Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaše/Cizí největší schýza/paranoia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Pohodička Vaše/Cizí největší schýza/paranoia Příspěvek č. 1

Pamatujete si nějakou schýzu nad kterou ste kroutili hlavou ????
Sem s tím !!!!

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 28-03-2005 v 21:11 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 2

A jedna na začátek...

Jeden hustej smažič strhal v svým pokoji všechny plakáty, protože si myslel že sou za nima kamery...

A potom mi kámoš říkal, že tam došel asi den po tom incidentu, a nevěděl to, jenom mu přišlo divný, že sou ty stěny nějak podezřele bílý

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 28-03-2005 v 21:14 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 3

pod slovom schyza myslis asi schizofrenia..a to ie porucha rozdvoienia osobnosti..tak pouzi ine slovo ktore bude lesie vystihovat co xces povedat..ai ket ia viem co myslis..

Old Post 28-03-2005 v 21:32 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 4

Ano, mysli paranoiu, resp. v tom pribehu popisuje paranoiu, ale asi je to thread o paranoie a schyze...???

No, ja jenom takovy ty klasiky, jakoze za rohem nekdo je a tak... Nastesti ani ne moc casto

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 28-03-2005 v 21:56 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 5

herb myslis stihu

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 28-03-2005 v 22:47 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6

Virigil: jojo

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 29-03-2005 v 14:33 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

jj tohle už tady je ale thread celkem na nic takže tohle vítám...já sem si zkoušel jednu takovou paranoiu vyrobyt ála sinuhet: zhulil sem se vsugeroval sem si že sem princ ale ostatní se ke mě podle toho nesmějí chovat jinak by mě dohalily a to nemůže být...takhle sem si paranoioval na jedný diskárně a získal sem na těma lidma naprosto geniální nadhled...podíváte se na diskonta usmějete se a řeknete si: phe poddaný...na zpátek v buse byla nějaká banda fanoušků baníku a ty tam neustále do někoho prudily stříkali po lidech pivo jedoho tam dokonce ztřískali a já sem od nich seděl asi půl metru a nic...a najednou mě začli vykládat něco že mě uznávaj a že sem princ...z toho sem měl fakt dost...nebo se mi taky jednu dobu stávalo že sem nemoh uvěřit realitě..byl sem psychicky celkem mimo ted eště furt zhulenej a prostě jak se viděl něco neobvyklího tak sem z toho měl hroznej strach že sem se zbláznil..jednou sem dokonce mlátil hlavou do skříně abych ty "halušky" jakoby vymlátil...hrůza a to jen z hulení a špatné životní situace...

Old Post 29-03-2005 v 17:59 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 8

no jednou se mi stala drsná věc, trochu zhulen jsem si četl knihu almanach tajenmna, kterou jsem dostal k Vánocům, psalo se tam o zhasínačích pouličních osvětlení. Tak jsem si řekl, zkusím to. čumím z vokna tak 20 vteřin a soustředím se na kandelábr tak 100 m daleko. Najednou zhasl. V té chvíli jsem se zalekl ďábla. Bylo to fakt dost hnusný. Pak se zase rožla. znova jsem se soustředil a zhasla asi po minutě. Celou noc jsem nemohl spát....

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-03-2005 v 19:17 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

no myslim ze spaleni lidi muzou mit v poho dojeb(viz. ja kdyz jsem si myslel ze jsem z lega) ale opravdove dojeby se rozjizdeni az na tripech....napr.v zrcadle jsem se nevidel jako sam, ale byl tam muj tata nebo me chtel dojebat muj stin atp....

ale rad bych uvedl stihu jednoho mojeho kamose.....
Ostrava:akce
DnB&tekno
drogy:piko,koule,trava,houby

proste to dopadlo tak ze podeziral vsechny ze jsou policajti a ze po nem jdou a nakonec obvinil i kluka svoji segry ze je policajt..i kdyz schanel tablety...o lidech co tam hulili tvrdil ze to jsou policajti a ze tam nemaji travu, ale neco jineho ze se tak maskujou, pak se strhla nejaka bitka tak zase tvrdil ze to se bijou policajti a zase se tim maskujou....kdyz nakonec vylezl na take podium videl jak se armada policajtu seskupuje v tom davu a bijou lidi....nakonec utekl....
jezdil 6 hodin po ostrave a snazil se aby policajti nezjistili kde bydli....
pak zase delal ze si zavazuje boty a pritom hazel sklo, travu, papirky a vsechno co pouzival do kanalu....sel dokonce se schovat do nejakeho obchodu a pak se am vratil, bo mel strach ze tam nechal nekde psanicko a aby na nem nebyly jeho otisky...nakonec uz po nem sli deti v tramvaji, ktere davali jeho popis ridicovi a kdyz z ni vyskakoval tak na nej kriceli:,,ty fetaku skurveny"
no a nakec sedel na dubine a sledoval jak kolem jezdi porad ,,stejna" auta, ktere jej sleduji a lidi, kteri jak kolem chodili delali ruzna ,,znameni" jako poskrabani na hlave atd...
nakonec skoncil zpet v porube, kde pred zraky kamosu volal nekomu a prosil at se po nem muze schovat, ze jen honi poldove...nakonec tam sel a dlouho brecel, z toho jak to svet tema poldama zkazenej....

to je podle me prava stiha....takova pro pernik typicka....

Old Post 29-03-2005 v 21:02 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 10

no byla to lampa, to jsem si jistej...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-03-2005 v 21:03 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

no a zapomnel jsem dodat malickost pomerne dulezitou:porad tomu veri

Old Post 29-03-2005 v 21:04 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 12

whoa, tak tohle je teda vážně síla, a to sem si myslel, že ty kamery sou šílený.

To Ladin:Pozdravuj kámoše, doufám že si z toho moc nevyšine

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 30-03-2005 v 05:43 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 13

Ja paranoie moc nemavam no ked sa prihodi tak poriadna no nie ze by som videl nieco nezmyselne (ale aj to sa stalo) ja som skor pocul jasne a zrozumitelne ako moj maly bracho vola psa k sebe do izby otvorim izbu a tam niekto o chvilu som zistil ze vlastne nikto nieje doma tot haluz samozrejme som bol zpeceny

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 30-03-2005 v 07:54 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 14

jednou sem takhle dokonce chodil a myslel sem si že sem tučnák...moc dlouho to nebylo a jak sem se chtěl válet na břichu došlo mi že ten tučňák asi nebudu...

Old Post 30-03-2005 v 15:21 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extremista
Nový Člen

Karma uživatele extremista - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od HeRB
pod slovom schyza myslis asi schizofrenia..a to ie porucha rozdvoienia osobnosti..tak pouzi ine slovo ktore bude lesie vystihovat co xces povedat..ai ket ia viem co myslis..


Prosim ta nehraj sa tu na psychyatra a ked uz si pri tom tak schyzofrenia neoznacuje rozdvojenie osobnosti-je to jeden so symptomov ale nie hlavna zalezitost-to je alter ego-rozdvojenie osobnosti tak tu prosim ta netrapos a nerob ahmbu SK
Pod pojmom schyza kazdy pochopil ze sa tym mysli nejaka husta haluz co ale tebe asi nejak uniklo-kedze si ohromne zamestnany svojim vycg¨hytralkovanim...

Old Post 30-03-2005 v 15:33 PM
extremista je offline   Profil uživatele extremista   Find more posts by extremista   Foto galerie člena extremista   Click here to Send extremista a Private Message   Add extremista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 16

co tu valíte za schýzy ???

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 30-03-2005 v 18:54 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1516010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív