Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » AKCE,SLEVY, levná technika v supermarketech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Hama Teploměr/vlhkoměr/hodiny/předpověď počasí... Příspěvek č. 273




Cena: 279 Kč!! (AKCE nevím jak dlouho potrvá)
Kde: Hypernova (Avion Shopping Park v Ostravě)
v Ově ho měli přímo pod pultem v elektru...

obsahuje český návod na nastavení... jednoduché...

Co umí? jak je vidět na obrázcích, takže odzhora směrem dolů:
Předpověď počasí
Čas (12/24) a měsíční fáze
Kalendář
Teplota a vlhkost


Rozpětí:
Teplota: -50 až +70°C (-58°F až +158°F)
Vlhkost: 20% až 99%
Ukládání min./max. hodnot teplot a vlhkosti
Čas: možnost přepínaní mezi klasickým 24h režimem a 12AM/PM


Detaily:
neobsahuje sásuvky na přídavná čidla...
displej i nožka sou v celku(dobrá stabilita)
je to rozmontovatelný, pro ty co by si chtěli pohrát z čidly...

Čidla: sou zabudována ve vnitř jak je ta mřížka zezadu a nad ní je místo pro baterii.

Baterie: 1,5V AG10 (jedna je součástí balení... připadlo mi že tam byli dvě, alespoň místo bylo pro dvě a bylo to otevřeno, každopádně jedna by tam měla být...)

Displej: LCD - není podsvícený


už se těším až ho budu moct používat


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 12-09-2007 v 19:54 PM

Old Post 12-09-2007 v 19:43 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

světla a digitální časovačky Příspěvek č. 274



čaffa tak sem se procházel hyprem a při hledání baterií sem zjistil že mají další novou akci!

Osram Duluxstar 21W LUMILUX
Popisek:

Světlo: Warm White
Závit: E27
E třída: A
1230 lm(lumenů)
záruka 3 roky


pokud máte menší pěstírnu a bílou nebo stříbrnou fólii je to dobrý tip
pracuju na PC CaseGrowRoomu a 1 mi to celý prosvítí, ale 2 sou lepší

docela mě naštvali... před pár dny sem kupoval Osram Duluxstar 21W(100W) za 120kč...


teď mají akci za 80kč...



Dále Digitální spínací hodiny SOLID
viz. obrázek

nebral sem je takže bližší info si musíte buď vygooglit
nebo zajít sami [EDIT: něco je tady Digitální spínací hodiny SOLID ]

Cena: 250-280kč (už nevím přesně jen sem okolo nich proletěl)
chtěl sem to vyfotit ještě s cenovkou ale lehl mi telefon
Minimální spínací interval: 1minuta


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 17-09-2007 v 23:07 PM

Old Post 13-09-2007 v 17:04 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 275

hele a co tohle http://www.conrad.cz/stolni-hodiny-...omerem+dp77297/

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 13-09-2007 v 17:53 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 276

Hornbach - mechanický spínací hodiny - 2 verze (rozdíl je akorát ve značce) Cena přibližně: 80,- a 120,-

Old Post 13-09-2007 v 20:47 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 277

Zdarec
včera sem kupoval v Hornbachu(Brno) tyhle:http://www.dstechnik.cz/produkty/pr...ffc4716bc21d842

Měli je tam za 179kč

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 13-09-2007 v 21:35 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leming
Nový Člen

Karma uživatele Leming - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 278

Pocujte neviete niekto o tych vreckovych vahach hmh.?

Old Post 15-09-2007 v 12:56 PM
Leming je offline   Profil uživatele Leming   Find more posts by Leming   Foto galerie člena Leming   Click here to Send Leming a Private Message   Add Leming to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 279

to kostě:
hej to sou cool hodinky/teploměr/vlhkoměr!!
kua škoda žes to tu nehodil dřív...
sou lepší a víc cool než ty moje a i s poštovným by mě to vyšlo levněji


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 17-09-2007 v 23:11 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrskin
Stálý Člen

Karma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 68 

janca eshop zavren Příspěvek č. 280

zrovna sem volal do eshopu janca, abych zkontroloval stav svy objednavky a dozvedel jsem se nasledujici:
eshop byl zavren. meli tam pry nejakou kontrolu a vzhledem k tomu, ze na strankach eshopu neuvadi recyklacni poplatek, tak janca nesmi eshop provozovat.
ten typek z toho byl sam dost zmatenej. mozna vam objednany veci prijdou, ale doporucuju si to overit telefonem. ja ho premlouval at mi to poslou, ale mam tam naky stykace na ktery se vztahuje rec. poplatek tak ze prej ne. prej muzou dostat az pul mega pokutu.

kazdopadne pokud neco chcete objednavat, tak to musite napsat emailem s tim, ze to chcete poslat na dobirku. objednavky pres eshop vam neprijdou.

EDIT: tak janca uz na dobirku neposila vubec

tady je to ot, ale nevedel jsem kam to jinam dat...

Naposledy upravil mrskin 04-12-2007 v 08:40 AM

Old Post 21-09-2007 v 10:08 AM
mrskin je offline   Profil uživatele mrskin   Find more posts by mrskin   Foto galerie člena mrskin   Click here to Send mrskin a Private Message   Add mrskin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurek5
Nový Člen

Karma uživatele jurek5 - 80% PěstitelskáKarma uživatele jurek5 - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 281

Teco karvina:ventilator stolni dvourychlostni za 224,-

Old Post 29-09-2007 v 18:27 PM
jurek5 je offline   Profil uživatele jurek5   Find more posts by jurek5   Foto galerie člena jurek5   Click here to Send jurek5 a Private Message   Add jurek5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 282

neviet kde kupil najlacnejsie sodikove ziarovky?

Old Post 05-10-2007 v 14:57 PM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 283

hudi: Za prvý to nejsou žárovky ale výbojky(!) - vysokotlaký sodíkový pro upřesnění -, za druhý je tu určitě několik témat, kde sou vypsaný eshopy, apod, no a za třetí nevim proč to píšeš sem

Old Post 05-10-2007 v 16:15 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

ultrazvuková zvlhčovačka Příspěvek č. 284

Akce v penny ultrazvuková zvlhčovačka za 199kč plně nastavitelná s externím teplovlhkoměrem(ten samotnej stojí 400kč.)a ionizátorem vzduchu....funguje perfektně..

Old Post 24-10-2007 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 285

Hej tak jak jsem hledal tak sem budto levej a nebo sem to proste nenasel. Neni to v letaku ani tenhle ani na pristi tyden. Staci kouknout na www.penny.cz a proste to tam nemaj. Tak by me zajimalo kde jsi na to prisel hod sem kdyztak link.

Old Post 25-10-2007 v 10:03 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 286

tak to by mě taky zajímalo !

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 25-10-2007 v 10:12 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 287

zkušenost mám stejnou, nikde jsem to nenašel

jinak ale
http://grower.cz/forum/showthread....highlight=slevy

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 25-10-2007 v 10:43 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 288

2 ydom > muzes napsat kde ten Penny je? Adresu treba...dik
2 jpt > na netu neni skoro nikdz celej sortiment, se to lisi prodejna od prodejny u tehle veci kery maji jako doplnek...

Old Post 25-10-2007 v 12:15 PM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7935440 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív