Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mescalero75
Nový Člen

Karma uživatele mescalero75 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 33

vietnam

Old Post 28-03-2005 v 22:32 PM
mescalero75 je offline   Profil uživatele mescalero75   Find more posts by mescalero75   Foto galerie člena mescalero75   Click here to Send mescalero75 a Private Message   Add mescalero75 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

tož co nato říct heh bylo by fpoho videl bych po čase prd ale citil bych se užasně to je hlavní a nevím jestli si to zasloužim ale kdyby mi někdo řek že mám listek nak nepřemýšlím a jedu už jenom kvůli těch lidí...

Old Post 29-03-2005 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 35

Morgan je jasnej vitez ne? (-: walkin banner

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 29-03-2005 v 13:55 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 36

hehe, ak to fakt urobi tak urcite. :-)



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 29-03-2005 v 23:39 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 37

Ceezzt no tak já bych ty lístky chtěl hlavně proto, že bych tam potkal good lidi, hodil řeč s ostatníma rastafariánama a prdelkama rastafariánkama, pořádně se vypukal, poznal nový techniky...poslech hustou music a roztočil tam pořádnej mejdan a 2dny bych se nezastavil.....yeah a potěšil bych káma kterj by jel na tenhle road trip se mnou.....bbzzzzz.........jooo bolo by to goood...
No ale stejně si ale myslim, že mě nevyberete, ikdyž byste mě vybrat mohli, no a kdyby yo, tak bych tomu ani nemohl uvěřit, že jste mě vybrali, když jsem si myslel, že mě nevyberete a přitom jste mě vybrali a byl bych z toho ouplně pafamimo že jste mě vybrali...a myslel bych si že to je sranda,že jste mě doopravdy nevybrali a přitom yo a asi bych se z toho zbláznil,tak bych si šel dát jointa, slavit.........a jel bych na ten CannaCup..........heheheheheheyeyeyeeyheyeheyehehehheheyeyeyeyhehehehuáhuáhuáhuháhuáuhuáhehehyehyehyeheheh...........
...................................................ZATIAL..................................................

BECAUSE I GOT HIGH

Old Post 31-03-2005 v 13:19 PM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 38

Koukam,koukam a.... jede se do holandu? Vzhledem k výborné znalosti holandštiny též skvělé orientaci v ulicích amsterdamu a jednotlivými coffeshopy bych mohl být decentním přínosem,kouřim už 6 let,tak by se mi neměl stát žádný kolaps při ochutnávce určitě bych s sebou vzal bratra Smokieeho. Osobně jsem zvědav,kdo se zůčastní s Grower Teamu!

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 31-03-2005 v 19:26 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nosterr
Nový Člen

Karma uživatele nosterr - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 39

Kononopí je lék,
tak mi na cannabis cupu držte flek.
Holandsko mam rád,
chtěl bych se tam kouknout dokať sem ještě mlád.
Teď připravim své plíce,
abych tam moch hulit více.
Už to vidim jasně,
jak se tam budu mít krásně.
Sou tu lepší příspěvky než je ten můj,
tak doufám,že nevyhraje zrovna ten tvůj!

No neni to moc originélní, ale snaha je :-)

Jo kdyby náhodou, tak děkuji předem.
Hodně štěstí fšem!

Old Post 31-03-2005 v 19:32 PM
nosterr je offline   Profil uživatele nosterr   Find more posts by nosterr   Foto galerie člena nosterr   Click here to Send nosterr a Private Message   Add nosterr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 40

jelikoz toto je pro me vec v rozmezi mezi nebem a zemi..hollandsko.pokud bych tam jel vzal bych svoji mamu a vsechno bych ji ukazal a rekl jak to chodi..jelikoz mi rekla ze si zahuli ale jen tam kde je to legalni...holandsko.takze by poprve zazila tu nadheru kterou sebou trava prinasi.pozitky by si privezla domu a treba by i ostatni zjistily ze to neni ta obavana tvrda droga ktera bere pratelstvy a lasku lidem.toto je muj duvod...majte sa.pro moji mamu

Old Post 03-04-2005 v 19:18 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-hack
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-hack - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 41

Prosím

!!!GroweE!!!

Old Post 03-04-2005 v 20:56 PM
Anubis-hack je offline   Profil uživatele Anubis-hack   Find more posts by Anubis-hack   Foto galerie člena Anubis-hack   Click here to Send Anubis-hack a Private Message   Add Anubis-hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anubis-hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 42

Carlosi, dej to Maharsimu. Vim, ze hlasovani bylo loni, ale nemoh' jsem si pomoct, Maharsi posouva growing kupredu.

Old Post 04-04-2005 v 14:22 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 43

Taxe udělá anketa a vyberou se členové, který by si to zasloužili... spravedlivější to bejt nemůže.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 04-04-2005 v 14:24 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paradox
Nový Člen

Karma uživatele Paradox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 44

Myslim, ze bych to mel vyhrat ja. Bydlim totiz v malem horskem mestecku, kde uz behaji po polich jen kamzici a na loukach rostou jen zakrsle stromky. Uz pata uroda se mi nevydarila. K tomu vsemu jsem ted jeste na socce a nemam porad prachy si ty skera kupovat. Proto si myslim, ze bych si ty drsny vzorky tam mel prohlidnout a vyzkouset prave ja.

Old Post 04-04-2005 v 19:54 PM
Paradox je offline   Profil uživatele Paradox   Find more posts by Paradox   Foto galerie člena Paradox   Click here to Send Paradox a Private Message   Add Paradox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 45

Ja by som tam mal isť preto lebo strašne by som sa z toho tešil.A ja som sa poriadne netešil z niečoho ani nepamätám.A konečne by som sa zúčastnil nejakej akcie/vytstavy/ochutnavky ktorá by ma bavila....A neviem si predstaviť môjho kamoša keby som mu oznamil kam ho 18-20.4 pozyvam

Old Post 06-04-2005 v 16:38 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 46

je jasne ze listku na tuhle akcicku je fakt malo.ponevadz az nekdo vyhraje ty2 tak zbytak groweru bude nastvana ze to nebyl jejich nejlepsi DUVOD pro jejich vyhru .jeste ze se nevidime a nevidime nase tvare a radost vyteze.tak at vyhraje nejlepsi prispevek.peace vsem

Old Post 06-04-2005 v 19:52 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.killer
Nový Člen

Karma uživatele prof.killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 47

důvod:protože je ta nejlepší akce na celým konopným světě,vlastně i vesmíru

Old Post 07-04-2005 v 09:37 AM
prof.killer je offline   Profil uživatele prof.killer   Find more posts by prof.killer   Foto galerie člena prof.killer   Click here to Send prof.killer a Private Message   Add prof.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 48

HMMMMM, BYCH TEDA UDELAL ANKETU, KOMU TO DAAAT, ALE DELEJTE JAK CETE, JA TY LISTKY TEDA ROZHODNE NECHCI

Old Post 07-04-2005 v 11:57 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2010 - Losování o dva vstupy na High Times Cannabis Cup 2010 - 0 odpovědí
12-11-2008 - Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7671310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív