Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přírodní hnojiva : hnůj, popel, humus, kopřivy, slepičáky a další organika a DIY Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
paras
Nový Člen

Karma uživatele paras - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 8 

Organika to aloo Příspěvek č. 129

u tech slepicincu bych si mozna nebyl jistej se zalejvanim při květu no je to hodne specificky zápach uvažuju o tom nemáte někdo bližší zkoušenosti

Old Post 20-03-2002 v 08:38 AM
paras je offline   Profil uživatele paras   Find more posts by paras   Foto galerie člena paras   Click here to Send paras a Private Message   Add paras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 130

Ja jsem ho nezkoušel, ale mam pocit, že to byly nejake starsi zasoby, páč by se už neměl dovážet (možná kvůli tomu, že s pár věcma navrch to paradně hoří a trochu bouchá) teď by měl být místo NaNO3 , KNO3 (sanitr), ale ten se používá na nakládání masa a co by to udělalo s kytkou to nevím. Už se taky špatně shání, páč má také dobré bouchací vlastnosti :-)). S těma vzorcema si nejsem jistej, ale mělo by to tak být.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 22-03-2002 v 19:52 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajka
Nový Člen

Karma uživatele lajka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 2 

Organika netopier Příspěvek č. 131

tak to Ti len potvrdim dotaz od parchanta "až po hovnech z netopýrů" ak mas moznost tak to tym svojim milacikom urcite naserviruj a ver ze sa za to papkanicko odvdacia

Old Post 25-03-2002 v 14:16 PM
lajka je offline   Profil uživatele lajka   Find more posts by lajka   Foto galerie člena lajka   Click here to Send lajka a Private Message   Add lajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghost
Nový Člen

Karma uživatele Ghost - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 1 

Hlína Příspěvek č. 132

Kamos pred sazenim koupil flasku rozsekanych zizal a dal je do pudy. Smrdi to pry hrozne - tak tyden, ale vetsi kytku jsem nevidel!! Pro predstavu: Skoro 3m na vysku a pres 1,5m "kolem pasu".

Old Post 26-03-2002 v 08:43 AM
Ghost je offline   Profil uživatele Ghost   Find more posts by Ghost   Foto galerie člena Ghost   Click here to Send Ghost a Private Message   Add Ghost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajka
Nový Člen

Karma uživatele lajka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 2 

Upozornění mmadar Příspěvek č. 133

No to mas sice pravdu, no moj outdoor je uz bastardos-jeho domovom je balkon a dalej sa ani nedostane.Takze treba trocha improvizovat. Ked som mala kvetinky von na dostatocne vlkom mieste tak je fakt, ze okrem lasky som im nic ine nepridavala a bol to dobry matros...

Old Post 26-03-2002 v 09:33 AM
lajka je offline   Profil uživatele lajka   Find more posts by lajka   Foto galerie člena lajka   Click here to Send lajka a Private Message   Add lajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Palec nahoru Příspěvek č. 134

Já do toho hnoje nesázím, protože pochybuju, že by mi to nějakej dobrák nesklidil, ale beru si tam půdu, protože je podle mně ta nej, kterou můžeš v terénu sehnat. Musíš prostě vychytat starej hnuj, kterej už leží někde ladem, nesmrdí, prostě sou to už jenom takový seschlý hlomádky slámy. Vezmeš krumpáč a nakopeš u toho hlínu. Je černá jak uhlel - fakt matroš!!

Old Post 01-04-2002 v 12:24 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Organika Slepičince Příspěvek č. 135

Hele já mám SUPER zkušenost se slepičincema. Pěstoval jsem na místě kdy byli splepice tak 15 až 20 let. A kytky tam byly FUCK namáklý. Kam se na to hrabalo místo kam jsem jen lil slepičince ze sudu. Takže jestli někdo mám slípky a pěstuje ganju. Tak ať jim občas za páre let změní výběh za ganja farmu a půlka úspěchu je za ním.

ThC^mAn

Old Post 01-04-2002 v 12:31 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 136

No já to ještě na hnoji nezkoušel, ale jestli bude hodně starej tak by to mělo růst jak z hnoje :-), protože se z něj pomalu začnou vylučovat dusičnany a to je na růst jak čert, ale asi by se mělo opatrně - kvůli spálení rostlinek. Nevíte někdo zhruba složení čistě rostliného hnoje, teda zetlelá tráva(myslim klasickou). Tam by něměli bejt skoro žádný dusičnany a toho by se mohlo dát využít např. při kvetení

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 01-04-2002 v 13:53 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobek bobson
Nový Člen

Karma uživatele bobek bobson - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 137

V hnoji je to fakt výborný měl jsem tam jednu kytku a fakt skvěle se ji dařilo. A když je díl uleželej tak zněj je výborná hlína.

Old Post 03-04-2002 v 08:31 AM
bobek bobson je offline   Profil uživatele bobek bobson   Find more posts by bobek bobson   Foto galerie člena bobek bobson   Click here to Send bobek bobson a Private Message   Add bobek bobson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Organika obavy z okyselování Příspěvek č. 138

Mno, jsem rad ze tam Yuri vyhrabnul ty informace o pH ruznejch zivocisnech hnojidel, pac to jasne ukazalo, ze prirodni zdroje jsou preci jen idealni, teda alpon co se tyce outdooru. Mineralni (umely) hnojiva jsou totiz to co vam vetsinou okyseluje a zasoluje substrat. Takze se nebojte kravich a jinych bobecku a smele hnojte. Samo ze v rozumny mire protoze i s bobeckama se da prehnojit. Jo a taky to lip chutna kdyz to nejsou nejaky chemosky.


Old Post 03-04-2002 v 20:04 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Květáku Příspěvek č. 139

Nemyslím si,že čistě rostlinnej hnůj je bez dusičnanů,a to z prostého důvodu-i rostliny obsahují bílkoviny(to nepopřeš).Rozkladem bílkovin vznikají dusičnany-rostlinný hnůj obsahuje dusičnany.Je to přirozené,logické a navíc je to dobře-není nad kvalitně kompostem pohnojenou zahrádku

Old Post 04-04-2002 v 11:29 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 140

To Roman Dirda

No ňáký tam asi budou, ale němělo by jich tam být tolik jako v hnoji kravském nebo jakýmkoli jiném, teda ve všem co prošlo nějakému zvířeti přes celý trakt a výsledné lejno by mělo mít víc dusičnanů něž stejný objem zetlelé trávy nebo ne? On to nění doslova kompost prostě to je zetlelá tráva - vypadá to jako hnůj a cítit to je taky jako hnůj, ale ne tak silně - mě jde o to kolik toho můžu dát ke kytce, aby se nespálila, já opravdu nevím kolik to má v sobě živin, pouze si myslim to s těma dusičnanama. Mohl bys mi poradit?

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 05-04-2002 v 21:26 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmaf
Stálý Člen

Karma uživatele Madmaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Organika DOST DOBRY Příspěvek č. 141

NO JA MAM VYNIKAJICI ZKUSENOSTI S KOPPOSTEM....MINULEJ ROK BRUTALNI PALICE A TENTO VSUDE KOLEM A NA TOM JE SPOUSTA ROSTLINEK,BUDOU VINIKAJICI SAMI VYLEZLI A PORAD SE DRZEJ,MINULI ROK SE NAM TO NEJAK PRCLO,ALE HLAVU SME SI Z TOHO NEDELALI,ZATO MAME SEMINEK,ZE JE BUDEME ROZHAZOVAT A NE DAVAT PREDPESTOVAT NEBO SCHOVAVAT DO HLINY.ALE UZ KLICIM HOLANDSKY VZORKY,ZAJIMALO BY ME JAK TO DOPADNE,KAMOS MA DOBROU BABKU,TA NAM TO DOVOLI MET U NI DOMA,ALE ZARIVKY NEMAME,TAK TO NECHAME ZA OKNEM A PAK ASI VEN,STIMTO BYCH POTREBOVAL PORADIT,PROTOZE NEVIM JESTLI TO PUDE ZA TIM OKNEM PREJ TAM SVITI CELY DEN SVETLO,ALE....DYZTAK MI PORADTE...MAM WW,SILVER HAZE A SKUNK 1,ZADARA,KAMOS TOHO DOVALIL IHELITKU ORIGOS BALENI,ZE BYL V NEJAKYM SHOPU A TAM BYL VYPRODEJ....DIKY VSEM JEN NE VLADE....

Old Post 06-04-2002 v 19:18 PM
Madmaf je offline   Profil uživatele Madmaf   Find more posts by Madmaf   Foto galerie člena Madmaf   Click here to Send Madmaf a Private Message   Add Madmaf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Madmaf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 142

Madmafe:Za oknem to obyčejně nestojí za moc,ale můžeš nás překvapit.Osobně bych to radši hodil ven až skončí tyhle ranní mrazíky.
Květák:V tuhle roční dobu už se venku nehnojí,ale pokud ještě nemáš poryto tak ten kompost prostě rozhaž po zahrádce a zaryj.Jinak si radši počkej na podzim,to je vyzkoušený.

2 Madmaf:Příště nemusíš tolik křičet.Stačí si vypnout Caps lock

[Edited by Roman Dirda on 08-04-2002 at 03:43 PM]

Old Post 08-04-2002 v 08:38 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 143

Dobrej den vespolek. Kámoš mi řikal, že největší terno je rybniční bahno (mluvil o tří- až čtyřmetrovejch kytkách ). Prej se to dá koupit v zahradnictví po velkejch pytlích. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Milujte se a množte se!

Old Post 08-04-2002 v 09:51 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Dotaz Jak často Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od Liprd

[/B]

Jak casto hnojis tema slepicincema s milkem?

Old Post 09-04-2002 v 12:36 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2595890 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív