Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x SuperSkunk_250 - 400W_soil scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné 10x SuperSkunk_250 - 400W_soil_scrog Příspěvek č. 1

Ahoj všickni!
Nabízel jsem v bazaru řízky této odrůdy a spoustu lidí se mě ptalo, jaké že s ní mám zkušenosti, jaké jsou výnosy, chtěli vydět fotky hotových kytek atd. no a jelikož je to i má první zkušenost se SS, mohu vyhovět pouze tímto threadem. Takže sledujte, ptejte se, kritizujte a hlavně raďte, vy, zkušení!


Pěstírna: v:š:h_210:92:65
Médium: Substrát AGRO Pelargonie s akt. humusem + perlit (3:1)
Chemka: Hnojivo General Hydroponics + stimul Bionova BNXcel na kořeny + Bionova PK 13-14 na qět + Phytamin.
Light: (Tesla)250-(Osram)400W HPS ve stínítku s odtahem 51m3/hod
Odtah: (Euro2) 150m3/hod
Nasávání: pasivní
Míchačka vzuchu v pěstírně: obyč 2rychlostní cyklační ventilátor za 500,- (asi 30cm v průměru)
Teploty: 20cm pod lampou 27°C, jinak 25°C

Naposledy upravil dlouhán 08-06-2005 v 12:24 PM

Old Post 01-06-2005 v 15:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

vegetace Příspěvek č. 2




Tak a zde jsou první fotos.
Jsou ze 17.5.05, to měly holky rovné tři dny

obr.1: zakořeňující řízky v cloneboxu
obr.2: detajlík jednoho z deseti sourozenců již pod sodíkem
obr.3: celkovej pohled

Ještě jsem zapoměl dodat, že od prvního dne (14.5.05) do 17 dne (31.5.05) se děcka smažily pod 250W 24/0 a bez hnojiv. Po 18 dni si užily první krátkou noc a nazítří (1.6.05) přepínám na 12/12 a mněnim light z 250 na 400W.


(Proč se tam ty fotky ukládaj v opačným pořadí, to mi fuckt néjni jasný!)


Naposledy upravil dlouhán 04-04-2006 v 19:15 PM

Old Post 01-06-2005 v 15:53 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

Jooo, moc pekny. Kdybych já tak mohl doma pestit.... Hele kolik te stal ten klon box? Díkyy

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 01-06-2005 v 16:11 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

Dík, je to udělaný ze skříňky, která už byla doma, takže 500,- stálo těleso pro 2x18W 60cm zářivky (mám tam 2x coolwhite Osram - 2x cca 35 kč) + něco přes 2 kila za PC větrák s adaptérem.
Zbytek (barva, řetězy, kabely atd) co dům dal...

Naposledy upravil dlouhán 04-04-2006 v 19:20 PM

Old Post 01-06-2005 v 16:19 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

moc.... Příspěvek č. 5

mas to moc pekne ,jsem zvedavej jak budes pokracovat, sice nevim jaka je SS nosnice, ale vim ze mne hodne hodne moc chutnal , takze ti preji aby se ti darilo ale na K odem mne si este pockej -----ale budu to sledovat abych se priucil

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 01-06-2005 v 17:18 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

17/1 Příspěvek č. 6






sem to neska eště stihnul nafotit, tak se hned podělím
první den na květu

obr.1: tak ňák celkově...
obr.2: kytky
obr.3,4: jak se větví - bez záštipu!!!
obr.5: první den na květu a...

zatim vše ok, žádný problém, kytky rostou z vody!

Naposledy upravil dlouhán 02-06-2005 v 08:16 AM

Old Post 01-06-2005 v 22:46 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 7

To dlouhán - viem o tom ze napriklad taky clovek ako Soma (soma seeds.nl) tiet hovori bio growin’ na to ked sa pestuje v hline, hojis sa Bio hnojivom, a pouzivaju sa BIO liecitelia, BIO bakterie a pod....Pestovanie v hydro, drip systemoch a pod, je skor o chemii, ume, sikovnosti a napade, je to nova metoda, resp rozvijajuca sa metoda, kdezto o hline uz bolo povedane vsetko:-))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 02-06-2005 v 07:16 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

edit pls Příspěvek č. 8

biogrowin je pěstování v hlíně, ale bez chemky a pouze s organickými hnojivy. no a já tam nahoře vypsal všechny chemky co existujou

Naposledy upravil dlouhán 08-06-2006 v 16:52 PM

Old Post 02-06-2005 v 08:42 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 9

dlouhan: ty vole ty zachvilku budes sklizet...se mas- ale jentak dal, vypada to fakt dobre...z tech sesti seminek co mam od tebe roste peknej rachot... Zatim ale jen jedna samice (je ve skleniku) a nastesti este zadnej samec, tak uvidime...ty si mel kolik samic a samcu?

Old Post 02-06-2005 v 14:55 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10


to dlouhán: čau chlape.. máš to pěkný.. každopádně se tě chci zeptat, jak velký máš ty nádoby (květináče).. postupoval jsem skoro stejně jako ty, ale mám jich jenom 5 a mám je ve třech květináčích 2x2x1. A právě mám ty kytky dost malý. Tak si myslím, jestli to není těma malýma květináčema..

Old Post 02-06-2005 v 15:02 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

indicky-konopi: ahoj no já měl z 10 seeds 4 samce a 6 samic, takže caaajk! taky sem vyhodil pár řízků na out, tak sem zvědavej zatim jsou ale hodně malinký... tak ať se daří!

sauruss: těško říct, si mi k tomu o těch květníkách nic nenapsal (míry/litry). ale je to dost možný. dostatečný prostor pro kořeny je jedna z hodně důležitých věcí. když je ho málo, kytky nerostou optimálně tak jak by měly (slabé stonky, vytáhlé patra a ve finále znatelně menší palice). mě roste po 5ti kytkách ve dvou bednách v/š/h - 20/35/52, což dělá asi 35 litrů na bednu, takže každá kytka má asi 6-7l prostoru, což už by vzhledem k tomu, že rostly jen 17 dní a kvést by měli okolo 7 týdnů, mělo být dostačující. jinak sem někde tady na groweru vyčetl názor, že na každý měsíc života by měla kytka mít 4l prostoru pro kořeny.
no snad sem ti pomoh... hodně štěstí!

Old Post 02-06-2005 v 16:09 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

vada na kráse Příspěvek č. 12



tak zatim jedinou vadou na kráse jsou tyto skvrnky na několika spodních listech. Možná jsem kytky za malinka trošku popálil lampou, moc jsem jim tenkrát nevětral, abych udržel vlhkost. Zatim jsem nehnojil, takže přehnojení asi nehrozí, leda že by už byla v samotném substátu příliž vysoká koncentrace živin???
Použité médium - AGRO pelargonie s aktivním humusem + perlit v poměru 3:1.
Vrchy už jsou ale 100% OK, takže vlastně žádný problém





...už by to docela chtělo tu síť já vim...

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 07-06-2005 v 19:42 PM

Old Post 05-06-2005 v 13:57 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

síť Příspěvek č. 13


tak sem konečně upgradoval na scrog. síť, kterou sem zbastlil z dřevěných latěk a obyč umělohm. motouzu - oka 4x4cm - byla nasazena na sedmý den qwjětu a koukám takovejch 30% prostoru prázdno vypadá to, že sem asi přepnul brzo. no udivíme, něco místa ještě stihnou zabrat a snad to nebude tak zlé...
fotka je z 8. dne

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 08-06-2005 v 13:21 PM

Old Post 08-06-2005 v 12:59 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 14

podla mna brzo ani nie:-) ale neviem teraz ci SS je mostly indica....proste niektore modely sa vytiahnu viac a niektore menej, a ak xces mat poraadny SCROG mal by si mat klony podla mna, z jednej odrody aby sa vytiahli co najviac rovnako...ja ked som mal rastlinky zo semienka, vsetko rovnaka odroda, kazda narastla inak...a preto si myslim ze je vyhodla klonov tiez:-))
ale je to pekne..urcite nieco este narastu, ale hovorim tazko takto odhandut kolko?!
Good luck

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 09-06-2005 v 07:25 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15

rixo: dík. je to mostly indica s velkým podílem afghani. všechny klony jsou nařezaný ze třech matek a zdá se, že je to už ustálená odrůda protože jsou jedna jak druhá, jen z jedný matky klony rychlejc koření a kytky jsou z ní malinko silnější, ale jinak struktura růstu naprosto stejná.
jen nevim, jak dlouho je držet pod tim pletivem, než jim pustim vršky navolno..?

smrťák

Old Post 09-06-2005 v 11:31 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 16

ja ked smo daval pletivo daval som ho hned ak som prepol na 12/12 a dal som ho tak 5-7 cm nad vrcholce...a ono ako to dorasta tak to hned ohybas, vacsie vetvy vyrovnas a mensie dorastu, xapes to je pointa SCrogu a tychto technik:-)) ale to asi vies!!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 09-06-2005 v 12:36 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2019 - 16x SuperSkunk,400W HPS - 58 odpovědí
11-12-2017 - 16x Super Skunk 1m2 soil - 46 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0437450 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív