Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné outdoor 2005 od začátku do konce... Příspěvek č. 1





je tu jaro a protože má okna jsou osázena kaktusy rozhodl jsem se pro předpěstování pod systémem tří sodíkových světel tedy 3*70 W s dvěma větráčkama od počítače v otevřené skříni v předsíni. Zasadil jsem 28.3.2005 drahocenná semínka schranovaná po celý rok do 40 kelímků od piva...No 1 nesmysl, protože strašně špatně se hlídá vysušování-nahoře se vysuší a dole jsou vlhké. Zároveň jsem zasadil do zhruba 10 l odpadkového koše a ten rozdíl byl markantní. Měl jsem ještě jednou jetou hlínu ze zimní lampové sezony a mohu doporučit-byly plné dobrůtek od firmy Plagron a kytky byly dvojnásobný. Zhruba po 3 týdnech jsem postupně začal přesazovat do větších květináčů- dnes bych sáel přímo do nich. Nicméně návštěva telekomunikačního technika znamenala 1 hodinové narušení cyklu uprostřed svítícího dne a zhruba polovina květin ukázala pohlaví. Nechal jsem si dva samce a zbytek samců naložil do mlíka. Zbylo mi 65 rostlin...Co bude dál? Sázení na různá místa- u kamarádů, v lese, v školce a tak dál. Hodlám tento thread aktualizovat až do sklizně...Uvidíme co se nafotí v říjnu

Zatím pár fotografií...

5 tydnu od zasazeni seminka
předpěstování indoor lampa 3 x 70 W
hnojiva
Root 1 zalitov 4 tydnu rustu po presazeni z kelimku
BioGrow rustove hojivo 1 zalito po přesazeni 4,5 tyden rustu
Phytamin od 3 tydně každý 5 den umyti v lazni
hlína Nejdříve obyčejný substrát přesazeno do pěstebního substratu Floria s přídavkem pelikáního guana a smíchaném s perlitem

tato fáze znamenala spousta problémů- měl jsem systém tří 70 w výbojek za sebou ve skříni o rozměrech 50 cm na 30 cm ok nešlo vrtat do skrině takže byla stále otevřená a ještě dovnitř foukaly dva PC větráčky poháněné trafem z nabíječky . najel jsem systém 18/6 a jel jsem to cca 7 týdnů, podotýkám často bez přísunu čerstvého vzduchu uzavřeni v předsíni kvůli utajení...na tom růstu to vadí mnohem méně než na květu.... Po 3 až 4 týdnech jsem přesazoval do nádob, které jsem sháněl jak se dalo . Většinou to byly 5l nádoby na limonádu. Protože skříňka je malá musel jsem postupně expedovat rostlinky jinam kamarádi si je rozebírali na pěstování vevnitř i venku vesměs z těch sazenic asi neuvidím nic -kromě rodiny- tam jsou jiný vztahy. Sám jsem si ponechal asi 24 květin. Většina jest kříženec variet známé pod názvem Hempstar, Mazar a samečka, jenž má původ ve španělských horách, odkud bylo přivezeno semínko. Dále jest to Boggle gum/ což je kříženec Bubble gum a NL5 , poté kytičky z mámy původem z Egypta a tatka byl Boggle gumm.
Přibral jsem do své sbírky 2 klony Bílé vdovy obě dvě z jiného zdroje. Nakonec jsem získal klon Hemstaru čistého ten nakonec skončil pod lampou...ne u mne co naplat nemám zrovna největší byt-jedna místnost...ouha... Mno a zapomněl jsem na Vosu což je zřejmě kříženec Fumaro con Dios s Egyptem anebo ne ...kdo ví podle chuti snad na podzim to napoví .Hurá už to roste.

obr.1 Fumare con Dios x Egypt
obr.2 Boggle gum
obr.3 skříňka s lampičkami po zvětšení je vidět jak jsem byl nucen brzdit kytičky- některé byly poměrně dlouho v kelímkách a některé už plynule přešly do náhle desetinásobné hlíny ok sázel jsem i do 2l...
obr. 4 Boggle gum

...

Naposledy upravil papaja 19-12-2005 v 06:02 AM

Old Post 30-04-2005 v 12:34 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

no pěkný to máš:-) já to jedu za oknem a zdaleka to tak pěkně nevypadá...čím to asi bude:-) tam lampa to je sodík? to spektrum na fotce tomu moc nenasvědčuje..jinak co to je za model?

Old Post 30-04-2005 v 12:56 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

sry nevšim sem si že tam máš napsaný co to je za modely..

Old Post 30-04-2005 v 12:58 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4


boggle gum jest od Gypsy Nirvany, šlechtitel BOG doporučuji prostudovat jeho fotogalerii na http://www.overgrow.com/edge/galler...by=&userid=1317
Vyznačuje se mírně grapefruitovou chutí a silnými účinky.
jest to kříženec Northern Lights5 a Bubble Gum
zde foto konec 6 týdne natrium 600 w

jsou to semena třetí generace, tedy dvakrát pěstované tady v čr, jednou pod lampou opýleni, podruhé venku...rozjíždí se do dvou modelů...menší s napatrovanějšími těly...70 procent zhruba, vyšší kvete zpočátku pomaleji ale ke konci dohání svoji menší sestru docela mohutně až dokvetou zhruba stejně......30 procent...oboje v pohodě...Bog uvádí okol 44 dní uvntř, mám zkušenost, že je to delší, venku problém s plísní něco dokvítá později...kdo mluví o tom , že rostliny nemají pamět?

Hempstar třeba tohle url http://www.worldwideseeds.com/seed.php?seedno=31
taktéž silná odrůda prostě hvězda a je to i trochu podle toho, jak roste . při pohledu zhora je to vidět.

Španalsko nebylo nikdy nafoceno, ale patřilo k velmi silným modelům s ostrou až kašlavou chutí..
ok kříženec těchto dvou je poměrně pěkná rostlina a účinek jest též dobrý až kašlavý

Egypt pochází z jedné oazy v Egypte českou turistkou semínka ukořistěny cca 10 a z nich už bylo vypěstováno poměrně mnoho květin Tvoří nohavičky jestli mi rozumíte, zase je na můj vkus dost listnatý, ale jako jeden z mála modelů je sladký i kouř z listí. Je to pracovní model. Nastupuje pomaleji a až za 1 hodinu je možno hodnotit jeho účinky.Variabilnost taky do dvou variet ve čtvrté generaci tady takže dobrý..

Naposledy upravil papaja 04-10-2005 v 20:18 PM

Old Post 30-04-2005 v 13:38 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 5


posílám další foto
je to už u kamaráda po 7 dnech za oknem přisvicováno aasi 20 W bílou zářivkou..Dnes už jsou v Zemi
tentokrát přímo zasazané do odpadkového koše do lampové hlíny
3*Boggle Gumm
1*Mazar

...

Naposledy upravil papaja 14-07-2005 v 08:38 AM

Old Post 03-05-2005 v 20:24 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 6




...

Naposledy upravil papaja 16-08-2005 v 02:20 AM

Old Post 05-05-2005 v 15:26 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 7


mno a samci pospolu jeden už 14 dni za oknem

...

Old Post 05-05-2005 v 15:30 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 8

Chci se zeptat, jestli budes delat nejaky rezy???Jenom otazka.Jinak to vypada moooc dobre.Mne osobne se libi, jakou mas tu booglegum.Hodne zdaru v pesteni.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 05-05-2005 v 16:30 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 9

nebudu....

...

Old Post 05-05-2005 v 16:45 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 10

to papaja: Zravim tě a chválim tě...... K4YOU ať ti to roste,Pěstu zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 06-05-2005 v 10:29 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 11


më predpěstování skončilo....květiny už jsou v lese na poli v zahradach

...

Naposledy upravil papaja 09-08-2005 v 06:29 AM

Old Post 12-05-2005 v 01:25 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 12

na té první fotce kytka vypadá docela unavená a oslabená,já ještě s vystrčenim ven počkám,po ledovejch mužích,doufám že se počasí umuodří.....co je to za model na té poslední fotce,má zajímavou stavbu,nebo mi to aspoň připadá....ten máš pod umělim sluncem?

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 12-05-2005 v 09:37 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 13


mno neodolal jsem a za okno umístil pár klonů od přítele
byly měsíc pod zářivkami, kde zakořenovali poté 3 dni pod sodíkovými lampami mno a už třetí den za oknem mravenci nemravenci

...

Naposledy upravil papaja 14-07-2005 v 08:44 AM

Old Post 13-05-2005 v 14:32 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 14



dnes bylo nádherně...hoja je čas přesazovat...

...

Old Post 13-05-2005 v 14:38 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 15




přesazoval jsem...
40 procent agrokompost
40 procent pěstební substrát Floria
20 procent perlit
na dno keramzit a na vrch také

...

Naposledy upravil papaja 13-08-2005 v 05:01 AM

Old Post 15-05-2005 v 14:58 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 16


vedle kytek jsem objevil ptaci hnizdo...beru to jako dobry znameni, ze mi vedle kytek zahnizdili ptáčkové
edit konec října
Nelze považovat vše , co létá, za dobrá znamení.(americký peršink je toho důkazem)...Chvilku pobyly a zase zmizely..tak jako mé květinky na tomto místě...Byly ukradeny holky...Naštěstí jen 2 květníky...

...

Naposledy upravil papaja 21-10-2005 v 21:10 PM

Old Post 15-05-2005 v 15:01 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7842050 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív