Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Fascinován-zaregistrován
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Fascinován-zaregistrován Příspěvek č. 1

Během mnohaměsíčního bádání po těchto stránkách, jež jsem objevil zcela náhodně, po té co se mi díky nim rozšířili obzory natolik, že jsem spoustě lidí začal připadat jak konopný technik jelikož z domova odcházím za svými přáteli vždy s novými informacemi ohledně dění na konopné scéně, rozhodl jsem se učinit velký krok v mém životě...zaregistrovat se. Jsem devatenáctiletý konzument z Ostravy. Marihuana pro mne už po čtyři léta znamená neodmyslitelný prostředek k prohloubení zájmu o přírodu, kulturu, práci... i zpříjemnění všedního lelkování doma či venku. To vše znamená, že www.grower.cz se od dnešního dne oficiálně stává mou svatyní, ke které vzhlížím jako k nekonečně velké palici nejkvalitnějšího materiálu.

ps.: jsem hrdý na to, že můžu být s vámi

Děkuji: Gustav Ustav

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 11-05-2005 v 19:01 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 2

Vitej! Kdyby jsi cokoliv potreboval, tak se ozvi..treba na pm...preju hodne stesti a uspechu tady na G

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 11-05-2005 v 19:10 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 3

Připojuji se ke Krychličce..
Více takových nových uživatelů, to pak ty chmury týkající se nárůstu náctiletejch primitivů ( to se tě netýká ) na groweru rychle berou za své..
Vítej, vítej, vítej...

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 11-05-2005 v 19:46 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4

Děkuji Všem za milé přivítání! Jsem polichocen! Budu se zde snažit zapadnout co jak nejlépe a doufám že nebudu nijak překážet. Zároveň také budu pohlcovat informace od zkušených aby zase někde vyrostlo o pár kytiček více, které budou obohacovat další zpřátelené plíce a duše.

Old Post 11-05-2005 v 20:24 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 5

Nezbývá mi, než se též vzletnými slovy připojit ku přivítání a vyjádřit potěšení nad Tvým nickem. Po ránu mě pobavil.

Old Post 12-05-2005 v 08:32 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 6

ja som tiez relativnee novy clen a som rad ze som sa zaregistroval do groweru. zatial pre mna grower plni ulohu ako poucnu tak aj zabavnu. nasiel som tu mnoho uzitocnych rad ako zacat pestovat, kde, ake odrody atd. a splnil aj zabavnu, som sa pobavil na Brutalnych zazitkoch z hulenia hehe. takze aj ja som rad ze som sa zaregistroval.

Old Post 16-05-2005 v 16:28 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2007 - První zaregistrování - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9983760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív