalo přesazování:

Old Post 02-08-2005 v 11:49 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 24




A konečně tady máme téměř aktuální stav - fotky starý cca 1 den - cca 18 dní po přesazení do květináčů.

Teplota nevylezla zatím nad 25 C, ale tento týden musíme nainstalovat větrání a připravit všechno pro instalaci sodíku. Zatím kytky žijou z 2x21W úspoky.

Old Post 02-08-2005 v 11:53 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Ganja maniac
Jak si vyřešil ty dvířka? Mě se zdá, že poté flexe tam musí být aspoň tak 3mm škvíra, to těsnění teda nevím jekým způsobem to tam chceš dostat, jak sem na tom přemýšlel tak mě napadlo tohle. Zevnitř barelu bys tam nalepil nějakou pevnější plechovou pásovinu tak aby 1,5cm byla venku tak jak jeto na obrázku (to modré) a na ni můžeš dát nějakou tu těsnící gumku Zvenku bych ten barel nechal tak jak je, ono je to dobře nenápadné

Jinak K+


Napadlo Tě v podstatě to stejný co mě. Už mám sehnanej 2 mm Al plech. Zatím jsem zatmavení škvír okolo dvířek řešil operativně tak, že jsem přes barel hodil starej pracovní plášť a ten ty škvíry krásně zakryl

Old Post 02-08-2005 v 12:00 PM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buba.sparxxx
Stálý Člen

Karma uživatele buba.sparxxx - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 26

co člověk nevymyslí???...to sem neviděl toto ...

Old Post 07-08-2005 v 13:34 PM
buba.sparxxx je offline   Profil uživatele buba.sparxxx   Find more posts by buba.sparxxx   Foto galerie člena buba.sparxxx   Click here to Send buba.sparxxx a Private Message   Add buba.sparxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 27

Včera došlo k historickému okamžiku - díky federicovi, kterej se stará o kompletní elektroinstalaci, jsme konečně mohli zapnout sodík 150W a odtah od lampy. Dnes ráno byla teplota na úrpvni květináčů cca 23,6 C, větrák odsávající teplo od výbojky jede zatím jen na 4,5V. Relativně nízká teplopta je způsobená taky tím, že barel je v přízemní místnosti, kde se už několik let nebydlí a netopí a tady v našem kraji máme teď docela chladno - ráno kolem 4,5 C.
Dneska odpoledne budu fotit kompletní zapojení, detaily seřizování výšky výbojky a další technický záležitosti. Na kytičky samozřejmě taky nezapomenu :-)).

Old Post 09-08-2005 v 10:31 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Slunce vychází....:-) Příspěvek č. 28




Tady jsou slibeny fotky soucasnyho stavu naseho pokusneho Indoor barelu MkI.
1. Zivotodarne sodikove slunce 150W - lampa se da i s trubici posunovat nahoru az po okraj trubice - cca 20 cm. Kolem svetla jeste nainstalujeme stinidlo ve tvaru komoleho kuzele a tim se zvysi i efektivita odsavani.

2. Vyusteni odtahu s vetrakem a elekroinstalaci - v oranzove plastove spojce na kanalizaci se posouva nahoru a dolu trubice na jejimz konci je objimka na sodik a proti ni nahore vetracek prumer 120 mm - stejne jako trubka.

3. Spodni prisavani studeneho vzduchu - v pripade potreby je pripravenej vetracek prumer 120 mm, kterej bude hnat vzduch do barelu. I ted se ale kvetinky ppekne mihotaji, protoze odsavaci vetrak dela v sudu peknej pruvan.

Old Post 09-08-2005 v 18:54 PM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 29




Kvetinky maji za sebou 24 dni po presazeni z kokosu. Od ty doby se jim svitilo 2x21W usporkama a ted maji za sebou 1 den pod sodikem. Minulej tejden jsem poprve zalil krystalonem - cca 1/3 odmerky do 10l vody. Minuly tyden jsem taky kyticky poprvy zastipnul (coz jeste musim natrenovat) a na jejich vrcholkach se zacinaji pekne vetvit.

Old Post 09-08-2005 v 19:09 PM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 30




1. Cely barel v plne krase

2. Pokud bude potreba, tak neni problem vymenit odtahovou trubku a rozsah serizeni se podle toho upravi.

3. Wellcome to hell machine....

Old Post 09-08-2005 v 19:20 PM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RachtY
Stálý Člen

Karma uživatele RachtY - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 31

tak to je mega husty:-))).....je to docela good idea!

Old Post 09-08-2005 v 21:25 PM
RachtY je offline   Profil uživatele RachtY   Find more posts by RachtY   Foto galerie člena RachtY   Click here to Send RachtY a Private Message   Add RachtY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 32

Včera večer jsem vypnul větrák a dneska ráno bylo v sudu 29,9 C bez větrání. Celej sud byl pěkně zahřátej a vody v misce se odpařilo podstatně víc, než s úsporkama, ale to se dalo čekat.
S lepšíma hnojivama experimentovat budeme a ve finále chceme vyzkoušet i hydro, ale zatím jsme rádi, že jsme se dopracovali až k tomuhle systému a nabíráme pěstitelské zkušenosti. Jsem moc zvědavej, co z těch nonamů nakonec vyroste.

Nevím ale, jak to udělat s větráním, protože můj problém je spíš nízká teplota - 24 C (kvůli chladnému okolí barelu, kterej je v přízemní místnosti), když se zapne odtah i na nejmenší rychlost. Nějakej přísun čerstvého vzduchu by do barelu jít měl, ale zase nechci, aby květinky "mrzly".

Old Post 10-08-2005 v 06:24 AM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5481740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív