Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor - hokuspokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Indoor - hokuspokus Příspěvek č. 1

Custe vsichni,
Jak napovida nazev - tak jsem se i ja pokusil o jakysi takysi indoor.
Mam to vsechno v krabici a je to velice nedoresene!
Krabice je velka 42x47x65cm - je z kartonu, ktery sem predtim optatril nekolikerym naterem vodniho skla, a pote oblozil steny alobalem - vim ze to neni nejvhodnejsi reseni, ale zatim lepsi alobal, nez nic! Odvetrani jsem vyresil 3mi PC vetraky na 12V.
Jakoze dva jsou umistene z boku a tahaji vzduch dovnitr - zaroven jsou ovsem ve stejne urovni jako vybojka (220W SON-H - je instalovana na pevno) takze zajistuji i funkci chlazeni. A 3 je umistena ve strope - a taha vzduch z krabice! Stinitko je zatim ve vyrobe.
Nyni jiz mam 10 kvetinek ktere jsou 3 dny stare a mam je v raselinaccich ve kterem je substrat pro pelargonie!!???!!
NYNI 1st problem: NEvim cim to, ale par kytickam se prvni listecky snazi sapat smerem vzhuru! Jsou dost vztycene - Proste smeruji ostre vzhuru. Nerozkladaji se do plochy.
Vlhkost se snazim zajistovat zatim rucne rozprasovacem - a to tak ze velmi casto krabici otevru - a rozprasim primerene mnozstvi vody do prostoru a na steny! - cinim tak cca 4-6 za den! .
Kyticky mam cca 15 cm pod lampou - kde ovsem zatim bojuji z vysokou teplotou - cca 33°C (coz snad vyresim pridanim dalsiho PC vetraku, ktery umistim o5 na strop a necham ho odtahovat vzduc z krabice) - Ovsem vim ze je to zase v rozporu s optimalni vlhkosti vzduchu - ketrou tezko udrzim v rozumnych mezich - pri takovemhle pruvanu!
Takze tot zakladni seznameni s mym problemem.
Budu rad kdyz me nekdo poradi s mym problemem (myslim si ze by to mohla byt nedostatcna zalivka).
A pokud by mel nekdo nejakou pripominku, radu, tip, nazor k memu prostoru a usporadani - BUDU VELICE RAD kdyz se to zde objevi!
Zatim zdar a vsem USPECH! . )

Old Post 27-05-2005 v 13:06 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

takže to že se ti tahaj je nedostatkem světla...co to máš za výbojku 220W? vyrábí se 250W...bude to asi nějaká rtut...tu vlhkost bych takhle do začátků nehrotil...stačí je občas poprášit a je to...

Old Post 27-05-2005 v 13:22 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

tvuj problém je teplota Příspěvek č. 3

mám ten problém taky, mám kytky venku a mám je přikrytý petflaškou, a větší teplota je samozřejmnost když sjou v takovýmhle skleníčku, tak sniž teplotu, a uvidíš, a myslim že 230w je do krabice docela dost, uveď přesný rozměry

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 27-05-2005 v 13:52 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 4

jsem se překouk,rozměry jsi zadal, ale stejně je ta 230w moc, sežeň si nějakou 100w nebo něco kolem toho

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 27-05-2005 v 13:54 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 5

mcsow má pravdu 230W je moc,dal bych si obrovskýho majzla na to aby jsi náhodou nevyhořel,krabice není nejvhodnější řešení.Do krabice bych dal něco,co jde snáz uchladit tj. 70W se mi zdá akorát.Toť můj názor.

Old Post 27-05-2005 v 15:16 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 6

Myslite ze tak velka wataz muze kytkam v tak malem prostoru uskodit?? . .-Nebo jsou Vase obavy jen z hlediska bezpecnosti? (jako abych nevyhorel) - Pac ta krabice je opatrena naterem z vodniho skla, ktere nehori. Zatim svitim 24h a zadne vyrazne otepleni sten krabice nepozoruji!. Krabice je dobre odvetravana!
Vzduch ktery z ni vychazi ma teplotu 29 °C - nybrz ovsem kdyz polozim teplomer ke kytickam na hlinu - teplota se pohybuje kolem 32 - 35 °C - v zavislosti na intenzite rozprasovani vody! Ale to ta vybojka (jeste jednou pro ty kteri si nezapamatovali wataz me vybojky - jedna se o SON-H 220W) prazi primo na teplomer! .
to 1st problem: nemyslel sem tim ze se vytahuji stonky do vysky! - vypada to spis jako by se chteli listky zavrit! . Nedostatkem svetla myslim ze to nebude.
BTW: Kdyby nekdo dokazal rict co to mam za vybojku - tak urcite sem s tim!. Sviti oranzovym svetlem - z toho predpokladam ze se snad bude jednat o sodikovou vybojku - ale znervoznuje me - ze vetsinou se pozivaji SON-T v trosicku jinych watazich.
Diks za dalsi tipy - zatim 3

Old Post 27-05-2005 v 19:16 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Splif
Stálý Člen

Karma uživatele Splif - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7

Cus Frutexx:
1)myslim ze vyhoreni se bat nemusis, jen kdyz si mel neco spatne zapojeneho a treba nejakym skratem by to mohlo vzplat,ale to snad není tak casty pripad ne?!!!
2)Teplota 32-35° je kotel takze s tim bys mel neco udelat! pridej vetracky a mej skrinkku dostatecne vzdusnou! Vice odtahů=méně tepla
3)hod sem fotky, protoze jak pises ze se ti stonky tahaji do vysky! To muze byt tim ze mas mozna lampu moc vysoko!

Drzim palce at ti vse dobre dopadne.. peace

Old Post 28-05-2005 v 11:10 AM
Splif je offline   Profil uživatele Splif   Find more posts by Splif   Foto galerie člena Splif   Click here to Send Splif a Private Message   Add Splif to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Splif! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 8

To Frutexx :Já si myslým,že s tou 250kou se ti to nevyplatí,vždyt tam se ti vleze tak 1 kytky!!asi bych to taky řešil tou 70sátkou!!Jo a teplota 33 stupínků na malé kytky je docela hafo!!Tak to zkus snížit,nebo si udělej nějakej ten odtah!Ten je hafo důležity.a jestli máš strach z ubytku vlhkosti, tak ho val na půl plynu!Já to mám vychytané tak, že mám prostě půlku toho větráku zakrytého, a když zase potřebuju plný výkon,tak to oddělám!Jo a na ty stěny bych ti doporučil místo alobalu isotermickou folii!!maj ji ve zdravotnických potřebách!!!čus

Old Post 29-05-2005 v 08:46 AM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 9

Cuss tak sem zase z5 !! . //behem par dni dam nejaky fotecky\\

Tak uz mi to roste cca - no od 22. kvetna kdy vylezli klicky napovrch! . .

Stale mam problemy s vysokou teplotou - ustalila se na 30 °C - coz se mi stale jeste nelibi!. (Zalivam kadzde cca 3 dny - po zaliti se teplota drzi na 27 °C a postupnym vysychanim substratu se teplota zvysuje az na 33°C pred dalsim zalitim).

Mam tam 10 kousku - vetsina ma 2 patra a rasej dalsi - ale nejsou stale jeste zretelna - jen jedna ma uz cely 3 patry a roste nejvetsi rychlosti (vypada to na samce asii! . vetsinou rostou rychlejc - noo nechame se prekvapit.
JENZE:
Nekterym kytkam zacinali zloutnout konce listku - coz se postupne rozsirovalo na cely list - a tak sem se rozhodl nektere zmrzacit!!! :-(
Proste postizeny casti sem bud urizl skalpelem a nektere z velke casti zlute listky sem odtranil cele - a tak jedna kytka prisla o cele prvni patro :-( - a vypada to ze se ji to asi nelibi - pac se nejak zadrhla - a nic se nedeje. Ale nekterym to ani nevadi se zda..
Samozrejme radsi bych se takovych opatreni zdrzel!
Dalsi problem spociva stale v tom, ze dve kyti porad svoje listy vzpinaji za svetlem! Zajimave je ze ostatni to nedelaji.
KYti Uz dostali jednou zalivku s hnojivem - bohuzel sem nemel zadny jiny nez KRistalon Pload a kvet - a tak sem udelal opatrnej slabej roztok - ??slite ze je to hodne spatny?? ale zase sem si rikal ze lepsi aspon naky ziviny nez zadny - tak sem to proste tak udelal! .
Dneska sem se rozhodl ze slaboulinkej roztok tohohle hnojiva rozmicham i do rozprasovace - takze ted na kyti tohle rozpasuju! .
Kyti sem i asi dvakrat kdyz bylo velmi slunecny pocasi vyndal na balkon . . . (Chtel sem jim od toho sodiku nechat trochu odpocinout).!

Takze takle pokracuju - hodim sem konecen naky ty fotosy - behem tydne by to melo bejt!

Zatim 3

PS: nestydte se a komentujte . .

Old Post 12-06-2005 v 20:09 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

Takze nejaky fotta uz sem poridil - neni to nic moc - sou foceny na HP735 - rozliseni 2Mpixely - ale problem nemuzu je sem uploadovat pac ma kazda kolem jednoho mega! - sem jdou jen do 0.5MB - co stim???
Please poradte nekdo jak sem mam narvat fota! . . hledam to ale ani do galerie nevim jak je dostat . . nikde sem zadnej uploadovaci formular nenasel . .
DIKS za tipy - jinac bez nich tu budou fota az to nejak vykoumam! .

Old Post 13-06-2005 v 22:21 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Musíš si ty obrázky v nějakym grafickym editoru zkomprimovat,
nebo si ve foťáku změň rozlišení.

Old Post 14-06-2005 v 06:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 12

Ty obrázky musíš viz Pavlik, já používám Zoner Photo Studio 7,ale jsou i jiné.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 14-06-2005 v 10:16 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 13




tak uz sem to zvladnul . . .

Old Post 14-06-2005 v 11:31 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14


posledni

Naposledy upravil Frutexx 15-06-2005 v 11:38 AM

Old Post 14-06-2005 v 11:36 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 15

Vypadají v poho

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 14-06-2005 v 11:42 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 16

Takze Kyti budou mit novej domov! . .
MAm skrin š/v/h - 114x145x46 cm - steny natru nejakym bilym lakem lesklym.
A dalsi vec - sehnal sem dve nadherny lampy - se vsim vsudy - ani neskrabnute - jenze bohuzel (nebo bohudik) - sou v nich 400W metalhalidove vybojky.
Otazka: Kdyz koupim 400W SONT od philipse - a nasroubuju to do patice pro metalhalidovou vybojku - BUDE to svitit tak jak ma???? . diks
Takze kyti tam presunu a necham na ne svitit zatim asi jen jednu tu lampu. Mno jeste uvidime jakto hreje - dneska si pro ne jdu!
No a na kvet bych tam soupnul bud jestli budou finance na tu 400W vybojku - (teda ovsem jestli to pujde do ty patice pro MH vybojky), nebo bych tam dal tuto 220W SONH co s tim na kyti ted svitim + 70W SONT philips - ktery mam jeste ve skrini.
BTW: jednu kyti sem se pokusil zastipnout metodou FIM - tak uvidime zda-li sem to spravne pochopil.! .
Dalsi chci stipnout az uvidim jak se dari kyti po mem zakroku FIm
tot vse 3

PS: vyfotil sem na svym telefonu informativni fotecky - tak to zkusim sem hodit jestli z toho budete neco mit. Je to spatny rozliseni 640x480 - proste telefon noo . .

Old Post 15-06-2005 v 12:09 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2006 - Indoor + Out - 5 odpovědí
29-05-2005 - Indoor 250 sodik,1 pokus - 17 odpovědí
18-06-2005 - 1.indoor pokus - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9699400 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív