Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Herbs of Zion - outdoor 2005(noname)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Obecné Herbs of Zion - outdoor 2005(noname) Příspěvek č. 1



Zdravím vespolek.
Konečně jsem si pořídil foťák, takže můžu vesele dokumentovat letošní grow. Kytek je kolem dvaceti, část zůstane ve skleníku a část půjde ven(máma chce prostor pro svý hrášky, což ji rozhodně za zlý nemám ).

Některá semínka jsou z minulých let, některá od kamarádů. Vesměs noname, je tam víc druhů, a zkuřují fajnově.

Jako substrát jsem použil hlínu z kompostu. Tohle jsou zatím předsázky který půjdou, po selekci od samců, do větších květináčů nebo do země.
Hnojivo přinese kamarád který dělá v lesní školce, tak uvidíme co to bude. jen doufám že ne něco na smrky

Už mě nenapadá co bych dodal, ptejte se jak je libo. Uvítám rady od zkušenějších, konstruktivní kritiku atd. Přejte štěstí

foto1: tak tady jsou holky(doufám samý holky ) v některých větších květináčích jsou po dvou.

foto2: no a tohle je můj svatostánek

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Naposledy upravil Mazz 25-05-2005 v 18:02 PM

Old Post 25-05-2005 v 17:50 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 2

mno krasnej prostor...kvalitní hnojivo tě vyjde tak na 1000 kč proč do toho ten mizernej litr nedat?

...

Old Post 25-05-2005 v 21:38 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 3

vyser se na drahý hnojky sežeň si slepičák a uvidíš,jak pojedou,nemá smysl venkovky hnojit originálníma hnojkama..! Jah with you brotha

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Naposledy upravil Dub-Teaser 25-05-2005 v 21:47 PM

Old Post 25-05-2005 v 21:41 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4

nic proti slepicím...dube na co ty hnojky jsou a kde se vůbec vzal mýtus o tom, že ty hnojiva jsou vyvinuty na podlampové kytičky....

...

Old Post 25-05-2005 v 22:14 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 5

Ale já sem přeci nenapsal,že ty hnojiva jsou na podlampy,ale pokud můžeš dosáhnout stejného efektu za menší peníz a navíc BIO cestou,je hned člověku líp u srdce,ne?

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 25-05-2005 v 22:18 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 6

To je blbost srát značkový a hlavně drahý hnojiva do volné hlíny, ty ztráty sou NESKUTEČNÝ! Využití rostlinou je sotva 60%, ne-li míň, zbytek se prostě odplaví. Pokud se nejedná o nějakej uzavřenej prostor typu květináč, tak je toho škoda. A na nonamy ve skleníku je BIO k nezaplacení, slepičáky sou na to ideální. Vraž to přímo do hlíny, ne do květináčů a prolívej produktama z kopřiv a pak slepičáků. Ve spojení se skleníkem to udělá zázraky, uvidíš, mám s tím zkušenosti. Drahý hnojiva sou fajn na indoor nebo do nádob, tady je dobrý využít přirozené hlíny, do skleníku je to lepší.

Old Post 25-05-2005 v 22:27 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 7

Takže upřesnění, špatně jste si to vyložili. Kamarád mi přinese hnojiva samosebou na kytky,a myslím že docela kvalitní, s těma smrkama to byl džouk. A hlavně, přinese mi je zadarmo . Jelikož bude většina ve velkejch květináčích tak to slepičíma sračkama polejvat nebudu, dám tám chemku od kámíka . No a půda skleníku je slepičincema a hnojem ošetřená, to se nebojte, přímo ve skleníku v zemi budou ale asi jen 3 kytí, jak jsem říkal, musím se dělit s rodinou. No a ty květináče budu přenášet podle pořeby, pokud bude místo v uličkách zůstanou ve skleníku, zbytek co se tam nevleze půjde ven.Já vím je to hnusná diskriminace ale co nadělám?

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 25-05-2005 v 22:52 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od 100Thermal
To je blbost srát značkový a hlavně drahý hnojiva do volné hlíny, ty ztráty sou NESKUTEČNÝ! Využití rostlinou je sotva 60%, ne-li míň, zbytek se prostě odplaví. Pokud se nejedná o nějakej uzavřenej prostor typu květináč, tak je toho škoda. A na nonamy ve skleníku je BIO k nezaplacení, slepičáky sou na to ideální. Vraž to přímo do hlíny, ne do květináčů a prolívej produktama z kopřiv a pak slepičáků. Ve spojení se skleníkem to udělá zázraky, uvidíš, mám s tím zkušenosti. Drahý hnojiva sou fajn na indoor nebo do nádob, tady je dobrý využít přirozené hlíny, do skleníku je to lepší.


ty slepičince chápu ale co ty kopřivy ?, to slyšim porpvý, můžeš to upřesnit. jsem tak trochu v pěstění jinak peace a ať rostou

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 26-05-2005 v 09:40 AM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 9

No a jak dlouho to nechat vyluhovat ty kopřivy?

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 26-05-2005 v 10:45 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 10

2 mc.LaRWa: máš u mně K+

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 26-05-2005 v 12:29 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 11

Takže díky moc, jelikož je to pohnojený tak tam vrznu jen ty kopřivy, a uvidíme co z toho vzejde.

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 26-05-2005 v 20:43 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 12

Máš to pěkný kámo!
Kopřivy maj hafo dusíku=perfektní věc pro období růstu.
Slepičáky jsou zase fosforová bomba = perfektní na kfět.
Jestli budeš mít dobrý chem hnojky grátis od kámoše, tak se je nestyď použít:-)
Ať to roste!!!!

Old Post 27-05-2005 v 09:56 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 13

Tak mě teď napadá, jestli ten dusík podporuje růst, nebude to nejlepší. On ten skleník není totiž největší. Často se jej ty kytí pokoušej zbořit a to jsem zastříhával, uvazoval větve apod. Když to potom pojede ještě víc hrozí zboření skleníku

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 27-05-2005 v 13:40 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 14

Nemyslim si,že by ti kytky zbořily skleník vypadá velkej. ale v případě,že ti kytky přerůstaj,tak je buď dej do menších kýblů,než minulej rok,nebo je budeš muset stříhat,jak blázen. Ale dej nějaký fotky,zatim se tad rozjíždí diskuse,tak aby ti to někdo nepřesunul do kuřárny

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 27-05-2005 v 13:45 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 15

No sadil sem ve středu takže zatím se nic neděje
Ale aspoň vyfotím skleník z venku ať de pořáadně vidět, že zas tak velkej nejni...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 27-05-2005 v 13:49 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 16



Tak tady je v celé své kráse, v pozadí rozhledna Zlatý Chlum jako bonus

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 27-05-2005 v 14:22 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-06-2007 - MY FIRST Outdoor 2006 - noname - 37 odpovědí
17-03-2005 - Phyrius & Legion - OUTdoor 2004 - 119 odpovědí
30-09-2003 - Hicks, Gizmo, Uzzi - outdoor 2003 - 55 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5480620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív