Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jste v pohodě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Pohodička Jste v pohodě? Příspěvek č. 1

O huličích se říká, že jsou v pohodě. Jak jste na tom vy? Já osobně se teda cítím daleko líp, než v době prehistorické, když jsem ještě nehulil. Nemyslím líp po fyzické stránce, ale co se týče duševního rozvoje jsem teda pěkně postoupil. Býval jsem vzteklý neurotik, pil alkohol, neměl zájem o nic a věčně na všechno nadával... a po x letech hulení je všechno naopak. Po několika zážitcích se ze mně stal věřící člověk, klidný, s nadhledem, dokonce jsem se dal na studium filosofie, opřel se do kytary apod. Co vy?

Old Post 21-04-2005 v 19:37 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

jo tak u me je t ostejny pred i po tom co hulim, protoze jsem 100% flegmatik takze vsechno beru z klidem

Old Post 21-04-2005 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 21-04-2005 v 20:34 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leepery
Nový Člen

Karma uživatele leepery - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 4  

Obecné Příspěvek č. 4

ako som stal som sa kludnejsim dokonca ani niesom roztrzity
Ganjaisgr8

Old Post 21-04-2005 v 20:50 PM
leepery je offline   Profil uživatele leepery   Find more posts by leepery   Foto galerie člena leepery     Add leepery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonnys
Nový Člen

Karma uživatele Tonnys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Cau, no jasne, jen bych se chtel vyjadrit k tomu jak rikas ze se z tebe stal verici. Predtim nez jsem zacal hulit a tak 2 roky behem huleni jsem byl tvrdy materialista, az nahle vse zmenilo to ze zniceho nic jsem si uvedomil ze vsichni jsme casteckami jednoho celku, od te doby ze mne veskera materialni iluze milosti Pana zmizela, a soucasnost vypada tak, ze jsem si poridil japu a denne si chantuju sva "kola", nic stastnejsiho me snad nemohlo potkat nez laska k Bohu, = laska ke vsem zivym bytostem, prestoze vetsina z nich o tom nevi ze jsou Jeho casti a jsou timpadem z hlediska kvality na stejne urovni, Sri Sathya Sai Baba rika ze jediny rozdil mezi Bohem a nami je ten, ze Buh to o sobe vi ze je Buh

Mejse, TonNy

www.vesmirni-lide.cz

Old Post 21-04-2005 v 20:53 PM
Tonnys je offline   Profil uživatele Tonnys   Find more posts by Tonnys   Foto galerie člena Tonnys   Click here to Send Tonnys a Private Message   Add Tonnys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 6

No som v poho občas nejaka depka ale inač beriem život dosť flegmaticky

Old Post 21-04-2005 v 21:07 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

Dr.Katzi, tohle vsechno nemusi byt nutne zasluha huleni.. Treba je to tvuj prirozeny vyvoj, ktery mas dany a stalo by se to i bez huleni... treba

Ja myslim, ze jsem byl OK i pred tim... Ale to uz je tak dlouho, ze si moc nevzpominam

Myslim, ze na mem osobnim vyvoji ma nejvetsi zasluhu starnuti a bezne celozivotni ziskavani zkusenosti, pak zkusenosti s drogama, pak vychova rodinou a spolecnosti, ktera se casem ukazala dobrou i spatnou... A ted si ziju, tak nejak jak ja chci, jsem se vsim vyrovnany a smireny, tagze vsechno v poradku
pís

p s y c h o 8 4

Old Post 22-04-2005 v 11:27 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

velmi v pohode

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 22-04-2005 v 11:32 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 9

dost v pohodě, boha jsem našel v přírodě, poznal jsem ,že všechno souvisí se vším. Začal jsem mít ještě víc nerad černoprdelníky, komouše a fašouny, prostě všechny, kdo omezují lidskou svobodu,protože jsem o nich do sebe vstřebal víc info-prostě baví mě daleko víc dozvídat se nový věci než předtím. Ale může to být tím, že tenkrát mi bylo 14 a teď je mi 31 ......................................

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 22-04-2005 v 13:36 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

jo, tuze v pohodě
ale mám dojem, že s hulenim to nijak nesouvisí

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 22-04-2005 v 14:02 PM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 11

pohoda jazz, zadnej stress....akorat skola se mnou vobcas dela naky divny vjeci, svinajedna

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 22-04-2005 v 14:43 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 12

Věřícím jsem se stal, pravda, po pár zážitcích s houbičkama, ale k těm jsem se taky dostal přes trávu. U mě ten vývoj skutečně souvisí s hulením, protože jsem to celou dobu pozoroval. Nastartovalo se to téměř okamžitě tím, že jsem se začal zajímat o hippies (protože souviselo s hulením), v šedesátých letech jsem zakotvil i hudebně - poslouchám Jimiho Hendrixe, Pink Floyd apod. a to všechno byli taky huliči, to mě zajímalo, no a s tou dobou vlastně souvisí i ta celková pohoda, uvolněnost, začínal jsem si všímat, v jakých myšlenkových bludných kruzích jsem se do té doby potácel. A taky denně praktikuji meditaci (mohu doporučit) a tohle by mě bez hulení taky sotva kdy napadlo. Peace.

Old Post 22-04-2005 v 20:38 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVŽEN
Nový Člen

Karma uživatele EVŽEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 13

jsem v prdeli

Old Post 22-04-2005 v 20:56 PM
EVŽEN je offline   Profil uživatele EVŽEN   Find more posts by EVŽEN   Foto galerie člena EVŽEN   Click here to Send EVŽEN a Private Message   Add EVŽEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romano
Stálý Člen

Karma uživatele Romano - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 14

No nic moc, maturita je tu za chvili (hovno umim), takze jsem taky v prdeli

Old Post 23-04-2005 v 13:23 PM
Romano je offline   Profil uživatele Romano   Find more posts by Romano   Foto galerie člena Romano   Click here to Send Romano a Private Message   Add Romano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 15

tak tohle je kruté kinder vejce,prostě malá svačinka do školy.

Old Post 23-04-2005 v 14:03 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Dr.Katz
U mě ten vývoj skutečně souvisí s hulením, protože jsem to celou dobu pozoroval. Nastartovalo se to téměř okamžitě tím, že jsem se začal zajímat o hippies


Udalosti ktere probihaji soubezne, nebo jedna po druhe, nemusi nutne souviset jako pricina a nasledek.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-04-2005 v 14:43 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-06-2002 - Snad vsechno v pohode? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4785260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív