Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Monkeylover
Nový Člen

Karma uživatele Monkeylover - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 33

to jsem jednou takhle ziral v telce na honzu nedveda jak tam hraje nejake svoje nove pisnicky a bylo to na me fakt moc-nedokazal sem pochopit co je to vubec za cloveka

Monkeylover

Old Post 08-05-2001 v 13:44 PM
Monkeylover je offline   Profil uživatele Monkeylover   Find more posts by Monkeylover   Foto galerie člena Monkeylover   Click here to Send Monkeylover a Private Message   Add Monkeylover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Monkeylover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

mobily místo lahváčů Příspěvek č. 34

No... Před časem v jednom clubu jsem zhulil poněkud větší dose, než bylo v plánu (kdo mohl vědět, co je ten model za bombu? ). Po deseti minutách už byly nohy "vrostlé do podlahy", ruce cca 2m a v hlavě celkově super high, které jsem navíc záměrně akceleroval "čímsi jako" meditací (jako že "..když už je to tady, tak si to pěkně vychutnám"). Bylo mi však divné, "..co všichni blbnou s těma telefonama..???" - téměř veškeré tamní osazenstvo totiž mělo v ruce mobil. Teprve po chvíli jsem zaregistroval, že to nejsou mobily, ale LAHVÁČE - což byl důvod k promptnímu "návratu na zem" za použití mírných sebedonucovacích prostředků :-))).

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 10-05-2001 v 20:15 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Obecné předefčííírem Příspěvek č. 35

... sme šli s kámošem sázet další kytky a cestou jsme si dali v lesíku 1. jointa... no masakr (model dovezenej z holandu) a seděli jsme tam na tom místě asi 30 minut.. paxme teda šli dál a tu cestu jsme si náramě užívali... paxme došli na velikánskou stráň, na kterou svítilo náádherně sluníčko - všimli jsme si, že se jmenuje "Sluneční stráň"... v životě jsem to neviděl... váleli jsme se asi uprostřed, jedli šťovíky o kterejch sme se furt hádali, že to nejsou šťovíky, volali jsme takový ty hesla jako : "Lidi, máte se dobře?? My se máme skvěle!!!"... dlouho mi trvalo, než jsem kámoše překecal, aby sme šli dál... no ušli jsme asi 50 metrů nahoru a narazili jsme na nádhernej listnatej strom.. tam mi došlo, že na tohle místo jsem chodil lyžovat a sáňkovat tak před 10ti lety a byl jsem z toho úúúplně v prdeli taxem řek, že tady si prostě MUSÍME zahulit... vylezli jsme na ten strom a dali 2. špeka (takovýhle špeky hulíme normálně tak v 6ti). no a jak tady už někdo popisoval, nemohli jsme slízt dolu.. když jsme asi po půl hodině slezli (kolem chodili lidi a ňák na nás divně koukali, že se furt tlemíme) taxme akorát došli na nejbližší zastávku, kde jsme se totálně zasekli a dál už jsme nedošli... akorát si pamatuju, že jsme si oba zapoměli papírky a chtěli jsme hulit z ňáký dutý větve nebo co no a pak úplně ty stejný mordy jsme jeli cestou nazpátek... jo a nejlepší na tom bylo, že bylo úplně NEJLEPŠÍ POČASÍ!!!!!!!!!! no a teď čumim, jaxem se to rozepsal

[Edited by PODziM on 11-05-2001 at 09:50 AM]

Old Post 11-05-2001 v 08:47 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 36

předefčírem na oktecích sme točili s řetězama mezi semaforama a prijeli tam benga, hned jeli dál ale já se jich hrozně lek a uhasil to a zmizel.. přitom mi nemohli nic udělat

Old Post 14-05-2001 v 00:57 AM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savas
Nový Člen

Karma uživatele savas - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Palec dolů Příspěvek č. 37

stojim pred hospodou a kamos mal motorku/velku/. robil na ni opicarny. zajel za roh a rozpravam si "dufam, ze sa nevyjebe" bolo ticho-motor nebolo pocut a tak som sa tam isiel pozriet. lezi na zemi, motorka rozbita. ja s kamosema skoreni mu pomahame.
that is all

Old Post 14-05-2001 v 16:45 PM
savas je offline   Profil uživatele savas   Find more posts by savas   Foto galerie člena savas   Click here to Send savas a Private Message   Add savas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w3k
Nový Člen

Karma uživatele w3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 7 

Palec nahoru ? :) Příspěvek č. 38

... takhle sme si zajeli v aute - resp. ve dvou - na jednu takovou pjeknou odlehlou vyhlidku na starym zizkove - ubalime... zapalime... kecame - a kecame vo tom, jestli tady jezdej nebo nejezdej fizlove... :)
protoze to byla "moje" vyhlidka - musel jsem konstatovat, ze "za tu dobu co sem jezdim sem je tu potkal snad jen jednou, a to sem jezdim uz radku let..." a f tu chvili svjetla a koukam - fakt to byly voni... a dys prijeli k tem dwjema zaparkovanejm autum, kde sedelo osm lidi a hulilo dva speky a nemohli projet... no tag vycouvali a wodjeli pryc - no ja tam stal a cumel a vubec sem to nepochopil... :))) proste raci krkolome wodcouvali a wodjeli a us se neukazali - diky panove... :)

sm0ke with mind...

Old Post 22-05-2001 v 14:16 PM
w3k je offline   Profil uživatele w3k   Find more posts by w3k   Foto galerie člena w3k   Click here to Send w3k a Private Message   Add w3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 39

všechno je jak chcete ,jen se stačí rozhodnout a ovládnout potřebné druhy energií
přemýšlete a dělejte co by nikdo nečekal,ani vy,pro některé změna pro některé zvyk

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 22-05-2001 v 20:18 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skan-G
Nový Člen

Karma uživatele Skan-G - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Obecné ZAziteq Příspěvek č. 40

HAARDKOOR!!!
My sme jednou takhle s kamosema dali 3 buřtíx- xyper skunk. A vzali sme v BILE košik a davali sme si to brutalne do keřiků. Jeden si sed do kose a druhej ho roztlačil 3658 Km/H. Vubec sem to nestih.
Maximalni brutalno.

Voko...vlasne 2 voko-či. ATD

Old Post 23-05-2001 v 18:55 PM
Skan-G je offline   Profil uživatele Skan-G   Find more posts by Skan-G   Foto galerie člena Skan-G   Click here to Send Skan-G a Private Message   Add Skan-G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 41

Uz jste skouseli sjet lavinouvou stran totalne na sracky na snowbici ?? Jestli vite kde je v Peci Hnedej vrch , tak kdyz vypadnete z vleku a date se do prava, pujdete asi 100m a sjedete dolu ke "Strzi". Tam jsme dali speka chvili jsme se vaalely na snehu a cuceli dolu. Ja sem v ty dobe mel jeste lyze vsichni uz vyrazii dolu a ja stema lyzema sem neujel ani 5 m a vypadlo me vazani a lyze utikala dolu tak sem se v praskacich vydal ji honit . No zapadal sem po prsa do snehu fakt prdel . kdyz sem se po 2 hodinach objevl zase dole vypadal jsem jak yety .
docela to byl vodvar , vrele doporucuji pristi rok vyzkouset


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 24-05-2001 v 04:47 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pafka
Nový Člen

Karma uživatele Pafka - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Upozornění ...prima jízda Příspěvek č. 42

Po x modelech skaňoura jsem byl stejně nejvíc v životě na sračky z obyčejný český travičky. Zahulil jsem s holkou v autě před diskotékou a od tý doby jsem se ten večer už nikam nedostal. Ona jen koukala před sebe a neřekla ani slovo a já se zas nedokázal ovládat a huba mi mlela věci, který jsem říct vůbec nechtěl a ani o nich nepřemejšlel. To, co sem říct chtěl jsem prostě vždycky hrubě zkurvil a pořád jsem se do toho čím dál tím víc zamotával. Pak přijeli kámoši dalšíma autama a začali se kolem nás hemžit. Měl jsem z nich hrozný bobky, zamknul jsem centrál a v okně nechal jen malou škvíru, abych jim rozuměl. Za chvíli marnýho přemlouvání ať vylezem a jdeme pařit to vzdali a kecali těsně za mým autem, takže jsem je viděl ve zpětných zrcátkách. Jenže jsem je všechny viděl ve středověkejch kostýmech. Jeden měl takovej ten baronskej vějíř kolem krku a tmavě modrej semišovej oblek probodanej zlatem a další byl zas v loveckym koženym obleku s velkým mečem u pasu. V tu chvíli jsem dostal křeč do celý páteře, vytřeštil jsem oči, narovnal se jak prkno, zaklonil hlavu a když to povolilo začal jsem holce vysvětlovat, že jsem prožil vlastní smrt a že už tohle nikdy neudělám a nechci to znovu zažít ..., protože mi v tu chvíli úplně vyplo v hlavě. Zase nic neřekla a tak jsem se vydal prohlídnout si ty rytíře za mým autem osobně. Vylez jsem z auta a dobelhal se za nima. Ptali se jaký je to vevnitř (na diskotéce) a já chtěl říct že na hovno a místo toho jsem zaskřípal "dost dobrý" a roztlemil jsem se, až se mi podlomili nohy. Prostě to nemělo smysl tak jsem rychle zaplul do auta a snažil se konverzovat aspoň se svojí holkou. Ta pořád nic neříkala a když se kámoši konečně sebrali a vypadli pařit bez nás, najednou otevřela dveře auta a poblila se. Tak jsem aspoň poznal, že tu nejsem na sračky jen já a bylo mi hned líp.
... jo a zpátky jsem jel asi 40 km/h a plašil jsem, že nestihnu dobrzdit do zatáček, kde to ostatní valej kilo. :-)
Skunk je skvělá věc, ale tráva někdy fakt stačí.

....ale jo, dááám si....

Old Post 24-05-2001 v 20:11 PM
Pafka je offline   Profil uživatele Pafka   Find more posts by Pafka   Foto galerie člena Pafka   Click here to Send Pafka a Private Message   Add Pafka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREDone
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění MASAKR NA KOLEJICH !!! Příspěvek č. 43

Nejbrutálnější zážitek jo?? Deme takhle s kamoshema na wlakowou zastavku v Kolíně.... wypaleny jako dobytkove a koukame ze nakej typek leze do kolejí a jede brutal rychle rychlik..... ten rychlik ho nabral..... proti nam letela noha a ten typ spadl pred nas na cestu!!! HARDCORE CO?? Hned sme sli zjistic co mu je?? Prezil to ale prishel wo nohu a trochu byl rozmlacenej......... To byla shlusna HALUZ !!! Krwe tam bylo uplny HAFO !!! Hned potom sme shli dat dalsiho speka!!!!

Old Post 31-05-2001 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 44

Tuhle v sobotu jsem lezl od kamosky z koleji. Meli jsme nejakej fakt hustej psycho model, steny se vlnily, halusky a tak. Skoro jako na tripu. No a jak si prelejzam plot, taxem asi delal trosicku bordel, neb trefit se na tu spravnou popelnici... Seskocim a proti me na rohu uz asi delsi dobu dva poldove a voba cumej rovnou na mne. Samo panika a paranoia jaxvine, neb oba vyrazili. Jaxi tak sli, tak se voba zacali usmivat az tlemit. To sem fakt necekal, taxem tam stal u plotu jak debil a cumel. No a voni prosli, uz se rehtali jak kone a jeden povida druhymu: "Taky bych si skocil zasukat."

Holt to jsou taky lidi ;-)))

Old Post 01-06-2001 v 08:38 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Naj zázitok? Příspěvek č. 45

Hmm..no je tazko rozhodnut ktory bol ten najbrutalnejsi,tie lepsie su viac menej na rovnakej urovni,tak ale to co sa mi stalo tuto sobotu bolo..no..cudne.Vykracujem si lesom,ked sa mi zda ze sa mi niekto smeje.Pozeram sa a zistim ze su to Stromi!!Zdalo sa mi ze maju tvare sadla som si pred jeden z nich,cucala nan,uvedomovali sme sa navzajom,chcela som uz aj odist,ale nemohla som sa pohnut,s hrozou som zistila ze ma drzia korene!potom prisla kamoska a zaviedla ma domov..naozaj zaujimave,pre taketo zazitky rada hulim v lese..

Old Post 05-06-2001 v 18:44 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 46


Weedof: JXD taky neco psal o polikani jako zpusobu pasovani - nebylo Ti z toho neco?

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 05-06-2001 v 18:56 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 47

Já si teď před chvílí při zážehu spálil bradku,no smradu až hrůza

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-06-2001 v 20:00 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vman
Nový Člen

Karma uživatele vman - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Nápad Příspěvek č. 48

Nejlepsi haluz je poradne se zhulit a precist si vsechny tyhle prispevky. Fakt sila!!! :-)

Old Post 05-06-2001 v 21:42 PM
vman je offline   Profil uživatele vman   Find more posts by vman   Foto galerie člena vman   Click here to Send vman a Private Message   Add vman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2761350 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív