Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nepokradeš ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 1

Kdo z nás je členem Rychlých šípů?
Kdo z nás by odolal, kdyby na podzimní procházce narazil na pole nebo políčko, kde vypasené palice by se na Vás smály?
Prošli byste s hrdě vztyčenou hlavou, nebo vzorek by byl nutným desátkem? Už se Vám to stalo, nebo si to JEN myslíte? Netoužíte potom ve skrytu duše?
Co vy na to??!!

....snažím se!!!

Old Post 26-09-2001 v 21:39 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 2

No... teď před sklizní nacházím hromadu kytek a políček, přijdu blíž, prohlídnu si kyti, a zase jdu dál. Vždycky přemýšlím nad tím, co kdybych si vzal jednu kytku, nebo co kdybych si jich vzal víc?? Přece by se nic tak hroznýho nestalo, vždyť mu jich tam zbyde ještě dost...
Nikdy jsem to ještě neudělal, a ani neudělám. Vždy si vzpomenu na to, jak mě bylo, když vzali kytky mě. Co když je to jeho jediný políčko, nebo jen jediná, těžce vypěstovaná kytka???
Od té doby co znám Grower.cz, a mám u sebe tužku a papír tak mu na kytky pověsím cedulku s internetovou adresou a pozdravem. Třeba už tady někdo z nich browsí.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 27-09-2001 v 08:21 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 3

Limba: Me by takova ganja nechutnala. Navic souhlasim s konartem, ten clovek do toho vlozil kus sebe.

A myslim si, ze takova ganja to pozna a sice z ni muzes bejt na slupky, ale nebudes se moct uprimne usmivat.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 27-09-2001 v 17:56 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 4

Přiznávám se bez mučení. Já bych asi vzorku neodolal.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 27-09-2001 v 19:23 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Já asi taky ne.. Příspěvek č. 5

Klobouk dolů, že jsi měl odvahu "se přiznat"...
Úplně malilinkatýmu vzorku bych taky asi neodolal (ale neměl jsem příležitost-schválně nevyhledávám). Osobně by mi nevadilo, kdyby si někdo ohleduplně (!!!) posloužil vzorkem mojí kytky.

....snažím se!!!

Old Post 02-10-2001 v 19:48 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 6

Neberu to jako přiznání, ale paličku bych asi taky uříznul - samo šikovně abych nepoškodil zbytek. V případě, že bych si vzpomněl, klíďo bych mu tam zase nechal paličku z mýho.

Kámoš mi vyprávěl, že jednou šel a náhodou narazil na políčko - cca. 15 kytek, tak šmiknul jednu paldu a místo ní tam navázal jednu svoji

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-10-2001 v 09:06 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Upozornění vzorek Příspěvek č. 7

Já bych rozhodně ušmiknul jenom tak na vochutnání.A jestli je tady mezi náma někdo, kdo by byl schopnej sklidit cizí pole, tak ten na tomhle serveru nemá co dělat.

Old Post 03-10-2001 v 11:40 AM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 8

Jestli tady někdo takovej je, a prozradí se, tak mu půjdeme společně nakopat koule

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-10-2001 v 11:45 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

sklidit či nesklidit ??? Příspěvek č. 9

nic naplat, když už tady všichni říkají co by udělali, řeknu to taky:
nikdy se mi nepovedlo narazit na něčí políčko a kdybych zjistil že si někdo uřízl paličku na těch mých kytích, nevadilo by mi to, ale dostal bych strach, že to někdo ví a tudíž potenciální nebezpečí roste.
V červnu nebo červenci kosili louku traktorem a pár decimetrů minuli půlmetrové kyti beze škody, ale to sem nepatří.
Když nad tím tak uvažuju, asi bych si kousek kyti půjčil na vyzkoušení. Ale sklidit cizí úrodu ? To se mi zdá jako kurevstvo nejtěžšího kalibru takový člověk není hulič, je to zrůda. Hulení je přeci jenom životní styl a je to něco více než si potáhnout a s angoráckýma očkama mrkat na svět. Hlavně pro pěstitele, že ?
Lidičky, jak já se těším na jaro.......

No nic, trochu jsem se zasnil, mějte se a

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 03-10-2001 v 12:17 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Upozornění Příspěvek č. 10

Jelikož jsem z Moravy, nacházím políčka docela často, vždycky si kytičky prohlídnu, ale chovám se na políčku tak, aby mě tam nikdo neviděl a abych ho neprozradil. Varování pro zloděje: "Zkuste se jen špatně podívat na cizí pole a přísahám, že pokud vás u toho chytím, tak příští rok se kytky budou jmenovat po vás, protože z vás porostou )

Shiva ))

Old Post 04-10-2001 v 18:33 PM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Obecné Asi se nikdo nepřizná... Příspěvek č. 11

Že by se TADY někdo shodil a napsal, že sklidil pole nebo v lese kytky z nebes, to asi neočekáváme, že??
Ale k "ochutnávce" je postoj celkem benevolentní.
Vzorek bych taky klidně zanechal na výměnu, ale nedovedu si představit, že na výletě v lese mám u sebe palici.....

....snažím se!!!

Old Post 04-10-2001 v 21:29 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 12

Já si teda zrovna na výlety do lesa paličku beru :-))

Mimochodem, zrovna včera jsem se bavil s kamarádem a vyprávěl mi jak ještě s jednim volem šli, přelezli přes plot a někomu vybrali úrodu ..... povidal mi o tom, jako kdyby šel do krámu a koupil tam deset rohlíků, vůbec nechápal že to někomu moc ublížilo.

Když jsem mu se zanícením vyprávěl na oplátku já, jak mě nasralo, když nám někdo pomohl s úrodou tak na mě koukal jako puk.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 05-10-2001 v 08:03 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Percepied
Nový Člen

Karma uživatele Percepied - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Abych se přiznal s tou ochutnávkou bych asi neodolal, ale nedovolil bych si cizí úrodu poškodit, natož ji celou sklidit - pokládám je to prachsprostá krádež - vždyť jenom kolik času a úsilí vypestovat kytku stojí, naoplátku darovat vlastní paličku ¨je docela fér

2KONART:
ten lístek s adresou groweru je docela dobrej nápad

Old Post 03-11-2001 v 13:13 PM
Percepied je offline   Profil uživatele Percepied   Find more posts by Percepied   Foto galerie člena Percepied   Click here to Send Percepied a Private Message   Add Percepied to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaris
Nový Člen

Karma uživatele Yaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Dotaz Příspěvek č. 14

Jediný,co bych udělal,kdybych našel políčko, by bylo to,že bych vyrval a zahodil samce,kdyby tam nějakej byl,a vzal si ze dvě paličky na ochutnání:-)Ale to asi každej,ne?


A Tribal sou stejně nejlepčí!

Yaris

Old Post 06-11-2001 v 07:24 AM
Yaris je offline   Profil uživatele Yaris   Find more posts by Yaris   Foto galerie člena Yaris   Click here to Send Yaris a Private Message   Add Yaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 15

2 Yaris

no možná, kdyby ti samci měli nějaké paličky, tak bych si je asi i vzal a kdyžtak zhulil ... každého materiálu je škoda

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 06-11-2001 v 10:32 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

ochutnal bych Příspěvek č. 16

ochutnal bych vzorýšek, možná bych nechal vzkaz ... ale to je opravdu všechno ... ale nikdy se mi nestalo ... tedy, viděl jsem: hej, tamhle v zahradě má někdo pěkný kytí, ale ani jsem se nelez přes plot podívat blíž
možná bych se i trochenku vyprudil a nechal vzkaz s radou ... nebo pochvalou ... nebo
nevim

Old Post 06-11-2001 v 11:05 AM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3044520 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív