Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zavlažování outdoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ritxie
Nový Člen

Karma uživatele Ritxie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 10  

Dotaz Zavlažování outdoru Příspěvek č. 1

Čau, mám takovej problémek, už dva roky jsem zkoušel pěstit outdoor ale vždycky o prázdninách zmizím někam do Anglie na brigády a tak a o kytky se mi starali kámoši - poprvé nehulič,kterej to zalil asi 2x= uschlota, podruhé kámoš co tam měl taky kytky ale pak se na to vysral nebo co a bylo z toho asi 3g pro 2! Letos to chci podchytit, nevite nekdo jakym zpusobem by se dalo dat nejake "davkovane" zalevani, napr. kanystrik s vodou nebo otocene Petky? Mate s tim zkusenosti? dik za pripominky a rady...

Old Post 01-04-2005 v 14:08 PM
Ritxie je offline   Profil uživatele Ritxie   Find more posts by Ritxie   Foto galerie člena Ritxie   Click here to Send Ritxie a Private Message   Add Ritxie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

ne, nevime!!!!!!!!!!!!!!!! kdyby si pouzil hledani kua, tak mas par threadu o samozavlazovani. treba tady je to nadherne vyreseny.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 01-04-2005 v 14:51 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ritxie
Nový Člen

Karma uživatele Ritxie - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

wow, diks, jsem tu celkem nováček, tak se ještě moc neorientuju...
harlem

Old Post 01-04-2005 v 14:58 PM
Ritxie je offline   Profil uživatele Ritxie   Find more posts by Ritxie   Foto galerie člena Ritxie   Click here to Send Ritxie a Private Message   Add Ritxie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 4

Jo, to je v pohode, nebo skus tohle: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=13924
je to muj clanek a myslim si, ze je to docela v poho.... Zatim cus

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 03-04-2005 v 18:56 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-06-2010 - Moje zavlažování - 8 odpovědí
20-08-2008 - Vlaštovčí trus - 4 odpovědí
26-04-2003 - Zavlažování na stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7719540 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív