Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Grower party-pohľad s odstupom času
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 1

Zdraví evergreen,

s odstupom času som sa rozhodol opísať svoje dojmy z Grower party. No ako by som začal...mierne povedané, zanechalo to vo mne trocha rozpačité pocity. Vážil som cestu až z ďalekého Slovenska s tým, že možno stretnem pár zaujímavých ľudí, možno sa zabavím, možno nazbieram nové informácie, možno príde aj kúzelník....ale nestalo sa tak. Aby som to zhrnul, nebol som spokojný, môžem zodpovedne povedať, že tá cesta mi za to určite nestála (zhuliť som sa mohol aj doma na dvore a pozerať na rybník s tým, že okolie ma ignoruje-ja viem, že každý mal prísť sám za seba, ale nebolo to s tým "sám za seba" trochu prehnané?) Ďalšia vec, očakával som aspoň o trocha väčšiu návštevnosť, otvorenosť, jednoducho som čakal, že to bude lepšie. Možno to je len moja paranoja, ale pripadal som si tam ako nie veľmi vítaný návštevník....myslím, že nemá zmysel vymenúvať všetky dôvody môjho sklamania, veď v podstate za svoje naivné predstavy si môžem sám.
Ďalej by som chcel zdôrazniť, že v žiadnom prípade nehádžem vinu na organizátorov-páni z vašej strany to bolo aj keď nie 100-percentné, tak 90-percentné určite a vašu snahu si veľmi cením, po technickej stránke to bolo OK, hudba-dajme tomu, videoprojekcia-...Myslím si, že vy ste si svoju úlohu splnili tak ako ste sľúbili. Podľa tých ohlasov som čakal, že tam bude aspoň 100-200 ľudí, ale tamto bolo vyložene na zaplakanie .

Malý dodatok na záver: ak by ste sa Vážení páni organizátori rozhodli už nikdy žiadnu party v živote neorganizovať, tak sa vám v žiadnom prípade nečudujem, pretože som na vlastnej koži okúsil, že to absolútne nemá zmysel :O(

..toť vše, čo sa týka mojích pocitov z Grower party...

PS: ešte by som chcel poďakovať záhadnému neznámemu za požičanie mobilného telefónu-ďakujem a pozdraviť chlapcov z Opavy (pánové ten ping pong-no hm)




Old Post 30-09-2001 v 18:54 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Party Příspěvek č. 2

Hmm, díky za uznání, dělali jsme co jsme mohli. Nepřišlo moc lidí, ale večer tu byl hlouček docela známejch členů, co si hodně rozuměli, a atmosféra byla skvělá. Vše záleží jen na tom, zda přijdou pohodový lidi, což se splnilo.
Nevěšte hlavy a chystejte se na Cannabis Cup !

Deu

Old Post 01-10-2001 v 09:15 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Obecné jiný pohled ? Příspěvek č. 3

Zdravim evergreen ....

Tak pár řádek od neznámého /to je dobrý/ s černostříbným mobilem Nokia .

Taky jsem si párty představoval trochu jinak . Ale nakonec myslím že bylo celkem povedené . Ty jsi tam seděl / pokud si pamatuji když jsem ti půjčoval mobil / nahoře u baru / ping - pongu / zatím co většina komunity seděla dole . Měl jsi se připojit hned jak jsi přišel . Mohl si se ozvat že jsi jel takovou dálku a pak si tě nikdo nevšimne . Já taky musel přijít a na všechny zahoukat "Zdar já jsem Hlava co jste zač Vy?" Pak už tam nebylo kam sednou a v tom byl malý problém . To že jsi jel takovou dálku je obdivuhodné a ty dva z Opavy tam přijely stopem , což je taky výkon .

Přište přijed zas , postarám se ti o nějaký pekelný zážitky

Zdar záhadný a neznámý Hlava

Old Post 10-10-2001 v 14:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

to hlava Příspěvek č. 4

Nazdárek Hlavičko,
keď si mi teda slúbil tie pekelné zážitky, tak ja sa nabudúce určite dostavím. Možno že nájdem aj dostatok odvahy (ako ty) a "zahoukám" na pozdrav.

Maj sa krásne a jedna Karma pre teba

evergreen


Old Post 11-10-2001 v 20:49 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

Jo dikes za karmu jen přijeď bude sranda ,akorát by mě zajímalo jak to Deu myslel s tím věšením Hlav ......


Zatím

Old Post 12-10-2001 v 14:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 6

Tak takový setkání se konalo jo? Pročet sem si i 1000 členů - Grower PARTY a zajímalo by mě jestli ste se někdy setkali znova nebo to bylo jenom jednou?
A co bude se někdy konat něco podobnýho? Teda né že bych něco sliboval, ale musí to bejt docela úchylárna potkat tady ty lidi co znám jenom podle nicků a jejich příspěvků...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-11-2003 v 11:07 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

dopytlééé - co to byla za akci - proč mi nikdo nic neřek
bych chtěl poznat nějaký pražský growery.. zatr...

thc?

Old Post 05-11-2003 v 14:28 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8


heheh jak vsichni pisou byla to fakt feeer kalba na kterou nikdy nezapomenu ,seslo se nas tam docela hojnej pocet asi takovej jakej sme vsichni chteli tzn. asi 40 lidi ...takze si nemyslim ,ze by ucast byla naka miziva :-))

hele bohouši , ta fotka me prozradila .. prece sedim u toho vohně hehe

přidám taky jednu která snad nikoho neprozradí

Naposledy upravil Idea 07-05-2004 v 14:53 PM

Old Post 05-11-2003 v 14:37 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 9

2 E_D : to naprosto chápu... sem taky extrem paranoik.. - tak snad na 2nd session už tam budu no...

thc?

Old Post 05-11-2003 v 14:50 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

2 E_D : já už kdysi cosi zahlíd tady něco o Z ... - no když se mě nebudete bat, tak to bude fuckt pohoda... teda zas budu psycho já no.. je to na vás kucí, já se moc rád zučastnim nějaký grower seance
PS : grower t-shirt mám

thc?

Naposledy upravil Idea 05-11-2003 v 17:09 PM

Old Post 05-11-2003 v 15:15 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 11

to all:
Do prdele ja vam tak zavidim, ze mozete spolu pokecat, zahulit, poopekat spekaciky no proste taku pohodku si urobit.
Ta luka s tym kreslom vyzera fakt stavnato, a tie zelene sudy este lepsie

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 05-11-2003 v 15:57 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 12

No to by byla teprf pecka... (4 Bambulion)

Já tu zatim osobně nikoho neznám ale zjistit že se tu s někým bavim a on se mnou chodil třeba na základku by byl docela masakr

Jo a jinak se to tu dobře rozjelo ta diskuze

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-11-2003 v 16:25 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 13

4 Bambulion
Ehm, tak vo mě to víš, a jinak co sem vysledoval tak se mi zdá že i pan clothinguntero, jinak nikoho jinýho sem zatim nevyslídil, ale je nás tu určitě banda

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-11-2003 v 16:42 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 14

kluci od domlouvaní srazu pro pražský tu jeden thread je ..stačí hledat :-)
http://grower.cz/forum/showthre...50&pagenumber=2

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 05-11-2003 v 17:15 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 15




muhehe jeste naky fotecky

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 05-11-2003 v 17:26 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

dík asi si dam jinyho ,pac tenhle mi prijde nakej moc drastickej hehe
jo jinak sou tu i kluby pro mimo prazsky staci trochu hledat treba neco najdete.. :-)

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Naposledy upravil Idea 05-11-2003 v 17:39 PM

Old Post 05-11-2003 v 17:31 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8925120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív