Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulenecký teorie & definice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 113

Nechci bejt nejak neprijemnej, ale po procteni par stranek prispevku tohoto tema si rikam, ze se clovek na groweru dozvi paradni iformace jak vypestovat(doma, na zehrade, v lese, na strome no snad kdekoli je to jen trochui mozne), ale ze bych se tu dozvedel neco zajimaveho na tema teorie & definice to ani za mak. Mozna jsem nejakou zajimavou prehlidnul, v tom pripade me na ni, prosim, nekdo upozornete.

Old Post 15-12-2003 v 13:18 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 114

Lidi, vymyslel jsem novou politickou stranu! STRANAZA LEGALIZACI DROG(samozrejme by se to tak nejmenovalo protože by to společnost hned odsoudila jen pro ten nazev a necetla by ten program).Hlavni cil teto strany urcite znate. Timto stat ziska penize z daně na těchto drogach(vysoké jako u chlastu) a ze zrušeni protidrogových společnosti. Tyto peníze se pouziji na ministerstvo informaci které je pouzije na informovovani lidi o nebezpecnosti drog.
Tímto by lidi měli větší svobodu a stát by je neutlačoval jak to dělá teď. Prostě strana která by se snažila o opravdovou demokracii. Svobodu lidu kde by lide byli stastni a stat by je nijak(nebo jen málo) neomezoval.
Ne tento stat kteremu musime platit daně a ještě nam seberou zelí.
Celý plán ještě vytechuju a jestli máte napady na vylepšení nebo dotaz ohledně tohoto tak dejte vedet do osobky.

Old Post 14-06-2004 v 19:44 PM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzastel
Stálý Člen

Karma uživatele dzastel - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 115

me jednou napadlo kdyz sem hulil speka ze bych jel do Indie a ukazal bych jim jak vypada spek protoze tam podle me hulej jenom z fajfky

PUNX NOT DEATH AND WON'T NEVER DIE OUT & LONG LIVE TO 23


diskojehnus

RoUND oN3
D2UNGL3 O5
SKL3NiQ 05

Old Post 15-06-2004 v 18:29 PM
dzastel je offline   Profil uživatele dzastel   Find more posts by dzastel   Foto galerie člena dzastel   Click here to Send dzastel a Private Message   Add dzastel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 116

jednou sme s typkama obdivovali kolo:

...to kolo se vlastne kutali dokola

...kdyz to jede,tak to vlastne stoji

a kdyz uz se nejakou dobu valelo na zemi:

...a ted se to vali jako zhulenej zmrd

do not drink and drive,
if you can smoke and fly

Old Post 01-07-2004 v 12:41 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawez
Nový Člen

Karma uživatele dawez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1  

Dotaz Příspěvek č. 117

mám otázku a odověď mi pomozte vyřešit....

Všechno jednou začne a všechno jednou zkončí......
Planeta země taky někdy musela vzniknout a někdy prostě nebude.
Ty ses narodil(a) a jednou umřeš
ale existuje jedno slovo který nechápu..... to je slovo NEKONEČNOST

řekněte mi kde má vesmír začátek a kde má konec??? a i když na tom konci vesmíru neni nic a je tam jenom tma... tak stejně ta tma a to nic pokračuje dál až do nekonečna. ale sakra končit to někdě musí..... tak kde je sakra ten KONEC?

a kdy vesmír vznikl a kdy zkončí? co je to konec vesmíru?
přece i před tim výbuchem těch onejch plynů bo co to bylo něco muselo bejt... a z něčeho to vzniknout muselo.. ale to je už na mě moc složitý.... asi se budu muset smířit s tim že to nikdy nepochopim KONEC a ZAČÁTEK

Old Post 03-07-2004 v 18:27 PM
dawez je offline   Profil uživatele dawez   Find more posts by dawez   Foto galerie člena dawez   Click here to Send dawez a Private Message   Add dawez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 118

to davez : a co bylo kolem toho Velkýho třesku ? Jinej vesmír ? Anitivesmír? Antihmota ? Nebo nic ??? CO je to NIC ???

Old Post 03-07-2004 v 19:07 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

2dawez
jsem na tom úplně stejně, napadlo mě to asi v 10 letech a těd smi to přopomněl

Old Post 04-07-2004 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 120

2jilm:
presne, takoveto uvahy me napadaly v ran(n/???)ém veku, ale ted jsem se na to vybod (oznacil za neresitelne). Je lepsi uvazovat o vztazich mezi lidmi...:-)

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 04-07-2004 v 19:08 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 121

ja jsem si tuhle otazku taky pokladal, a nakonec jsem vyvodil, ze vesmir neni nekonecny, jen se rozpina rychlosti svetla a tudiz nikdy se na jeho hranici (konec/zacatek) ani teoreticky nedostanem.
muzes si to myslet taky, me tahle myslenka uspokojuje. ale co je za nim nevim

Old Post 04-07-2004 v 19:30 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 122

to dawez
hej kamo mas fakt dobrou teoriji moc se mi libi co jsi napsal a verim tomu ze cewjtis podobne capanil lidi na tomhle svete je to jako boj a kdyz chces zit tak musis bojovat je to jednoduchy a pritom se to neda pocopit je to jen pocit a vnimass to celim telem jen doufam ze ti tady neseru tvoje misto ale snad ne zatim

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 04-07-2004 v 20:40 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

dawez: Mno, tak tenhle problém s nekonečností jsme při zhulenosti hodněkrát řešili a určitě to není něco co se má řešit jen když je člvěk zhulenej. Mimochodem na většinu účastníků diskuze na tohle téma působila značně depresivně! Je to opravdu nepochopitelný. Pokud si člověk má představit, že před vznikem vesmíru nebyl čas, tak to musela být dimenze ve, které je řešení začátku a konce irelevantní. Podle mně je tahle otázka fakt strašně složitá. Ale pokud se o to budeš zajímat, tak věda má určitě už spoustu teoriíí, jejíchž pochopení ti zabere hodně času a potom tě ta palčivá otázka co bylo před začátkem (už to je samo o sobě divný, ptát se na to co bylo před začátkem) nebude tak trápit. Zhruba před třema letama jsme měli celkem dobrýho učitela, ketrej nám vykládal aspoň tak přibližně něco málo o teorii hyperstrun atd, bohužel jsem v té době měl jen 16, takže jsem ty informace nedocenil a ve velké míře ani nepochopil.

hexxan: mám pocit, že je dokázaný, že se vesmír nerozpíná rychlostí světla :-)

jennet: no vztahy mezi lidma taky nejsou nějak moc jednoduchý, bereš-li v potaz, že nikdy člověk neví, co si druhej myslí, jak přemýšlí, že je nekonečno způsobů jakýma ten člověk může přemýšlet, tak to taky není zrovna moc příjemný. Ale je pravda, že je to většině lidí asi bližší. Na druhou stranu do vědy nejsou zapletený lidský emoce, což do vztahů jo a já sem se zhulenej jeden čas setkával jen s vlastnostma špatnýma. V takových chvílích je lepší na chvílu vysadit.

Čau

Naposledy upravil 05-07-2004 v 05:03 AM

Old Post 05-07-2004 v 04:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klaymen
Nový Člen

Karma uživatele Klaymen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 124

ja som prave total na sracky a rozmyslam o tom ako je mozne ze je v pyramidach ta zvlastna sila

Old Post 05-07-2004 v 22:09 PM
Klaymen je offline   Profil uživatele Klaymen   Find more posts by Klaymen   Foto galerie člena Klaymen   Click here to Send Klaymen a Private Message   Add Klaymen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 125

citace:
hexxan: mám pocit, že je dokázaný, že se vesmír nerozpíná rychlostí světla :-)

tos nemel rikat ted nad tim budu zas premyslet jak vul

Old Post 07-07-2004 v 09:22 AM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 126

futeW: Ty jsi ale chytry chlapik. Me jsou taky blizsi exaktni vedy...:-)

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 08-07-2004 v 00:11 AM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 127

Hehe, aj mna to parkrat sralo, ale vzdy ked zakalim, tak pochopim jedine: NIKDY NEMOZEM SVET (zivot/vesmir...) POCHOPIT. Urcite existuje X vesmirov dimenzii, svetov, blabla... nikdy nepochopim - stavim sa ze z nasho pohladu (akoze clovek ) nemozme nikdy nic (nic velkeho) pochopit. Mozno sa to pochopit ani nikomu neda (mozno Boh to chape )

Inak, ak nas vesmir je ohraniceny (vedci vraj tvrdia, ze ma tvar futbalky), tak sa NIEKDE nachadza, tzn. tam moze byt X takych vesmirov... A mozna tam, kde ma nas vesmir koniec, tak mozno dalej uz mozno priestor ani cas neexistuju, preto tam nemoze byt ani priestor vesmiru a teda je ohraniceny, ale nikdy nemozeme urcit/pochopit tie hranice, kedze sa uz nachadzaju tam, kde priestor ani cas neexistuju. (A hranice su vzdy spate s priestorom)

Peace & Keep It Real!!!

Skreko0

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 10-07-2004 v 15:39 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 128

jo, my sme s kamoskou premyslely o tom, jak bude svet vypadat za 100 let, proc psi vobchcávaj rožky, ze bysme se nechali zmrazit, a nakonec, jestli existuje nakej posmrtnej zivot..--jo a to by me dost zajimalo--Myslite si, že existuje něco jako posmrtnej život??---je to haluz nad timto vsim premyslet, ale je to spis filozofický....

Old Post 13-07-2004 v 02:04 AM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2345190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív