Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » problémy s načtením groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

problémy s načtením groweru Příspěvek č. 1

Zdravím
Poslední dobou se mi nedaří dostat se na grower a to především v dopoledních hodinách,když se mi po sléze podaří se sem dostat a chci jít do fóra zobrazí se :
There seems to have been a slight problem with the Grower Fórum database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.
An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

Jedu přes Mozzilu 1.7.8 sem v tom sám?
Díky Dub

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 16-06-2005 v 17:07 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2

Ja osobne si myslim ze je to pretizenim groweru mnozstvim lidi :-p

Old Post 16-06-2005 v 17:22 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

jj dneska se mi to stalo taky -vubec se to nechtelo nacist

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 16-06-2005 v 17:35 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

mozzila Příspěvek č. 4

stejný prohlížeč stejný problém. Někdy se zase načítá extrémě pomalu...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 16-06-2005 v 18:21 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 5

vůbec se nemůžu dostat do fóra už od rána! musim běhat přes hlavní stranu myslel sem,že časem to zas pude,ale problém přetrvává.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 16-06-2005 v 18:28 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Palec dolů Příspěvek č. 6

Prehliadacom to nebude,
pretoze dnes som sa skusal prihlasit asi z 5 Pc,
kde boli nainstalovane Internet Exlorer,Mozzila,Opera ale nikdy! sa
mi nepodarilo dostat do fora alebo sukromnych sprav.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 16-06-2005 v 18:33 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 7

presne tak aani pm sa mi nedajú prečítať čo sa deje???

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-06-2005 v 18:35 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 8

jj mě se to stalo. předevčírem, nejdřív jsem to rozchodil,ale nešlo přidat žádný příspěvek a pak to dokonce nešlo vůbec(jen nějaká bílá obrazovka s nějakýma anglickýma kecama)

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 16-06-2005 v 18:37 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 9

jj dneska to zlobi... jinak fajn

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 16-06-2005 v 18:51 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hm,tak nejsem sam uz jsem klidny,jinak mi to dela obcas i o vikendu

Old Post 16-06-2005 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 11

Pořád nemůžu do fóra.... doufam,že se to brzo vyjasní..

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 16-06-2005 v 20:31 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 12

mám taky občas problém si vůbec načíst stránku, ale to jen málokdy, většinou je to bezproblémů. buď mi to fachá všechno nebo vůbec nic

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 16-06-2005 v 21:21 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

...taky mi to furt píše... Příspěvek č. 13

no jo to víte, outdoory v plným proudu, Grower čim dál tim víc profláklejší...
řek bych, že nás tu je/chce bejt prostě moc - tenhle problém se (ne)pravidelně opakuje už delší dobu

možný je to úplně něčim jiným, každopádně téma vystavuju - docela naléhavý


(kdo je pro, aby MODi měli přednostní právo na připojení? )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 16-06-2005 v 22:04 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 14

Jo tak teď koukám že tohle asi bude trošku jinej problém než ten: too many conections blablabla...

Tady se prostě jenom nedá dostat na hlavní stránku fóra

No ale na dnešní příspěvky se fpoho dostanete
(já vám říkal, že si ten odkázek máte uložit do poznámek )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 16-06-2005 v 22:16 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 15

Taker nám to zas pověděl
no pokud to půjde takhle dál,tak se nedostanem ani na hlavní stránku a to bude průšvih Ale když už je teď věčně server přetíženej,tak to bude pořád stoupat,jak píše Taker-chce nás tu bejt moc!

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 16-06-2005 v 22:25 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

4 Dub Příspěvek č. 16

No jo no ale já teď fakticky víc zjistit nemůžu - telefon na carlose nemám abych mu dal vědět že se mu tu boří fórum

asi fakt moc lidí - tak koukejte jít fšicí spát, teď si tu chci brouzdat JÁ

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 16-06-2005 v 22:31 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2002 - Problémy s mazánim vlastního threadu - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5851840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív