Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulení a schizofrenie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Hulení a schizofrenie Příspěvek č. 1

Zdar,
Hulim rad a často ale čas od času se mi stane že toho vyhulim trochu více a jsem uzavřený a do hlavy mi proudí myšlenky typu že sem nula a podobně, zkrátka taková demoverze schízy. Někdy jsem z toho takový celkem špatný a sere mě to protože jak vystřizlivim, tak vim že to není pravda, ale v tom stavu se těm myšlenkám neubráním, a jsem uzavřený a nedokážu ani pořádně mluvit. Nejhorší je tohle dostat v nějaké cizí společnosti, to je pak člověk uplně za debila.
No tohle se mi stává jen málokdy, ale zrovna sem to měl včera tak mě napadlo jestli někdy někdo, zažíváte něco podobného. Pište.

Old Post 06-06-2005 v 11:56 AM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hepi
Stálý Člen

Karma uživatele Hepi - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2

hele me se tohle v posledni dobe stavalo docela casto. byl sem z toho fakt v prdeli (mozna ze sem v tom byl tak rok). nejdriv to bylo jen velmi zridka, ale pak furt castejc a castejc. tak sem asi na tejden prestal hulit a bylo to pryc. ted si zahulim ne vic nez tak 2x do tejdne a vsechno je ok. neni to nic lehkyho, kdyz vsichni kolem tebe pali a ty nechces , ale pritom vlastne chces. naucil sem se bejt hrdej na to ze uz hulim malo a to my pomaha k tomu abych nesal nekolik brcek denne jak tomu jeste pred mesicem bylo. ty myslenky ze sem nula sou uz davno pryc, a ja mam fakt radost ze uz nehulim-ale jen si obcas zahulim

Uz to bal!

Old Post 06-06-2005 v 12:18 PM
Hepi je offline   Profil uživatele Hepi   Find more posts by Hepi   Foto galerie člena Hepi   Click here to Send Hepi a Private Message   Add Hepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 3


zhruba před dlouhou dobou... asi hodina to bude...
z toho my vyplývá jediné.
Všeho s mírou..

Old Post 06-06-2005 v 12:50 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 4

Ja zaživam to iste ale iba ked húlim sám.Dosť som to s hulením o samote prehánal a potom som tiež rozmýšlal nad takýmito somarinami.Preto som hulenie o samote obmedzil a začína sa to lepšiť...

Old Post 06-06-2005 v 13:17 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

postupem casu jsem dosel ke stejnym zaverum jako HALUZAK - hulit o samote je mor - teda pokud se to prehani tak jako jsem to delal ja. Resil jsem samy kokotiny a nebylo to dobry. Tak si momentalne davam takovou pauzu (neco pres mesic jsem si nedal ani praska) a je to na klid

Old Post 06-06-2005 v 13:29 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wocas
Stálý Člen

Karma uživatele wocas - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

standartní diagnóza standartní schizi...mislim si že tohle mají všichni co už si něco odhulili u mě je to úplně to same, když prostě neodhadnu množství, tak mi to mozek patřičně nepříjemně oznámí....cítím se jako pičus atd....PEACE

Old Post 06-06-2005 v 13:50 PM
wocas je offline   Profil uživatele wocas   Find more posts by wocas   Foto galerie člena wocas   Click here to Send wocas a Private Message   Add wocas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Palec dolů Něco do sebe to má Příspěvek č. 7

No můžu vám to potvrdit, že když i když se třeba vyhulim s někym a pak jdu něco dělat na PC a jsem u toho sám, tak mě takovýhle myšlenky napadaj.Ale musí to bejt třeba v kombinaci s tim, že jsem se na něco vyflák, nebo že už hulim hodně dní v kuse. Nenazval bych to vyloženě schýzou, ale člověka prostě hlodaj nějaký výčitky, který ho pak v tomhle stavu dobře rozeberou.

Old Post 06-06-2005 v 14:09 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

I já znám podobné stavy, proto jsem tak nějak po minulých prázdninách dlouhodobější, dennodenní (skoro, znáte to) a i časté samotářské hulibrčkování omezil (podobné důvody – řešení pí*ovin, zaseklost atp., ne že bych teď pi*oviny neřešil, ale je to zajímavé, když zkusíte jiný štyl než brkbrkbrk ), takže byly i víc než měsíc dlouhé pauzy. Ale jelikož jsem téměř abstinent a nějaký oddych to asi chce, takové duchovní očištění v jiné dimenzi, i když to jde i bez vnějších elementů typu Psylocibin, LSD či THC, tak už se těším po zkouškách na Jamaaaický den – reggae&ska, jointíky, kámoshi, možná i 12° Plzeň. Podle mě je to i o další věci, ale to by mohlo být možná i na nový thread – Marihuana je v mnoha náboženstvích obřadní Bylinou používanou k rozšíření vnímání, a jako taková je při dennodenním užívání v našich podmínkách tak trochu i zneužívána, a může to dát i znát. Ale je to jen můj názor, rozhodně je to individuální záležitost a proti gustu žádný dišputát.

PEACE

Naposledy upravil 06-06-2005 v 14:30 PM

Old Post 06-06-2005 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 9

Myslím, že tenhle stav souvisí především s četností hulení, následně s problémy, které můžou na častý hulení navazovat, spolu s ukrytejma komplexama, strachama apod.. Myslím, že tohle zažil asi každej, někdo párkrát, někdo častějc.. Moje rada zní: pokuste se hulit míň, dát si nějakou přestávku a věnovat se nějaký očistě.. Dělat nějaký potřebný praktický věci, povinnosti... hodně zdaru a peace přeje chOdec

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 06-06-2005 v 14:27 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Split: A kolik je ti let? Souhlasím s tím co řekl chodec a ještě přidávám, že to dle mě může souviset s věkem (psychickou vyspělostí).

Old Post 06-06-2005 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 11

jakykoliv nevsedni zazitek...at uz hulo, krize zivotni, hardcore na cestach, spatnej tripik at uz na hubkach nebo necem jinem muze spustit schizu...i dlouhodobejsi konzumace drog...znal sem pripad, kdy typek, co deloal lode a byl furt zavrenej sam se redidlem a epoxitem take skoncil v Bohnicich

Jde hlavne o vase dispozice, sem ale rad, ze vetsina z vas si uvedomuje, ze ten pocit nuly po zpukani neni schizofrenie ale nasledek zmeneneho pohledu a uvedomeni si, ze nuly jste
A nejste sami, i ja si tak casto pripadam tvari tvar velkemu "nespravedlivemu a prilis komplikovanemu svetu, pred kterym s hulenim utikame...psycholog to nazyva berlickou.....kdyz budes mit tenhle pocit, znamena to, ze nejsi spokojen sam se sebou a prohledl jsi to...tagze navrhuji zmenit trochu zivot a znovu objevit motivaci a pevnou vuli, nakonec zivot je zmena a budete cumet, jak najednou clovek ma pocit, ze vsechno vnima silneji, kdyz se dostane z permanentniho zpuku..
a woto vic pak ten spek chutna hehehe kdyz je to opravdu odmena...

Edit...nutno ofsem dodat, ze kdyz prestanete hulit a stejne se vam nic delat nebude chtit, tak to je poraaad naprd, samo se nic nezmeni . stejne tak znam i lidi, co huli jak o zavod a presto sou to naspeedovanii motivovanii uspesny frajeri, co si dou trpelive za svimmm

Naposledy upravil Hellboy 08-06-2005 v 14:45 PM

Old Post 07-06-2005 v 07:36 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 12

To vsetko zalezi od jedinca od jeho komplexov ktore sa "vdaka" marihuane ukazu na povrchu napr ja ked som zhuleny s novymi ludmi neviem vytvorit zabavu neviem odbocovat od temi je to take suche aspon ja si myslim a toho sa snazim zbavit...Tiez si casto myslim ze rozpravam picoviny ze som trapko nula atd vsak to poznate lenze moj problem je f tom ze az privela rozmyslam analizujem okolie a rozpravam len same fakty (ked som zhuleny) na zaciatku to bol brutal vytvaral som zabavu no teraz ju skor kazim newiem cim to moze byt snad sa mi na oci ukazuju krivdy tohto sveta proste pravda aky je zivot naozaj ze to nieje rozpravka ani raj vtedy ma nezaujimaju picovinky zaujimaju ma vazne veci ktore ma fascinuju a na ktore nepoznam odpoved taka je marihuana u mna.

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 07-06-2005 v 08:00 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 13

Hellboy: Asi máš pravdu s tou berličkou. Ale vono to taky hodně závisí na tvém sebevědomí, a vztahy v rodině protože problém doma si neseš v sobě i ven. Když třeba nemáš rád svého otce, nechceš být jako on, tak už se nemůžeš chovat přirozeně a deprese se dostaví a to se hodně odráží v tom hulení
No to byl takový blbý příklad ale brát ten život trochu s nadhledem žijem ho jen jednou ne?

Old Post 07-06-2005 v 08:38 AM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matulis
Nový Člen

Karma uživatele matulis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14

V prvom rade si vyriešte svoje problémy neskúrený,ako písal Jiri X Doležal-nikdy nehul sám
-nerieš problémy trafkou
a to hlavne preto že ich tak neriešiš ale odsúvaš bokom...a oni bokom neidú.
Ja som 2roky stále húlil domrtva a nič....lenže potom začali prichádzať stavy kt.sa tým predtým nepodobali.Akoby som si naschval predstavoval zlé haluze,pocit na nohách že sa mi niako nechty ničia páčia vylamujú, i ked som vedel že sú v poriadku...blbé bolo to že iked som si hovoril že je to O.K.,tak to nebolo.
Tak vám dam môj patent na odstránenie neduhu.Ste prichistaný?
Ak sa dostanete k húleniu,tak si zakúrte ak to splní tieto body:
- miesto: je to dobré miesto_Akcia,zábava,výlet,oslava,stretnuti s dobrým kámošom
- ludia: sú tý ludia v pohode?Sú tvoji dobrý kámoši,alebo sa len chceš priživiť z pahltnosti na cudziom mátre,máš s niekým z ních konflikt?
- čas:nebudeš musieť isť po kalbe domou,za povinosťami?
- a to najdôležitejšie: máš fakt dať si chuť trafku?
ak je čo i len jedna odpoved nie,tak sa na to vyser a počkaj.... kopurázy je to i o tom že ak medzi ludmi čo húlia nezahúlim bavím sa najlepšie
ak chceš húliť sám...tak si priprav program,kresli,hraj na bongu, chod na biku tam kde si nebol,zakúr na peknom mieste,na výhlade,vtedy neexistuje aby si sa jebal s blbosťami....hlavne nikto z nás neni povinný sa kamarátit s každým,tak ser na ludí čo ťa serú a jeto.
Pár mojích kamarátov,sa na húlenie vysralo práve kôli týmto stavom.Je to aj známka toho že ju chceš ovládať ty namiesto toho aby sa nechal viesť stavom bez toho aby si riešil:
- či je stavík taký aký si chcel(niekedy hold je chuť sa rozbyť
- či si ešte nedáš
- keby ešte bolo mátro
vždy je akurát.... sú ludia ktorý nechápu prečo niekto potrebuje sa rozbyť nasračky...ked zábava začína pri prvých práskoch a konči pri viacerých.
Ak nechceš blbé stavy...zakúr menej,vyťaž z toho viac a nebudeš rozmrdaný na celý den a budeš môcť komunikovať i svojou holkou
Uvedom si tiež že čo si robil kedysi nahúlený ked si sa bavil a čo robíš teraz.... predtým si dal prásk a tak si sa zmotol na okolie že tvoje vnútro bolo ticho.... úsmev na tváry si si sám podporoval a smichu si dal priechod(nepotreboval si dôvod)teraz ten dôvod hladáš.
Aby som na toto prišiel,stačilo trochu porozmýšlať.
Hlavne!!!!!!Neprestávajte kúriť,je to 100x lepšie než chlast a drogy a to vieme iba my čo kúrime!KURTE S ROZUMOM

Old Post 08-06-2005 v 11:45 AM
matulis je offline   Profil uživatele matulis   Find more posts by matulis   Foto galerie člena matulis   Click here to Send matulis a Private Message   Add matulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

je to jako spousta jinejch "drog" u kterejch záleží jak seš zrovna na tom. A to že existuje srašně moc lidí kteří berou drogy a maj k takovejmhle věcem blízko, tak to neni problém drog, ale nich. Ale na druhou stranu NIKDO neni tak v poho, aby se u něj nevyskytl aspoň jednou tenhle stav i třeba za střízliva...
třeba chlast - proč sou lidi, který sou vochlastové a mají nízký sebevědomí? myslí si, že se tim chlastem zbavijou problémů. Znám to, věřte mi, mám jednoho takovýho v rodině...

Old Post 08-06-2005 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 16

split...bych ani nerek, ze to byl blbej priklad, zrovna ja tomu s foginem z osobni zkusenosti celkem rozumim ale rad ho mam presto...
Landrover....ne vsichni chtej slyset co mas na srdci a ne vsichni to chapou nebo chapat chtej, jednodusi nez se nad tema dulezitejma vecma zamyslet je rict....."ze jsou to jen tvoje blby zhulenecky kecy, ktery jedes furt dokola, a nakonec stejne s tim nic neudelas, tak co bych to resil"
Mno a i Miris pravdu diii
myslim, ze to je pro me asi az prilis kopmlikovane na to, abych z toho fseho mohl vytvorit nake pravdive shrnute a chytre moudro.... ze zacatku mi k ohromne radosti a spokojenosti bude stacit kdyz dostanu pod kontrolu sam sebe a hodim si to v kebuli jakztakz docajku jen co se me a vztahu k okolnimu svetu tyce
drzim vam palce at se vam to take podari....

peace brothers and sisters

Old Post 08-06-2005 v 14:54 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4863440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív