Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulenecký teorie & definice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 81

to jsme ti jednou zahulili, a pak jsme jeli ve škoda 1203(dodávka) a tam je vzádu postel (letiště přez celý auto) a jak to kodrcalo a my jsem vedle sebe laželi, tak jsme si představovali, že jedem v pohřebáku a viděli jsme před sebe na cestu, a byli tam záclonky... My jsme byli mrtví, a vono to kodrcalo, pak to zastavilo, a řidič rozsvítil, a my jsme viděli ostrý světlo, a šli jsme za ním do tunelu....
Fakk vostrý!

Old Post 25-03-2002 v 22:44 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Achmo
Nový Člen

Karma uživatele Achmo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 82

Keď poznanie, tak po dlhom premýšľaní som sa rozhodol, že Vám jedno zverím. Aby som sa však odhodlal k takémuto počinu, musel som si dvakrát naplniť fajku a keďže to bola moja minuloročná úroda takže je to na mne aj dosť poznať. Al k veci: raz v stave veľmi príjemného opojenia, som pochopil princíp fungovania náboženstiev. Pochopil som tzv. duálny systém polaritných interakcií. To znamená, že všetko konanie a myslenie, ktoré prebieha v našom vesmíre je založené čiste na dvoch možnostiach, 1, možnosťou konať dobro a 2,možnosťou konať zlo. Preto je len dobro a zlo, boh a diabol, čierna a biela, 1 a 0, muž a žena, proste všetky elementárne jednotky sú duálne. A nakoľko je pre človeka prirodzené chcieť dobro pre seba samého a (aj) pre svoje okolie, všetci sa postupne musíme prepracovať k absolútnemu dobru, k čomu nám z časového hľadiska pomáha reinkarnácia s cieľom dosiahnuť absolútne dobro. Po dosiahnutí absolútneho dobra sa stávame súčasťou čohosi veľkého, dokonalého a jednoliateho:dobra (pre nieoho boha). Naopak u tých u ktorých sa postupom času a reinkarnácií dostane k moci zlo, splynú po poslednon reinkarnovanom živote s absolútnym zlom. Ich posledný život je obzlášť brutálny a zlý (takími boli Hitler, Stalin,Lenin, skratka masový vrahovia). Preo je celý život, len krátkym úsekom na ceste k dosiahnutiu absolútna.
Tak dúfam že je to jasne ak nie tak sa ozvite, ale asi to chápem iba ja, lebo som dosť nahuleny. Prosim Vas len ma neobvinujte z nejakeho nabozenskeho fanatizmu, nehlasim sa k ziadnej cirkvy.
Caute

By Achmo


[Edited by Achmo on 27-03-2002 at 07:08 AM]

Old Post 26-03-2002 v 22:33 PM
Achmo je offline   Profil uživatele Achmo   Find more posts by Achmo   Foto galerie člena Achmo   Click here to Send Achmo a Private Message   Add Achmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 83

Ahoj já se s vámi musim ztotožnit.Někd ymyslím na něco z technické oblasti.např určité mechan.vylepšení a někdy zas nad životem jako takyvým.Třeba nad rozmnožováním,nad tím jak je pro ženy i ty hnusný jednodušší dostat chlapa do postele než naopak,nebo nad tím.Jestli když chci zbalit roštěnku tak jestli se mám před tim zhulit nebo až po tom.
Ale jinak potřebuju třeba na chvíli vypnout a hodit si nějakej relax,nohy na stůl a pohoda jazz
Jo a jinak dávám karmu(p)Ondrashovi za tu prasárnu o přirovnání procesu založení vztahu k procesu trávení a sraní.
Lidi = hovna to je originální.

[Edited by warial on 27-03-2002 at 01:21 PM]

Old Post 27-03-2002 v 12:17 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Nápad Příspěvek č. 84

To je v háji!Tolik aspirantů na Nobelkovku a nikdo si nic nepamatuje.
Já teď v pondělí u Brouka na Andělu vymyslel spojení periskopu a čepice- od očí podél hlavy dozadu by ti vedly 2 trubičky(periskopy) spojený slušivou čepkou která je zároveň drží na hlavě. A hned vidíš kdo tě chce zezadu praštit palicí...A to je jen zlomek!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 27-03-2002 v 12:43 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Nápad Kapitáne, Příspěvek č. 85

heleď nevymysleli čapku s periskopama už Šroubek a Vroubek??

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-03-2002 v 13:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

to Dude Příspěvek č. 86


A kdo je to?Ja je neznam.To jsou nejaci kutilove jako Mudr.Mat a Phdr.Pat???

Piškot @ like @ high

Old Post 27-03-2002 v 14:12 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 87

Já taky nevim kdo to je. Myslím, že sem jí opravdu vymyslel já! A jestli ne tak ať. Ale stejně bych jí rád nosil a koukal se za sebe.Dám si to na jedno voko a když kolem mě projde pěkná roštěnka tak jí zkouknu bez otáčení zepředu i zezadu. A pak mě nebude bolet za krkem!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 27-03-2002 v 14:21 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Hominitida Příspěvek č. 88

Já jsem došel na jednu možnost naší existence tady a ta je pro lidi dost nepříjemná-Za prvé-je Bůh(nebo ňáká parta mimozemšťanů) co mají problém-lidi.Oni jsou hrubě velcí a my jsme jako jejich paraziti nebo prostě jim neděláme dobře.Jsme prostě původci choroby.A oni protože jsou hrubí a mají úplně jiný dimenze času nás naočkovali na tuhle planetu mlékem a strdím oplývající před 47 hodinama jejich času,přičmž doba kultivace lidí je 48 hodin.Tahle planeta je něco jako Petriho miska s naočkovanýma bakteriema.Oni za hoďku zjistí že tu nemoc co má jeden z nich jménem Bůh způsobili lidi.Tu misku(Zemi) spálí ve spalovně nebo ji sterilizují chemkou a my chcípnem a Bohovi dají antihominika(jako antibiotika) a hotovo.
Teď co mě k tomu vedlo(fakta)-Lidi(všichni) co jsou na zemi pochází z jedné bandy z Afriky-tak 100lidí max.Možná taky máme všichni společnou pramatku.
Dost lidí věří v Boha.To sice není argument ,ale zkuste se zeptat delfína-myslím že zvířata bohy nemají (nebo mají?)protože sem nejsou naočkovaní jako my.Pak taky náš způsob růstu(množení)-podívejte se na křivku růstu liské populace-vypadá jako u mikroba naočkovaného na živné půdě.Teď se nacházíme ve fázi exponenciálního růstu populace.Přirozené populace mikrobů mají křivky růstu podstatně jiné(vyrovnaněší).

Taky jsem vymyslel sex. polohu 69 ale bohužel v tomto oboru už je opravdu málo nového na objevení-po několika letech jsem s úžasem zjistil že už ji lidi dávno provozují.
Ještě mě napadl stroj na sex-bylo by to něco mezi gynekologickým křeslem a strojem v posilovně-přestavuju si to jako omezovač námahy-prodlužovač styku.Mělo by to promazaný kolečka nebo nějaký jiný zařízení a opravdu jednoduše by se tam...Pokud je někdo zdatný technik,mohl by to dovést do konkrétní podoby,třeba i vícepolohové.

[Edited by Roman Dirda on 27-03-2002 at 05:10 PM]

Old Post 27-03-2002 v 14:53 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

chlapíci, Příspěvek č. 89

to neznáte klasiku aneb Neználek na Měsíci?
Třeba jim rostli na měsíci taky slušný modýlky
Jinak z toho si nic nedělej, já kolikrát vymyslim věci, na který jsem hrozně pišnej a pak zjistim, že to bylo minulej tejden v televizi...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-03-2002 v 14:55 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 90

Já sem se jednou zhulil s kámošema bylo to hustý a najednou sem začal tak přemýšlet o tom proč příroda vůbec vymyslela ganju a pak mě to došlo příroda vytvářela rostliny s léčivými účinky skoro na každou nemoc abyse zvířata mohli léčit a smutek jí připadal taky jako nemoc tak vytvořila trávu abysme jí kouřily a rozveselili se no tak to podle mě je.
Takovýhdle teorií sem měl spustu ale už sem jich hodně zapoměl.

Old Post 27-03-2002 v 17:16 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 91


to Roman Dirda

Rikas ze jsi vynalezl polohu 69 a stroj na cviceni a zaroven uspokojovani.
Nemyslis tohle?
P.S.Chlape chodis ty vubec mezi lidi?...hehehe

Piškot @ like @ high

Old Post 27-03-2002 v 17:21 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

2 Roman Dirda Příspěvek č. 92

S tím bohemje to jinak. Bůh stvořil vesmír potom ráj anděli kteří měli bohu pomáhat andělé osídlili vesmír a stvořili lidi křížením sebe a tvorů již zde žijících(opic) taksme znikli my lidi ale existuje i špatná strana Satan který přišel se stvořením vesmíru stvořil ďábli kteří se snaží dostat Zemi do svých rukou ale Andělé nás chrání
protože sme boží stvoření a tam patříme už se mi nachce psát tak možná jindy.
Jo ajestli si myslíš že sem ňákej křesťan tak najsem křesťani mi nevadí ale hnusí se mi co dělala církev ve středověku nevinym lidem s jednou léčitelkou sem strávil asi 10 minut v alfa stavu a tam sem viděl celej svůj minulej život církev mě popravila za to že sem chtěl neviným lidem pomoct a odvrátil sem se od církve.
Je to zajímavý a všem to doporučuju je to dokonce lepší než hulení no ale jen o trošičku.

Old Post 27-03-2002 v 17:31 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 93

Uz ste nekdy premejsleli o planete Zemi jako o velkem a jedinem organismu? My, lide, obydlujeme jen malicky zlomek planety (3/4 povrchu tvorej oceany,zejo?) a to nepocitam ze planeta zije i uvnitr- kdo vi co se skryva v jejich utrobach,jadru? Zabirame a zijeme jen na malickem kousku "pokozky" Zeme a vyuzivame jen jeji povrchove a podzemni (ale ve srovnani s rozmerama planety ne moc hluboko ulozeny) zdroje. Jen ty, ke kterym nam umozni pristup. Existujeme tedy asi jako nejakej organismus, kterej zije se Zemi v symbiotickym vztahu. Ona nam poskytuje prostredi k zivotu a rozmnozovani a nasi ukolem je - POZOR- cast zeme posbirat a prenest jeji vzorky a s nimi i zaklad dalsi Existence na ostatni obyvatelne vesmirne utvary.
A to sme uz uspesne zacali - pokousime se osidlit Mesic a Mars.

A az nas Zeme prestane pro sve "dusevni rozmnozovani" potrebovat, tak nas z toho povrchu seskrabne. Ale to my uz budeme davno bydlet a spolupracovat s jinou planetou.

Na huleni clovek premysli zvlastne.Mimozemska kvetinka.

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 28-03-2002 v 10:56 AM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 94

2techyes: myslim ze vim jak to myslis. je to sice hroznej mazec, ale jako jedina z populacnich teorii mi tahle dava smysl. podle learyho jsme nekde v patym nebo sestym stadiu rozvoje inteligence, ktera jako rozvoj dna struktury klici na tyhle planetce a zraje jako meloun. az budem pekne dozrali ( podle achmo se zbavime zla) a intelektualne na vysi, budeme schopny zapojit svoje mozkovny a vyvinout technologii se kterou zase my osidlime kousek vesmiru a zasadime nekde kousek dna, ktera se svou vlastni cestou bude rozvijet atd furt pryč.
jek dlouho to ale bude trvat se fakt tezko odhaduje. dneska nejsme ani schopny odletet dal nez na mesic.


> compiled with THC++ <

Old Post 28-03-2002 v 12:33 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička 2 piskot Příspěvek č. 95

Ten přístroj je sice pěknej,ale to co jsem vymyslel já byla mašina pro DVA lidi různého pohlaví.
A taky účelem nebylo cvičit a souložit,ale naopak razantně snížit námahu při souloži vynaloženou-ideální pro cukrovkáře,lidi s nadváhou a taky lenochy.
Když chci cvičit,jdu do posilovny nebo na kolo nebo se jen tak proběhnu.
Když se chci milovat,tak u toho nechci být zpocenej a sedřenej abych pak okamžitě vytuh a žena byla naštvaná-to je vše.

Old Post 29-03-2002 v 08:56 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misscannabis
Nový Člen

Karma uživatele misscannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 96

Sme jednou pekne wyhuleny wymysleli takowou wjec ) si tag sedíme w hospode a nak sme wymysleli ze se popelniky rozmnozujou s kombajnama a byli sme z toho uplne w prdeli a este sme řešili co je samec a co samice......pak ssem to wenku este hustila do jednoho neznamyho kluka kteryho gdybych ted potkala tag ho nepoznam a ten z toho docela nemoh.............

Old Post 30-03-2002 v 21:16 PM
misscannabis je offline   Profil uživatele misscannabis   Find more posts by misscannabis   Foto galerie člena misscannabis   Click here to Send misscannabis a Private Message   Add misscannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4875150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív