Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 65

Ja jsem si 2 roky nazpet namohl v posilovne biceps(ale ne nejak moc drsne), 2 dny vkuse to bolelo furt stejne, bolest neustupovala, pak jsem zahulil(ne kvuli tomu ) a za 2 hodiny byla bolest pryc . . . jinak subjektivne pomaha proti alergii, jednou mi pomohla, kdyz se mi chtelo zvracet - rano jsem se probudil, bolela me hlava, zaludek a fest se mi chtelo blit. Vzpomel jsem si, ze tady na grouwru o tom nekdo psal, ze staci jeden sluk a zvraceni je pryc. Bylo mi dost blbe a premyslel jsem, jestli to mam vubec zkusit nebo to jit vyklopit do hajzlu. Nakonec jsem dal jednoho praska z vodarny(drzel jsem to tak 10s, rozhodne jsem se nechtel v tom hnusnym stavu zhulit), a pocit na zvraceni byl okamzite uplne pryc. Zaludek i hlava jeste tak hodinu bolely, a pak uz to bylo vklidu . . .

Old Post 11-06-2005 v 16:58 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomas3711
Nový Člen

Karma uživatele thomas3711 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 66

Co sa tyka alergii, tak to, ze vas vyliecila marihuana je mozno dost zavadzajuce, pretoze alergia casto krat prejde sama...takze osobne neverim tomu, ze by marihuana dokazala vyliecit alergiu.....rozhodne, ale pomaha zmiernit jej priznaky...takze ked som zhuleny tak tolko nekycham ani nemam plny nos....takze jednoznacne mi pomaha...thank you JAH...

Old Post 14-06-2005 v 16:31 PM
thomas3711 je offline   Profil uživatele thomas3711   Find more posts by thomas3711   Foto galerie člena thomas3711   Click here to Send thomas3711 a Private Message   Add thomas3711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

no nikde jsem to na G nedokázala najít, tak snad neduplikuju

http://www.spirala.cz/tiki-read_art...p?articleId=431

Old Post 17-06-2005 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjor
Nový Člen

Karma uživatele Ganjor - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 68

Já mám s marihuanou jakožto léčivou bylinou vynikající zkušenosti.
Musel jsem totiž podstoupit chemoterapii a řeknu vám takový svinstvo jako jsou flašky tý chemie napojené na kapačku a proudí vám to do těla ste nezažily.Bylo to kvůli metastázy v mém těle(zhoubný nádor,Rakovina).Při průběhu chemoterapie mi bylo tak špatně,že jsem nemohl nic jíst,nemohl jsem spát a každou hodinu někdy i půlhodinu jsem zvracel.Bylo to strašný a ten kdo to zažil určitě ví o čem mluvím.Asi po týdnu nepřetržitého zvracení a bolestí jsem jsem si pořídil marihuanu(hulím už dlouho ale kvůli této nemoci jsem to nechtěl riskovat) a hned po intoxikaci(kouřením) se mi udělalo tak dobře,že jsem tomu nemohl ani uvěřit! Dokonce jsem dostal chuť na jídlo. A tak jsem zahodil všechny prášky co jsem měl proti zvracení a bolestem a vesele jsem hulil.Pravda pomohlo mi to vždy jen na chvíli(podle ůčinnosti modelu) a tak jsem ji kouřil vždy ráno,odpoledne a večer.Také musím říct že mě to bolestí ůplně nezbavilo ale OBROVSKY mi to pomohlo zvládnout jak po psyhické tak po fyzické stránce tuhle zkurvenou nemoc.

Old Post 16-07-2005 v 09:27 AM
Ganjor je offline   Profil uživatele Ganjor   Find more posts by Ganjor   Foto galerie člena Ganjor   Click here to Send Ganjor a Private Message   Add Ganjor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 69

ahojky, kámoška měla od 15 let epilepsii, léčila se a prostě dělala všechno možný, aby byla zase zdravá. Tedkonc jí je 30, hulí 3 roky epilepsie je pryč!!!!

Old Post 11-08-2005 v 12:57 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obec
Nový Člen

Karma uživatele Obec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 70

LONDÝN - Pozitivní výsledek u 77 procent pacientů zaznamenala britská farmaceutická společnost GW Pharmaceuticals PLC při zkušebním použití svého léku na bázi konopných výtažků. Jak dnes GW oznámila, lék ve formě spreje, který se stříká pod jazyk, byl vyzkoušen u pacientů trpících roztroušenou sklerózou nebo zraněním páteře.

Z 53 pacientů jich 41 zaznamenalo citelné pozitivní účinky, od omezení bolestí po zlepšení spánku. Vedlejší příznaky, jako bolesti hlavy a nevolnosti, byly "předvídatelné a pacienti je obvykle dobře snášeli", dodává prohlášení společnosti, která konopí pro své léky pěstuje ve sklenících na utajovaném místě.

Někteří z pacientů pociťovali nejznámější symptom hašiše, omámení, ale poměrně přesné dávkování sprejem jim údajně umožnilo najít postupně rovnováhu mezi utlumením bolesti a tradičním účinkem drogy.

GW hodlá požádat v Británii o schválení prvního léku na základě konopných extraktů v roce 2003, aby mohl být uveden na trh počátkem roku 2004. Ve většině zemí je užívání drog na bázi konopí ilegální, ale řada odborníků se přimlouvá za jejich používání u pacientů trpících těžkými chorobami, jako jsou rakovina nebo roztroušená skleróza.

Zdroj: ČTK/Neris 10.9.2001

Old Post 18-10-2005 v 22:26 PM
Obec je offline   Profil uživatele Obec   Find more posts by Obec   Foto galerie člena Obec   Click here to Send Obec a Private Message   Add Obec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KHUBAR
JimmyOne king of lump

Karma uživatele KHUBAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 71

jj Obec to je všeobecně známé,, ale hlavně jsem se ptal ta glaukonom, zelený oční zákal, to, že ti daj ganaju na smrtelný posteli je sice pěkný ale dle mne je to doost pozdě /rekovina,skleroza/, každopádně dik za příspěv ek a kdybys našel něco o výzkumu ve věci glaukonomu, nějáká věrohodná čísla z klinického výzkumu tak to velice rád uvítám.
Uzavřu tezí, že pořádný farmaceutický výzkum by každopádně dle mne přispěl k minimálně k větší dekriminalizaci, takže kdo má blízko k farmacii tak do toho!!!
čuz kolegové

Old Post 09-11-2005 v 20:01 PM
KHUBAR je offline   Profil uživatele KHUBAR   Find more posts by KHUBAR   Foto galerie člena KHUBAR   Click here to Send KHUBAR a Private Message   Add KHUBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

testování Sativexu prý už je ukončeno, teď ještě čekám na zhodnocení studie (vím jen o testech u pacientů s roztroušenou sklerózou, celoevropsky)

Khubar: jestli umíš anglicky, mrkni na http://www.pdxnorml.org/MTFM_Musikka_1993.html , paní tam píše, že si dělala koláčky, třeba to nějak pomůže Ti vymyslet, jakým způsobem pomoct dědečkovi

jen poopravím Tvůj názor na sklerózu, předpokládám, že v tomto ohledu roztroušenou (ono skleróz je hafo, skleróza je "ztvrdnutí tkáně") - jo, jsou vzácně i hodně rychlý formy RS, který případně můžou i skončit smrtí, ale mám pocit, že je to fakt vzácný, že se s ereskou dá ve většině případů fungovat hodně let a tuším, že teď už se to nebere, že "zkracuje život"
rakovina, bohužel, s tou smrtelnou postelí co do činění má mnohem častěji

Old Post 10-11-2005 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominique
Nový Člen

Karma uživatele Dominique - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 73

Zdravim!
Ja sem pouzival a obcas jeste pouzivam konopi na bolest. Mel sem tezkou autonehodu a vseude mam srouby, tak jointik vzdycky od bolesti pomohl. Za chvili by meli jit srouby ven, tak zacinam indoor...

Old Post 13-01-2006 v 12:37 PM
Dominique je offline   Profil uživatele Dominique   Find more posts by Dominique   Foto galerie člena Dominique   Click here to Send Dominique a Private Message   Add Dominique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytlos
Stálý Člen

Karma uživatele Pytlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 55  

Zdraví Příspěvek č. 74

jednou sem si propichnul btu a nohu hrebikem,asi centimetr hluboka dira,ale byl sem zhu,dalsem dalsi dve a pak sem sel domu..se strizlivenim prichazela i nesnesitelna bolest a nohu sem musel mit "nahore"..druhej den to porad bolelo,taxem zase nasadil alternativni medicinu a zase sem behal,delal bordel a hral hakys s dirou v noze
na chripku/nachlazeni/bolest hlavy (kocovinu) to fakt pomaha-prej to nejak rozsiruje cevy v mozku

Old Post 06-03-2006 v 17:27 PM
Pytlos je offline   Profil uživatele Pytlos   Find more posts by Pytlos   Foto galerie člena Pytlos   Click here to Send Pytlos a Private Message   Add Pytlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

zdarec Příspěvek č. 75

growerky a eři,když jsem posledně poprvé vařil čokoládu, část tuku jsem použil na výrobu sušenek,čímž jsem se nepochlubil,upek jsem to jako linecké cukroví, v návodech co má stará jsem si snašel těsto jednoduché a hlavně s malým obsahem cukru.Velikost kolečka cca 8mm/v prům.2cm ,chuť nic moc, účinky po 2 kusech spíš sedativní, hulení mi relativně víc vyhovuje,.víceméně jsem se toho chtěl zbavit.tak jsem začal gómat co s tim...
Jedna blíže nespecifikovaná osoba ženského pohlaví věku 33 let váhy 45 kg a obvodu v pase 40cm vzhledem propuštěného vězně z Osvětimi trpící cistickou fibrózou se stala pokusným objektem,v podstatě skoro nejí a jen chřadne,blbě se jí dýchá,říkám si -žravky jsou po kolečkách slušné, a snad i zlepšení dýchání, ovlivnění plícních sklípků by mohlo být ku prospěchu...bydlíme od sebe relativně daleko,nedávno jsme jí navštívili.No, tak zkusila to po ránu,žravka až večer,což jsem se divil, bude se to snažit brát obden,o dýchání se nemělo smysl zatím bavit.S tím žravkováním se snad vyhne kapačkám ve špitále,a trochu přibere..no a dál, se uvidí...

Old Post 11-03-2006 v 16:32 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

proti Příspěvek č. 76

depresím,vlastní cholerické povaze,paměti...

Old Post 11-03-2006 v 17:26 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 77

Uz som si kedysi vsimol, ze THC mi niekedy pomoze proti infekcii hrdla a podobne...
Vcera som mal dost neprijemny nabeh na anginu a hnusnu bolest hrdla... Mam doma caj Lapacho (podla vedcov jedna z najliecovejsich rastlin sveta), a tak som si do fajocky dal malu sisticku a trochu Lapacha... pofalcil som si, dym mal z lapacha taku celkom chutnu akoby vanilkovu chut - vonu, a dnes rano som sa zobudil, a hrdlo je uplne v cajku... takze, ja uz mam svoj spodob ako sa vysporiadat s xorobou este skusim zlozenie vychytat, skusim experimentovat, ci ten alebo henten model ganje spolu s Lapachom nebude fungovat lepsie

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 13-03-2006 v 18:41 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oper
Nový Člen

Karma uživatele oper - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

jeb Příspěvek č. 78

ja mozem pridat take story..behal som na autobus..ato rychlostou draka(mysel mi dala nohy do neuveritelne rychleho pohybua smykol som sa na asfalte plnom malych kamienok...jeb..vstal som ..a nic kracal som dalej..az po nejakych metroch som zastal a pozeram ruka rozjebana kvalitne....mäso som mal vonku zdlane...krvacalo to dost...ale nebolelo ma to skoro vôbec co by malo,lebo to bol dost kruty pad..thak po 10min som si uvedomil ze aj koleno mam vriti a nohavica roztrhana a krv nanej..thak som dosiel domof a dal som nato septomex..ffff...a thak som sa rozhodol, ze nebudem doma v zlom psichickom stave sediet..ale ze pojdem na akciu naktoru som sa chystal....vôbec celu akciu ma to skoro nebolelo...uuaau ale na druhy den krute bolesti...takze potvrdzujem ze marijanka mi otupila stav..ale halus to bola riaaaadna dost!

Old Post 17-03-2006 v 14:36 PM
oper je offline   Profil uživatele oper   Find more posts by oper   Foto galerie člena oper     Add oper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjunior
Stálý Člen

Karma uživatele xjunior - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 79

Musim potvrdit léčbu kašlu......když nejsem spálenej tak sem na tom s kašlem zle ale jakmile si zahulim tak sem v poho........ bez kašle a můžu v pohodě dejchat

Old Post 20-03-2006 v 18:03 PM
xjunior je offline   Profil uživatele xjunior   Find more posts by xjunior   Foto galerie člena xjunior   Click here to Send xjunior a Private Message   Add xjunior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 80

...matka kolegy ma tezky revma - francouzsky hole, do 2. patra 5 minut, bolesti etc...po dvou mesicich mastickovy terapie uz chodi bez berli, nema temer zadny bolesti a vysadila tedy vsechny prasky, ktery na bolest dostavala...
...obecne jsem dost skeptickej ohledne ruznejch home made sajrajtu a tak, ale tahle vec SKUTECNE FUNGUJE...

Old Post 07-04-2006 v 10:14 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6568450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív