Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Igloo Příspěvek č. 17

Sme se takhle v zime s kamosema zhulili v igloo v krkonosich, kluci se vypotaceli ven ,a nez se dostali ven ja sem tam usnul,protoze tam nebyl skoro zadnej kyslik I kdyz to bylo to asi na dve minuty .kdyz sem se probudil tak sem nemoh za boha najit v ty tme diru ven.
Chytnul sem silenou klaustrofobii a zacal sem silet. Nakonec sem siskou rozboril docela zledovatelou stenu a vyskocil sem ven, to igloo bylo na docela strmy strani ,hodil sem mrchu a kutalel sem se nejmin 30 metru dolu.
Kamosi jenom blbe cuceli co se stalo.
Kdyz sem se zastavil zacal sem se na cely Krkonose silene tlemit ,po 20 mintach sem se vyskrabal nahoru.
Na chate sme dali dalsiho speka a byla pohoda


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 14-04-2001 v 09:51 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 18

Hele Maximiq, koukal jsi nekdy na Ally McBealovou?, jsou ty halusky v bedne nebo v hlave?, takove haluze bez konopi maji jenom pravnici...?

Koza

Old Post 19-04-2001 v 20:50 PM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laky
Stálý Člen

Karma uživatele laky - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 19

nejzábavnější pořad je teleshoping, větčinou si tak lehnu do postele, ubalim si macatýho špekouna a čumim, jaký tam prodávaj vychytaný věci, který můžeš složit za skříň nebo pod postel, akorát se mi často stává, že hulim a hulim a pak se najednou probudim o dvě hodiny později než jsem toho špeka zapaloval a v ruce mám furt toho nedokouřenýho jointa a než ho zas zapálím, tak jsem z toho trochu zmatenej, ale jinak se člověk nestačí divit, co tam jede.

laky

Old Post 20-04-2001 v 09:49 AM
laky je offline   Profil uživatele laky   Find more posts by laky   Foto galerie člena laky   Click here to Send laky a Private Message   Add laky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Pohodička Příspěvek č. 20

No mi se stalo, že jsme byli z kámošema v nějaké herně,
přišli jsme samozřejmě vyhulení a začali jsme fárat na nějaké hře, kde držíš v ruce takový ten qér a střílíš týpky
a oni po tobě. A jelikož se mi příliš nedařilo tak jsem po game over začal s tím automatem z prdele houpat - žádný velký bordel. No a přišel majitel a začal prudit, jako do mě. Já jsem ho pozoroval a domníval jsem se, že hustí do asi sedmi skínů, kteří seděli v jednom z rohů, a ještě jsem ho povzbuzoval
"jen si je pěkně vemte do parády, šéfe":-)). No a všichni čuměli jak vyjevení, tak jsme radši změnili lokál, bylo to docela husté fó pá:-))

Old Post 21-04-2001 v 12:05 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 21

Taxme s kamosem vymysleli novy adrenalinovy sport: Vyberte si co nejdelsi trasu MHD, a na kazdy konecny zastavce zahulte (primerene :-) Tolik srandy za par korun jsem jeste nezazil...

Old Post 24-04-2001 v 10:39 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Pohooodaaa Příspěvek č. 22

Jo takovy jizdy v MHDecku se zhulenejma kamosema to je vychytany.Babky na vas cumej vy hazite jenom takovy blby ksichty (nejlepsi na tom je ze nereknete ani slovo ale vedete konverzaci o taamhlety babe s tim slepicim hovne na hlave). No nic takhle sem jeli zase gymplu zhuleni tlemime se vo sto sest a najdnou ten trpajzlik, normalni obycejnej permonik , mava na me lucernickou a ja se na nej tlemim, si vsimnu ze se ty zhulenci uz zas tak netlemej. takse kouknu poradne a von to revizor s vodznakem a dozaduje se jizdenky , tak sem mu ji podal , chvili se na me nechapave koukal , a ja zase vidim ty tlemici se parchanty, zacne me mavat tou jizdenkou pred ksichtem a zbrbla neco vo bengach, tak dostavam sracky ze sem si asi nestip, nebo ze sem mu dal spatnou jizdenku, tak delam ze hledam tu spravnou a vyhlizim zastavku. Autobus zastavil ja sem vystartoval ,kamosi hnedka za mnou se silenym tlemem.Kdyz sme dobehli do nejakyho parku , tak vidim ze se porad tlemej, pak mi rekli ze sem revizorovi podal stiply stovkovy papirky.


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 26-04-2001 v 06:05 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manak
Nový Člen

Karma uživatele manak - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 23

no me se povedl psi kus byli jsme v Brne na Invexu a ten me a kamose nak nebavil a tak jsme se vypravili na
Spilberk padli asi tri jointi ve ctyrech a tak si spokojene sedime kdyz se vyrojili policiste na konich tak my jako ze nic oni se blyzili a byli uz u nas a najednou se vedle nas
zastavili a cumeli na me , nechapal jsem a pak jsem si vsim nabite dymky vedle me no rachot srdce melo asi 130 tepu zbuzerovali nas a sli pryc nastesti neb muj kamos mel u sebe v igeltce huleni asi na 100 jointu
sedeli jsme s otevrenyma hubama jak opareni a pak jsme se tomu smali asi deset minut strasny adrealin nikdy bych to nikomu nepral

Old Post 26-04-2001 v 20:08 PM
manak je offline   Profil uživatele manak   Find more posts by manak   Foto galerie člena manak   Click here to Send manak a Private Message   Add manak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 24

já po hulení někdy omdlívám a myslím že to je hlaně tabákem co hulím v jointech,a když neomdlím a rozdejchám to tak se přinejmenším pozvracím,ale pak už je to v pohodě
dřív se mi to stávalo častějc,ale teď už jsem to vychytal a někdy na party se to dá zopakovat,jinak brutální zážitky v životě moc nemám,ůřady a banky rád nemám tak si to tam aspoň užívám jak ve filmu,a na to zapamatování si důležitých info´s je nej se trochu víc koncentrovat ,a někdy se vám podaří narazit na podobnýho typa člověka který vám ůplně rozumí a ani to na vás nepozná že jste si daly jointa už předtím než jste si zašly do banky

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 26-04-2001 v 20:30 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ty rambajzy... Příspěvek č. 25

U nás ve městě bylo postavený lešení na asi 40 ti metrovy věži kosteela. Dost lidi tam chodilo, páč tam byl rozhled jak janek. Úplně nahoře byl prostor tak 2x2 m, bylo to až u toho kříže na špici a když fouklo, tak to mělo vůli tak půlmetr do stran, no fakt mazec... Dali jsme tam s kámošem jedno brko, jenže fakt dobrýho rachotu a najednou jsme zjistili, že asi nemůžem dolu, kvůli tomu jakej to byl mazec. Seděli jsme tam v totálním pekle asi 4 hodiny, třetímu kámošoj to bylo náký divný proč jsme tam tak dlouho, tak tam vylez za nama. Ptal se nás co je, co se stalo. No nemohli jsme mu říct, že jsme tak v hajzlu, že nemůžem dolú, protože jsme předtim machrovaly, že to není taková vejška... jenže jsme zas mysleli a šmé ukrutné nám nevyšlo. Hned to poznal, že jsme jak janci a chtěl taky zahulit, tak jsme to zase smotli, no ale domachrovali jsme všichni tři... zustali jsme tam další 4 hodiny, ale fakt luxus....)

Old Post 27-04-2001 v 03:02 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 26

Hi to já dnes měl dost nemilé překvapení.Zahulil jsem doma skleněnku,a asi po 10-ti minutách,zrovinka v náběhu,a najednou ccrrrrnn zvonek.Zrovinka když jsem nahlížel do skříně jak to roste.Kouknul jsem přes kukátko nikdo...........hmmmmmmm,a najednou kroky,a slyším jak se někdo vrací.Málem jsem ze šoku ve dveřích omdlel,po chodbě si to k mým dveřím šine muž zákona,z rozklepaným hlasem jsem se ho zeptal co jako že chce,tak si mě prohlíd,a zeptal se na souseda,co bydlí naproti,jestli je doma,a jak často se tam zdržuje.UuuuuuuuuuuuF

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 27-04-2001 v 19:21 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w3k
Nový Člen

Karma uživatele w3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 7 

Pohodička ty nakupy... :-]] Příspěvek č. 27

mno... si taghle jezdime karkou po praze a pokurujem - a najednou ze hroznej hlad... tag to zatahnu k prvni benosce > a koukam je tam mekdonald ci co... tag tam nabjehnem a kamos: ja si dam zinger menu s mirindou - typek u meka na nej cumi a pag rika jako ze zinger nema... kamos znacne rozhozen timto nemistnym chovanim na nej zacal rvat jako ze jaktoze nemaj zingra dys je to to jediny co se da zrat... a pag mu to dojde KRUCI - no nic no, tag powida: dal bych si teda mekciken... typek na to: hmm... a k piti? MIRINDU... konec - pag us sem raci sel... :))

sm0ke with mind...

Old Post 03-05-2001 v 09:14 AM
w3k je offline   Profil uživatele w3k   Find more posts by w3k   Foto galerie člena w3k   Click here to Send w3k a Private Message   Add w3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 28

Tak to ja sem predevcirem jel domu v buse s Helenou Ruzickovou. Sem mel sto chuti ji pozadat o autogram, ale neodvazil sem se.

Old Post 03-05-2001 v 10:32 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 29

miki: No tak tos teda musel mit fakt dobrej model, to se stat me, tak mam totalni schizu jeste pul roku ;-))) Jaxes na tom?

Old Post 04-05-2001 v 09:23 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 30

Pohoda, az tak drsny to nebylo, jen by mne zajimalo co, nebo kdo to byl ve skutecnosti )

Old Post 04-05-2001 v 09:27 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cekovka
Nový Člen

Karma uživatele cekovka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 31

Já jsem s kámošema (asi pře 4 rokama) vykoouřil cca. 8 špeků za hodinku a šli jsem hrát do parku karty. 4 sme hráli karty a dva z nás (já a kamoš) jsme měli stejnou halušku.....Koukali jsme na ostatní střídavě normálně a střídavě tak z deseti metrů nad náma...a jestě sme si to uvědomovali...Ale fakt nechápu, že když sem čučel zezhora, jak sem moh hrát ty karty. vydrželi sem to asi 3 hodky. Fakt záhul.

Old Post 06-05-2001 v 10:46 AM
cekovka je offline   Profil uživatele cekovka   Find more posts by cekovka   Foto galerie člena cekovka   Click here to Send cekovka a Private Message   Add cekovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Pohodička Příspěvek č. 32

Žádnej fakt hustej zážitek sem zatím neměl a už vúbec né halušky.Asi sem nekouřil ještě ten právnej modelZdar:hemp for victory

Zachaliáš

Old Post 07-05-2001 v 23:32 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4442300 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív