Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Malej návod na výrobu špeka :o)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Jen takovy dotaz soudruzi Příspěvek č. 17

Dotaz na #4
Pri tom trepani a napechovani...
jsem to delal podle ty primerenosti a ono to nebylo tak moc primerene jaxem to cekal.
I ti lidi byli nejaci nespokojeni. Kde ze se stala chyba? Jsem to jeste zopakoval asi 5x a nikdo mi nic nerekl a naschval tady po vsech prespali.
Jo a s tim trepanim jsem mel velke potize. Kosti mi chrasti od prirody. Jakmile jdu dolu ulici, mysli si spis ze tam jede strasak na koleckach. Takze jakmile jsem zacall trepat, tak pres vse chrasteni mi nic nepovedelo, kdy se schrastil.
Promin, ale nekterym castem vubec nerozumim.

[Edited by Ussul]> Jinak squely K*

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 14-05-2002 v 19:39 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

by Tim Příspěvek č. 18

Cce to trošku trpělivosti .Ale abych se přiznal zkoušel jem to taky a moc prakticky to není ale Špeka jsem nakonec ubalil.

Smoke and FLy BY SANY

Old Post 19-05-2002 v 12:20 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Tipy pro zdravotní balení... Příspěvek č. 19

Při balení na "beka" postupujeme podle obrázku,který se vyskytuje v tomto threadu...
1.Jen pár drobností....před balením,pro ty který s tím začínají je lepší natvarovat papírek u lepidla,směrem nahoru,trochu o ohnout....
2.začínejte zkoušet balit slabý žiletky je to míň náročný...
3.silnej filtr,to je základ pro pěkný špeky aby dobře táhly..
4.přebývající papírek jednoduše odtrhnout...ale musíte chvilinku počkat až uschne....

měj te se hezky...

Old Post 28-07-2002 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

joint Příspěvek č. 20

Balim "back-roll" tabak s travou nejdriv smicham(nejcasteji na stole)filtr davam na pravou stranu(jsem pravak,bali se to lip)polozim papirek na stul lepidlem dolu celem ke stolu...pridam zbytek...ubalim a potom se to kouri lip nez dvakrat obtocenej spek.Chce to jen denne praktikovat pak to jde se zavrenejma ocima;-)

Old Post 28-07-2002 v 14:44 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 21

Tak by me zajímalo, jestli se tady na groweru vubec vyskytuje clovek, kterej nikdy nebalil spazla.... jestli jo, tak me to teda celkem prekvapí... Já speky teda taky nebalím moc dlouho, ale je to jako rituál, kterej si clovek vychutná az do konce. Za celou mou éru balení se mi nepovedl jenom jeden jedinej špek a to bylo asi proto, ze sem byl uz úplne na maltu... jinak je to ale bez problému. Takze lidi balte jointy, protoze jointy sou nejlepší.

Akorát ješte jednu vec. Nechápu proc do hulení furt serete ten hnusnej tabák, kdyz uz nechcete mít cistý hulení, tak si do toho hodte trošicku hashiku. A neoponujte mi tím, ze s tabákem to líp horí. To je hovadina, pokud umíte balit, tak Vám to horí bezvadne aji bez toho hnusnýho tabáku.

And that's all my friends....

live ganja, live!!!

Old Post 09-08-2002 v 09:43 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička to gizmo Příspěvek č. 22

vis, nam nikotinistum tabak nevadi. Navic sjet speka cistyho skanku je obcas brutal, zvlast kdyz palis ve dvou, nerkuli sam. Samozrejme, ze tam muzes dat jen trosicku skera (a kdyztak podle potreby naredit hasisem). Udelas zileticku, ano jde to. Ale pak mi teda rekni, proc to balis do toho hnusnyho papirku, kterej sam o sobe smrdi a jehoz procentuelni zastoupeni ve vyslednym mikrovyrobku neni zrovna mizive?
hm?


existuje alternativa, kterou si drze dovolim zverejnit v threadu o jointech
SLUKNA


Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 09-08-2002 v 12:44 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 23

Nedávno bych tady ještě napsal, že brka balit neumím, gizmo, ale situace se trošku změnila a po tvrdém tréninku už ho jakžtakž splácám . Ne že bych se bez toho neobešel (mám mnohem radši fáju), ale vypadá to přeci jenom divně, když hulič neumí ubalit brko .
Ten back roll jsem, dane, taky zkoušel, ale to mi zatím moc nejde . Vždycky se mi to lepení nějak přehne a já se to pak bezúpěšně, leč o to zoufaleji snažim připlácávat . Přesto dík za návod, ještě na tom zapracuju .

Old Post 09-08-2002 v 15:26 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Odc^
Nový Člen

Karma uživatele Odc^ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 24

Hele..a toková otázečka...máte někdo fakt ňákej úctyhodnej časovej rekord ??

Ou

Old Post 05-11-2005 v 16:57 PM
Odc^ je offline   Profil uživatele Odc^   Find more posts by Odc^   Foto galerie člena Odc^   Click here to Send Odc^ a Private Message   Add Odc^ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 25

chtel bych se zeptat, jestli nekdo slysel o tzzv. ruzi-typ smotnuti a pokud to nekdo umi, jestli by to nemoh nak popsat, bych se rad priucil nake te nove technice,...

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 05-11-2005 v 20:59 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Odc^
Nový Člen

Karma uživatele Odc^ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 26

Jo..a pro ty upně gramlavý je tady ještě kombajn Ale to je asi extrem..nevim..nikdy sem to nezkoušel, ale je to rozhodne mooc nestylový!!!

Omnihash:Tak to je slušný..RIZTEKPA!!

Ou

Old Post 06-11-2005 v 06:39 AM
Odc^ je offline   Profil uživatele Odc^   Find more posts by Odc^   Foto galerie člena Odc^   Click here to Send Odc^ a Private Message   Add Odc^ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 27

nechce to nic viac, nez cvik. Nestaci polhodina, hodina... Jednoducho vzdy ked sa len da treba skusat a skusat. Vysledok sa casom dostavi. To som si isty. Mam to uz odskusane (na sebe). P

Old Post 03-12-2005 v 21:28 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Odc^ :
Tak uz vim, proc se v odbornych publikacich pise o tom, že americka mařenka je:
"směsí listů, palic, a stonků" oni totiž používají kombajny!!!

Prominte zaa oftopic, nemoh jsem si proste pomoct....



PEACE

Old Post 03-12-2005 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 29

zdar ludia, vy to nejako moc riesite. ja som aktivny hulic uz asi 10 rokov, a jedinym nepostradatelnym kuskom hulicskej vybavy je pre mna sitko, t.j. postavim si bong z cohokolvek. balit jointy som nikdy poriadne nevedel a ani teraz mi ro nejako zvlast nejde. neviazte sa na jointy, ide o nieco ine ...

k tomu co pise praxer: no, ja zase nehulim listy a stonky... nic v zlom, je to tak. bud hulim kvalitny stuff, alebo nehulim vobec...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 04-12-2005 v 00:05 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

inf3cti :
já taky nehulím stonky, byla to narážka na předchozí příspěvek o kombajnu

Old Post 04-12-2005 v 00:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

no, balim na backa, je to nejrychlejší a nejbezpečnější, ještě se mi nestalo že by se mi to vysypalo (ťuk ťuk ťuk)

ale v poslední době cpu bongy...to je ok, nekouří se nic kromě tabáčku a ganjy (mam skleněný bongy) a hezky to vypadá

Old Post 24-10-2006 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 32

Tak ja zatim zvladam classic style, ale jak to tu ctu, tak asi zacni skillovat backa.
infecti: Je jedno z ceho hulis, v tom mas pravdu, ale ritualni klasika v podobe baleni a koureni brka ma neco do sebe

Life is just a ride.

Old Post 24-10-2006 v 13:11 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9652580 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív