Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Ožrané listy, smrt lístku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Ožrané listy, smrt lístku? Příspěvek č. 1

Sázím poprvé a hnedka mi něco ožírá listy. Jedna kytička mi umřela při přesazování(nechť odpočívá v klidu), nechal sjem ji ležet na svém políčku a něco jí ožralo listy. Teďka mi ale mete 6 good kytek, ale jedna má zase ožraný list(jeden). Ten list to nějak nedal nebo co a úplně zdechl. Prostě lehl, jak kdyby k té kytce nepatřil. Nevíte, co to může být??? Nic jsem kolem kytek neviděl, jen je tam pár mravenců a lítají tam komáři(+ klíšťata, ale ta to snad nebyla). A co mám pls. udělat s tím listem? Mám ho tam jen tak nechat? Thanks

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 22-05-2005 v 11:08 AM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 2

Zdar - možna to byly zvířata nebo ptáci, taky se mi to stalo: Rozházej okolo kytek vlasy, chlupy atd. To ti pomůže. Zdar

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 22-05-2005 v 11:48 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elacro
Stálý Člen

Karma uživatele Elacro - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

To bych neřekl.Aby to byly zvíéřata muselo by to být dost velký.Zkus si koupit v květinářství koupit Sulimal.Je to taková voda kteou pokropíš listy.Listy načuchnou vůní která bude odhánět všechny škůdce.peace

Old Post 22-05-2005 v 12:01 PM
Elacro je offline   Profil uživatele Elacro   Find more posts by Elacro   Foto galerie člena Elacro   Click here to Send Elacro a Private Message   Add Elacro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pRo*aMaTeR
Nový Člen

Karma uživatele pRo*aMaTeR - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Dotaz Příspěvek č. 4

Pise se ze kytickam vadi slimaci vadi ji i sneci pac sem si nasel good mistecko ale je tam hafo hafo hafo sneku

Old Post 22-05-2005 v 17:30 PM
pRo*aMaTeR je offline   Profil uživatele pRo*aMaTeR   Find more posts by pRo*aMaTeR   Foto galerie člena pRo*aMaTeR   Click here to Send pRo*aMaTeR a Private Message   Add pRo*aMaTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 5

Mam ve skleniku 2 kyti.Kazda ma 4 patra a uz mam ozrany listy.Jsem si skoro jistej,ze to jsou slimaci.Doporučuju posolit kolim kytek.Slimacek se pak pekne seškvaři....

Old Post 22-05-2005 v 19:11 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Scorch
snakeeater: zajímavý, mám to úplně to samý, všechno sedí (i ty klíšťata, vždycky si aspoň 1 odnesu)...Problém sem řešil tak, že se kytky přikryl petkama...na vrchu samozřejmě díry!
btw: to nezámý zvíře mě ale klidně ukousne i celou kyti a zbývaj jenom stonky...takže v mým případě to slimák nebude...možná ptáci...


ja kdyz jdu zalit kytky, tak se mi sem tam stane, ze mam za den treba 50 klistat(!!!) a to jenom cumim na gate a odpinkavam je pryc. Uz mam na ne sprej
Jeste se budu muset kuvli tem svinim ockovat, aby me ty kytky neprinesli smrt(encefalitida).

pls. tak co mam udelat s tim listem? Kdyz ho urhnu, tak mi naroste novej?

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 23-05-2005 v 11:59 AM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 7

ZDar to su podla mna husenice a lucne koniky ale aj iny hmyz ktory oblubuje listy ,zviera to nemohlo by poskodil celu rastlinku.A to by ti snad pomohol nejaky postrek no newiem ja by som na rastlinku nedaval ziadnu chemiu

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 24-05-2005 v 10:43 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 8

no klieste nepozieraju listy, na slimakov ako bolo spomenute -sol a na vyssiu zver by som to bud ošťal alebo dal cpavok alebo nejaku ohradu

Old Post 24-05-2005 v 18:11 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 9

tak sem dnes byl zalejvat kyti ve skleniku a zjistil jsem ze mi listy neoziraji slimaci,jak sem si myslel ,ale neco jinyho.Slimaci to byt nemohli,protoze sem stonky peclive obalil drsnym smirkl papirem a zadnej slimouš by to nepřelezl.Listy ale i přes tuto ochranu opět přes noc utrpěly malej nájezd nějakejch breber který mi je spásají!!!!!!!Myslim,že to musí bejt nějaký potvory ,co umí lítat a jsou hodně malý,protože ty místa nejsou zase nijak veliká.Napadá někoho nějaký škůdce????Až mi kámoš vrátí kabel,tak se sem pokusim hodit foto...

Old Post 24-05-2005 v 20:46 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 10

Já to mám ve skleníku a ožratý to mám taky i stonek ukously. Dělají to myši, svině!!!!

Old Post 25-05-2005 v 04:54 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

aj mne sa to stalo prisiel som na flek a videl som tam len stonky uplne ozrate bez listkov. teraz mozem sadit od zaciatku

Old Post 25-05-2005 v 07:16 AM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 12

no nevim,ale myslim že na myši jsou škody dost malé.Koneckonců až nudu mít ten blbej kabel k fotaku tak to uvidite....

Old Post 25-05-2005 v 11:08 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

ožrané listy Příspěvek č. 13

Kámo to jsou na 95% slimáci, a dá se jich zbavit dokonale
Slimák,šnek - mám to vyzkoušený - miluje pivo. Cca 300m od políčka dej nádobu s pivem. Slimák ho ucejtí, naběhne tam, vleze do mísy ožere se a utopí. jen občas vyndat mrtvolky.

Old Post 25-05-2005 v 12:41 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 14

jo a když ti zbude jen stonek bez lístků, tak to dělaj taky slimáci a šneci

Old Post 25-05-2005 v 12:42 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cabax
Stálý Člen

Karma uživatele cabax - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 36  

listy Příspěvek č. 15

To budu na 100 % slimaci. Da sa to vyriesit jednoducho: okolie kvetiniek posyp pieskom. PEACE s vami

Old Post 25-05-2005 v 13:58 PM
cabax je offline   Profil uživatele cabax   Find more posts by cabax   Foto galerie člena cabax   Click here to Send cabax a Private Message   Add cabax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ksíkos
Nový Člen

Karma uživatele Ksíkos - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 16

Já jsem míval listy ožraný od housenek. Tak se na tu kytku podívej zblízka jestli na spodku listů nebo na stonku neseděj takový malý zelený housenky.

Old Post 25-05-2005 v 13:59 PM
Ksíkos je offline   Profil uživatele Ksíkos   Find more posts by Ksíkos   Foto galerie člena Ksíkos   Click here to Send Ksíkos a Private Message   Add Ksíkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2941300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív