Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » salvia divinorum by trosca
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 17

Zdar,mám taky Babský ucho a je to nehorázný koště.Nejdřív mi ho napadly neřádi svilušky,z toho sem ho dostal tim,že sem ho vosprchoval,ale pořád nějak divně roste a delá mi to samý co tobě.Mladý lupínky hnědnou pak zčernají a odpadnou a to samý se pomalu stává i s vekejma listama.Mám ho vytáhlý,protože sem se o něj moc nestaral.Řízek sem měl od UDla,nebo Hyeny?Teď nevim.A na pomoc,co s tim čekám taky.Taxem zvědavědavej.
Měj se.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 21-09-2005 v 14:07 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

hmm no ja tu salvej snad vytahlou nemam (dost se o ni staram kdyz nemuzu (zatim) mit konopi, tak mam *alespon* salvej)
vlasovy vlhkomer ukazuje 68% relativni vzdusne vlhkosti, takze uz fakt nevim co se ji nelibi...

Old Post 21-09-2005 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


mno tak uz sem na to mozna prisel, nejspis sem salvej preleval a ikdyz ma rada vlhko, vseho moc skodi

Old Post 26-09-2005 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daimler
Nový Člen

Karma uživatele daimler - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 20

Já ji strčil do igelitového pytlíku a neosychá vůbec. Naopak roste jako blázen. Tím, že je v uzavřeném prostředí, tak ji stačí zalívat 1x týdně. Listy jsou pořád mokré, i když na ní přímo praží slunce 4 hodiny denně.

Old Post 26-09-2005 v 09:43 AM
daimler je offline   Profil uživatele daimler   Find more posts by daimler   Foto galerie člena daimler   Click here to Send daimler a Private Message   Add daimler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

no a jak ji mas velkou?
ta moje ma 50cm, takze to uz by musel byt celkem velky pytel

Old Post 26-09-2005 v 09:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 22

trosca: ten řízek jsi si přinesl už zakořeněnej nebo jsi to kořenil doma? mam totiž řízlej řízek taky z B, kterej sem vymáchal ve stimulaxu a vrazil do rockwolu denně to 4x i víckrát rosím, nevypadá zvadle, naopak má se k světu, ale nelezou mi kořínky.. a už je doma 14 dni, nebo je na ně ještě brzo?

jak rychle rostou šalvějce kořínky?

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 27-09-2005 v 20:59 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Pan_Mlha: jojo, byl uz s malejma korinkama, ze zacatku to chce hodne vlhka (PET lahev nebo pytlik) potom uz si celkem zvyka na sussi
no, jak vypadaji listy?

Old Post 28-09-2005 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Už je to tady Příspěvek č. 24


trosca: Tomu nějak nemůžu uvěřit. Včera se ptám a dneska najdu kořínek. Holka si ze mě utahuje. Mrška jedna.

Našel jsem jeden kořínek lezoucí z kostky. Je asi 1,5 cm dlouhej a takovej slaboulinkej (jako vous).

Ale teď nevím jestli už ji mam zasadit nebo jestli bude lepší počkat na další kořínky. Osobně bych ještě počkal. Co myslíš Ty?

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 28-09-2005 v 11:52 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

jeste bych pockal, ja kdyz sem ji sazel do hliny, tak byla kvalitne prokorenena

Old Post 28-09-2005 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daimler
Nový Člen

Karma uživatele daimler - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 26



A takhle my vyrostla cca za měsíc. Když jsem ji dostal měla 2 listy a pár kořenů, nechal jsem ji ještě asi 14 dní ve vodě a pak zasadil do obyčejnýho substrátu. A tak vyrostla asi za měsíc. Musela ale pod igelitem. Když potřebuju, ustřihnu pár listů, hodim na 2 hodiny na monitor usušit a vykouřim.

Old Post 29-09-2005 v 21:06 PM
daimler je offline   Profil uživatele daimler   Find more posts by daimler   Foto galerie člena daimler   Click here to Send daimler a Private Message   Add daimler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

listy samozrejme na stejnem miste nevyrostou, je urcita sance, ze tam vyroste bocni vyhon...

Old Post 01-10-2005 v 07:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 28

na moji mi nedávno káplo ředidlo, následkem byl spálený flek na listu a precizně zaštípnutý vršek, takže se větví ostošest... na vyražení větve je velká pravděpodobnost, větvičky vyráží odkud můžou
btw daimler: nauč ji žít bez igeliťáku, pokud bude chtít tak poroste bez něj

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 02-10-2005 v 21:45 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daimler
Nový Člen

Karma uživatele daimler - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

No pokud ten list ustřihnu, tak tam většinou vyroste nová větev. Ale musím vám říct, že pod igelitem ty kytky rostou 2x rychlejc. Samozřejmně, že mě ten igelit rozčiluje, ale co bych pro ní neudělal. No vždyť mi rozumíte, ne?
Dotaz na kohokoliv: jak a kde ji zastřihujete a v jaké výšce?
Dík

Old Post 03-10-2005 v 13:48 PM
daimler je offline   Profil uživatele daimler   Find more posts by daimler   Foto galerie člena daimler   Click here to Send daimler a Private Message   Add daimler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 30

u šalvěje jsem nenašel pupen který by se postupně rozbaloval jako u konopí (FIM spočívá v zaštipnutí právě meristému - jádra pupenu), takže FIM asi ne-e.. a u obyč řízků se jí dařit určitě bude, pokud máš metahalidovku tak ji můžeš skrácenou periodou nahnat i do květu
btw FIM by šel dělat ještě líp pinzetou a hodně úzkým skalpelem kdy by se pupen rozbalil a vyšťouchl prostředek... zkuste to někdo

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 04-10-2005 v 18:49 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od FlickerBird

btw FIM by šel dělat ještě líp pinzetou a hodně úzkým skalpelem kdy by se pupen rozbalil a vyšťouchl prostředek... zkuste to někdo


To je ten nej zpusob na kterej sem prisel, akorat ze to rozhrnuju paratkem a druhou stranu opatrne odkryvam stranou skalpelu dokud se nedostanu ke středu, pak skalpelem mirne zatlacim proti paratku..... a je to. Uspesnost vysoká, bezne 3 - 4 nové vetve, casto se ale stava ze jedna z nich zakrni.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 04-10-2005 v 19:58 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Dotaz Re: salvia divinorum by trosca Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od trosca
Tak todle je moje salvejka.. pekne si roste
popis:
1) po prijezdu z Borivojky
2) po presazeni
3) po 4 dnech (to v te male sklenicce je polomrtvej rizek gumovniku)
4) po 7 dnech
5) po 11 dnech

jinak salvej se ma celkem dobre, nehnojim, jenom zalevam cistou vodou (odstatou), rosim kazdy den a podle potreby zastipuju


Taky sem poprve navstivil Borivojku ale nepamatuju si...Kolik stoji rizek Salvia? thx Neon


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 07-10-2005 v 19:26 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-05-2008 - Salvium divinorum's corner - 16 odpovědí
05-04-2012 - Salvia Divinorum - 33 odpovědí
24-03-2012 - ...:::Moje Salvia Divinorum:::... - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7020650 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív