Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » NOVA zasahuje...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec dolů Příspěvek č. 1

Teď právě dávali na Nově zase jednu výbornou objektivní reportáž o tom jak odborníci varují, že ti mladí narkomani se v těchto dnech vydávají do lesů na ty nebezpečné lysohlávky. Tak jsem se dozvěděl, že pokud je ochutnám je velmi pravděpodobné, že do několika dnů zemřu a pokud ne, tak mi alespoň ten jed psilocybin rozežere mozek a já zmagořim a zbytek života strávim v Bohnicích. Na ávěr ukázali nějakou smažku, která vypadala jak na heru a tu nechali zasvěceně mluvit o tom, co ty houby sou.Chlap byl samozřejmě sjetej ňákym svinstvem, ale efektu bylo docíleno - široká veřejnost si bude myslet, že takhle vypadá člověk, kterej si dá na podzim houbičky...
Tak jsem si myslel, že už zavládla trochu jiná atmosféra (přece jenom jsem se asi namlsal seriozních reportáží na toto téma na ČT, v Reflexu,...) a teď zase takováhle prda.
Neni to třeba žalovatelný? (hm, asi ne, vždyťje to NOVa)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-09-2001 v 19:02 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 2

Ahoj. Dude. Viděl jsem to taky a zarazilo mě, s jakou ochotou ti šmíráci poskytnou spoustě nedorostů krásnou lekci o tom, jak ty "psychohláfky" vlastně vypadaj. klasická ukázka kontraproduktivní publicistiky.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 27-09-2001 v 19:19 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 3

to je hrůza -to si takhle chtěj zneužitím zvýšit sledovanost,tohle dělají taky neinformovaní znudění reportéři,co vymýšlí ty tvScénáře ,kteří pak nadšení producenti schvalujou
asi bude lepší zvát ty reportéry k jenom objektivním reportům,který lidi nebudou záměrně mást
ukažme lidem svůj svět,chtělo by to tady u nás konopnou tv,tu tady ještě nemáme ,i když by reportáží myslím bylo hodně a těch různých ůčinků

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 27-09-2001 v 22:19 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave UBG
Nový Člen

Karma uživatele Dave UBG - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 16 

TV NOVA je S R A Č K A Příspěvek č. 4

Kluci ,já bohužel neviděl obraz,ale nějaký slovo jsem zachytil z koupelny.Je mně ale předem jasný že NOVA nemůže dát ve zprávách o problematice drog nic zdůraznuji NIC dobrého(objektivního,nestraného,....).
Tahle zpráva se objevuje na NOVĚ vždy na začátku sezóny houbiček.A je to takový to BU BU BU na rodiče,kteří serou na svý potomky, pořád koukaj na telku. Tak to je impuls pro ně aby se vrhli do dětského pokoje a rychle prohledali skříně a šuplíky.Vomrkli jestli se tam náhodou nesuší nějaký podezřelý,malinký neidentifikovatelný houby.

Zaslechl jsem slovo schizofrenie a ústav.Tohle ale nejsou zas tak úplný žvásty.Kdo okusil bad trip,tak to asi taky sám uzná.Nedokážu si představit patnáctiletýho kluka,který s partou vzal trochu víc hub a psychycky to nezvládnul.V pohodě si ulítával,najednou se začal zamotávat do rychlého sledu myšlení,objevil se nějaký špatný pocit,který začal růst rychlostí světla do
nekonečných rozměrů.Panika.Nikdo z kamarádů neví co se děje neví co mají dělat.Človíček, který si nastartoval bad trip a vidí nastalou paniku se v tu chvíli naráz zcvokne.Bum, a má se sebou samým co dělat.

No, to jsem záměrně přehnal,ale kdo ví.

Old Post 27-09-2001 v 22:43 PM
Dave UBG je offline   Profil uživatele Dave UBG   Find more posts by Dave UBG   Foto galerie člena Dave UBG   Click here to Send Dave UBG a Private Message   Add Dave UBG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dave UBG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 5

Dave: nejvetsi bad trip mam pokazdy kdyz zahlidnu Nespora

Ale vazne - samozrejme, ze ta reportaz jako takova nebyla nepravdiva. Jenze je to typicka ukazka toho, jak se da drzet pravdy, ale pritom rict takrka vsechno nepravdive a pokrivene.

Specialne husty byly zabery na toho vystihovanyho pikare. Ty si meli odpustit, tomu se rika svinarna a ne novinarina. Ale co cekat od nejakyho chudaka s IQ 5, co se konecne po x letech podrztazkovani dostane k jakykoli vlastni praci.

Jojo, nektery novinari jsou fakt hnuj A to mam pressplacku taky!

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 27-09-2001 v 22:58 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 6

Já si myslím, že je to úplně jedno. Takovéhle nesmysly vykládali vždycky a vykládají je proto, protože ti lidi kteří nevědí o co go, a ani to nechtějí vědět, protože jim nato nevystačuje přirozený intelekt chtějí podobné hrůzy a armagedony vidět. Kam ten svět spěje, to je dneska mládež atd... Vždyď se to táhne už od vzniku masmédií, od šedesátých let a dříve.
Navíc si myslím, že patnáctiletí fracci opravdu nejsou dostatečně vyzrálí na konzumaci halucinogenních drog a jednadvacetiletému člověku maminka do skříní určitě nepoleze.
Takových zpráv uslyšíme ještě spousty.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 27-09-2001 v 22:58 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 7

Dal jsem si na to ranní fajfku, aby to ve velíně lépe bzučelo a shrnul bych předchozí asi takto: Od Féničanů je náš svět hlavně o penězích. Nova je úspěšným produktem tohoto světa. Skutečný nigtmare je její sledovanost, která významně vypovídá o povrchnosti životního stylu naší západní společnosti. Té, kterou milujeme i nenávidíme současně. Té, kterou budeme v případě napadení do posledního dechu hájit a zároveň přitom oprávněně říkat: To jsme si zavinili zčásti sami. Nova je piece of shit, ale my to hovno žerem a ještě si při tom libujem. Holt, člověku má jeho bída chutnat!
P.S. I love jú 2, ta tráva byla boží. monty

Old Post 28-09-2001 v 06:44 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

Samozřejmě netvrdim,že houbičky jsou uplně bez rizika,ale takhle informovat je stejný jako shrnout celej problem automobilismu do toho,že ukážeš bouračku s deseti mrtvejma apak necháš mluvit opilýho řidiče...Tak o tomto jsou auta...
Zajímalo by mne zda ti reportéři,těm svejm kecům opravdu věří (politiváníhodné) anebo je to vystavěný jenom na efekt, i když ví, že to neni pravda (opovrženíhodný).
Co se zeptat pana ŘEDITELE?Co myslíte?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-09-2001 v 13:30 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 9

Myslím, Dude, že to je postavený okolo zásady "svět chce být klamán" a když za to ještě někdo platí slušnou měsíční gáži? Poctivej žurnalista to má stejně těžký, jako poctivej policajt. Každej se za jistých okolností "zkurví" a soudců je mnoho. Začíná to s tou poctivostí od vlastního prahu. monty
P.S. Byli jsme právě s rodinou na dvouhodinové procházce ve Stromovce a na třech místech jsme tam lysohlávky našli.

[Edited by hh-top on 28-09-2001 at 03:16 PM]

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-09-2001 v 14:12 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 10

Mno já tu reportáž taky viděl a světe div se, zrovna jsem byl vyhoubovanej na houbovým tripu (poprvé v životě). Nutno říct že né vše co ukazovali tak byly lisohlávky - to co tam drželi byly jen nějaký houby do polévky - tead dle slov mého kamaráda -zkušeného houbaře. Takže jsem z toho měl docela prču, protože ten den jsem byl akorát sbírat a tyhle houby tam byly a nikdo je nesbíral.
Připadá mi že lidi některé drogy vůbec nechápou (LSD, THC, MDMA), tyto drogy jsou schopny z nás udělat - za správného užití - lepší lidi než zatim jsme. Aspoň já to tak vidím. Člověk pochopí určité spojitosti v životě které si za normálních podmínek ani nepřipustí. Drogy opravdu mohou za správného užívání naší společnosti prospět........
Před více než rokem kdybych viděl to samé tak bych taky si myslel že lidem jde jen o to jak se vysmažit........
a říkal fuj to jsou ale smažky - asi takový by to mělo na mě vliv a asi takový vliv to má na lidi.

Old Post 28-09-2001 v 19:14 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 11

Možná ano, drogy vždy patřily do lidské společnosti ve všech kulturách, a mají v ní své místo. Lidé odjakživa spojovali halucinogeny s prohlubováním svého duchovna. Také je zajímavé, že v žádné starobylé kultuře drogy nebyly problém, ačkoli byly zcela běžnou součástí každodenního života.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 29-09-2001 v 04:26 AM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Palec dolů Fuck'em off Příspěvek č. 12

No, dosiel som domov zo skoly (intraku) a foto hned zacal s tymto, ze to videl, ze to bola troska co to hovorila (ten typek, co akoze zle dopadol na lyso).
Krasna ukazka objektivnej publicistiky.
Tot nedavno som sa s kamosom a s jednym typkom (mladsim od nas o 4 rokyN bavili o ganji, ale clovek nic nevysvetlil :-(
Proste pre neho droga ako droga a my sme boli narkomani. To ze vedla neho sedel ozraty, ogrcany alkac mu bolo jedno.
Ani to si nedal vysvetlit, ze keby bola ganja tak hrozna ako hovoria na Nove a Markize a inde, tak by 80 % ludi na nasom intraku boli sami narkomani neschopny ucit sa (ten chlapik ma 18 rokov a ja s kamosom 22).
Takze to patla na mozog aj mladym, nie len starym (ta TV). Preto TV vobec nekukam
---------------------
iJoJo

Smoke to fly
Drunk to die

Old Post 29-09-2001 v 15:15 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 13

No, Nova vysílala podobnou reportáž i minulý rok, tak čemu se divit, že jo? Já jsem na ní vrcholně načuřená už delší dobu, třeba jejich OBJEKTIVNÍ reportáž z czechteku mě fakt dostala. Nejlepší byla ofšem reportáž z Tima Maase, jak tam ti dýleři prodávají ty drogy - moje matka když to viděla, okamžitě volala bráchovi, ať pro mě jede, jinak skončím v tenatech drog:-))) Prostě je to bulvár jak vyšitej, ale nejhorší je, že to valná většina lidí bohužel dost žere.....

Old Post 01-10-2001 v 07:25 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Vysílací schéma Příspěvek č. 14

Já bych se přikláněl k tomu, že v tomto období (stejně jako loni, předloni a určitě i v letech následujících) taková sračkovitá reportáž na Nově prostě MUSÍ být !!!
Protože (jak výše uvedeno), modla sledovanosti si žádá své.
Stejně jako jsou nevyhnutelnou součástí vysílání zločiny, mrtvoly, dopravní nehody, zvířátka, Novotného scénky, přiblblý soutěže atd.., tak prostě nesmí chybět drogová metla! A to nikoliv v populárně-naučné nebo jinak přijatelné formě (pořad na ČT o krásné holce na héru během pěti let), ale ve formě novácky blbé, jako všechno ostatní.
A tak si myslím, že stejně jako komerční rádia mají svoje seznamy "povolených" písniček, který jsou IN a
současně nikoho neurazí, tak Nova MUSÍ podle "jízdního řádu" čas od času přijít s co nejdramatičtějšíma obrázkama sjetejch školáků, zákeřnejch kytek, nebo něčeho podobnýho, aby Nováci viděli to, co vidět chtěj.

....snažím se!!!

Old Post 02-10-2001 v 20:18 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 15

tak to je a asi i hůř
čtv má taky drsnou cenzůru(zrovna teď banditi( ,je to všechno komedie pro lidi

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 03-10-2001 v 01:47 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 16

no na druhou stranu se ale musi rict, ze houbicky a dokonce i trava prece jen drogy jsou, nechci rict ze bysme byli vsichni narkomani a fetaci, ale spousta lidi berouci houby si tohle nedokazou pripustit. nezapominejte ze i houby muzou byt pro urcity typ lidi dost nebezpecny. nechci samo nejak obhajovat ty reportaze, jsou to sracky ktery maj za ukol navodit atmosferu paniky a desu.

--
MIKI

Old Post 03-10-2001 v 07:28 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3545160 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív