Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Muj prvni indoor no name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Obecné Muj prvni indoor no name Příspěvek č. 1




Tak jsem to chtel taky zkusit.Semena jedu 3 roky outdoor.Ale zima je dlouha a indoor by bodl.

Old Post 04-02-2005 v 10:51 AM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 2




Omluvte kvalitu fotek. Asi pred 14ti dny jsem to zastrihl FIM metodou a vetvi se na 3 vetve.Neni to indka tak se to dost tahne do vysky.Ta lampa co tam je tomu taky dost neprospiva tak jsem to dneska presadil o 10 cm stonkem do zeme.Uvodim co to udela.

Old Post 04-02-2005 v 11:02 AM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

co to máš za světlo????na warmwhite docela široký listy.....díkas

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 04-02-2005 v 11:41 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 4



Je to obyc usporka.A takhle to vypadalo loni na zahrade a takovy byly palice.Bylo to kvalitni huleni jen jsem to hnojil do konce sklizne a nechutnalo to na vybornou.

Naposledy upravil masoquista 23-01-2006 v 22:17 PM

Old Post 04-02-2005 v 11:47 AM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 5

Za dva dny to bude mit jeden mesic mel bych to uz prepnout na kvet?Ve skrini je uz malo mista.Vim ze z toho moc nebude ale pestuju to pro zabavu.

Old Post 04-02-2005 v 14:33 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

zdarec. mno ja to nevidim uplne nadejne zvlast kdyz tam mas jednu usporku ale jestli jedes pro zabavu tak good luck.vyynos asi nebude nic extra maximalne par gramu myslim ze pujdou spocitat na prstech jedne ruky) btw to tahnuti je kvuli malemu svetlu a ne typu kytky. ja mel sativy indicie pod sodikem a vzdycky jsem je dokazal udelat pekne rozvetvene a neytahle.at si rika kazdy kdo chce co chce ale pod lampou se to da vytrenovat libovolne(sodik a ty lepsi).takze zdar growu a mej se. staci na skrini vychytat chyby...

Old Post 04-02-2005 v 15:17 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

to masoquista:
Hele kámo, já jsem taky jel první tejdny pod zářivkou a lezlo mi to do vejšky, pak mi tady lidi poradili ať tu zářivku svěsim jen pár centimetrů nad špičky kytek a pomohlo mi to. Zářivka nepálí takže kytce neublíží a nepotáhne ti to tak vysoko, ale spíš do šířky. Ale sodík je sodík, to je zlatá pravda.
Jo a nevěřim nikomu, kdo tvrdí, že pěstuje pro zábavu, já si myslim, že stejně každej věří (nebo chce věřit) tomu, že z toho aspoň ňáký to pálo bude. No ruku na srdce, když už se o to starám tak by se mi ta kytka mohla něčim odvděčit ne???

Old Post 04-02-2005 v 17:46 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 8

No to je jasny.Snazim se aby z toho neco bylo ale ja raci outdoor.

Old Post 04-02-2005 v 17:51 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 9

Jestli už tam teďka nemáš místo, tak to máš velkej problém. Protože při kvetení se ta kytka eště vo dost zvětší. Zkus to třeba nějak zadrátovat a zvohejbat. Nedávno sem to taky musel udělat kvuli nedostatku místa.

Old Post 04-02-2005 v 21:06 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 10

Misto tam jeste mam 20cm.Dnes, 2 dny pred dokoncenym 1 mesicem rustu 18/6 jsem prepnul na 12/12.Jinak bych s mistem nevysel.

Old Post 04-02-2005 v 21:14 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 11

A čo tak tam šoupnout ještě alespoň jednu úsporku? Jakouže to máš wattáž (asi až silné slovo, na žárovku )? No a ohejbat, ohejbat, ...

ytsim-> Odvděčuje se už tím, že žije, daří se jí a příp. dozraje, ne? Ale osobně taky doufám..

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 05-02-2005 v 01:24 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

update Příspěvek č. 12






už to tam je přes měsíc a začal jsem to kroutit.koukejte jak se kroutí i ten stonek.kytce nic nechybí, teda kromě více světla ale žije a daří se jí.Asi z toho udělám malou-velkou bonsaiku.To přepnutí na květ jsem zavrhl a zase jede púvodní.Hlavně neříkejte že jí ubližuju a týrám. naopak dostavá lásky víc než si zaslouží. tak mi k tomu něco řekněte.

Old Post 11-02-2005 v 09:32 AM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatAss
Nový Člen

Karma uživatele FatAss - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 13

Koukam,že je to takový malý HÁDĚ. Snad se Ti nebude jen tak kroutit dál. Mnoho zdaru

Old Post 11-02-2005 v 11:47 AM
FatAss je offline   Profil uživatele FatAss   Find more posts by FatAss   Foto galerie člena FatAss   Click here to Send FatAss a Private Message   Add FatAss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

new Příspěvek č. 14





No ale já jí kroutím schválně.Další fotoz. Pořád to přivazuju a kroutim a přivazuju a kroutim a je z toho zatím totok.Co si wo tom myslíte?

Old Post 13-02-2005 v 12:11 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 15




next

Old Post 16-02-2005 v 12:42 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 16

Teda toho světla máš ukrutně málo. Ty vzdálenosti mezi patrama sou nechutně velký. Chtělo by to minimálně dvakrát tolik.

Old Post 16-02-2005 v 13:08 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1571770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív