Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja v doutniku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 1

Mam pro Vas špičkovej tip jak to čmoudění trochu opepřit. možná jste to někdo už zkoušel ale je to fuck cool. Jednou jsem si takhle koupil doutnik a zorříz jsem ho žiletkou tak aby zustalo to v čem je zabalenej (ten list) celkem v celku. Pak jsem si do něj dal super 3Dfx a za strašně dlouhou chvíli jsem to ubalil. Je to sice pěkný sraní ale stojí to zato. Filtr jsem tam dal protože nejsem tak drsnej abych to čvaňhal bez něj. Tak to zkuste a poreferujem.

NiNja

ThC^mAn

Old Post 15-09-2001 v 21:49 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Early_skunk
Nový Člen

Karma uživatele Early_skunk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 14 

Obecné Smotek Příspěvek č. 2

Chlape u nás se tomu říká smotek.Párkrát jsem ho hulil,ale bylo to na mě moc brutální...
Radši mám klasický jointy,nebo dýmku,vodnici,čilum...

skunky

Old Post 16-09-2001 v 14:45 PM
Early_skunk je offline   Profil uživatele Early_skunk   Find more posts by Early_skunk   Foto galerie člena Early_skunk   Click here to Send Early_skunk a Private Message   Add Early_skunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 3

Ty jo, to je vo plicky, ale dobrý...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 16-09-2001 v 15:18 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Pohodička Příspěvek č. 4

Taky se tomu řiká blunt.Jednou sem to zkoušel,ale moc se mi to nepovedlo.jinak v žižkovskym growshopu prodávaj tyhle listy do kterejch se to balí,sou ale docela drahý.

FASTGROW

Old Post 16-09-2001 v 15:22 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 5

Blant je v pohode ale neni to na kazdodení kouření. nejlepší jsou na to doutníky Phillies - sou levný a jdou v pohode upravit. nebo potom přimo ty listy-ale s tema je to taky nekdy blbí musej bej vlhčí když jsou vysušený tak jsou na hovno.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 17-09-2001 v 19:05 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

dik Příspěvek č. 6

dik ramba za tu informaci o tech papirerch na to zizkove. ja to mam v tom strasne rad, ale samo ze se to neda hulit den co de. DIK

NiNja

ThC^mAn

Old Post 18-09-2001 v 22:04 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 7

A proc si to neubalite rovnou z ganji????
Jsem byl jednou za kamosem a on mi nabidl doutnik z indiky...listi a byl docela v poho, sice jsem pak u nej nedobrovolne musel prenocovat, ale byla to nadhera.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 26-02-2002 v 18:15 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Pohodička ???blunt??? Příspěvek č. 8

zdar, sem si neska koupil na zizkove ten spesl paper ... za tricet bouli ... no da se ... pak sem to zkousel motat a na hofno ... nak to nelepilo .. nemel byste nekdo nakej navod jak to rollnout??

vsechny rady vitany ... rad bych si to smotnul

Old Post 17-12-2002 v 18:14 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

hm to sem eestes nemel...budu muset dohnat..asi vostry...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 17-12-2002 v 18:48 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.y.s.e.l.f
Stálý Člen

Karma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% PěstitelskáKarma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 68  

Hydroponie 2vir Příspěvek č. 10

No jak říkal Gannja: pořádně ožužlat

Game We're Playing Is Life


----> Návod na výrobu bytelného pouzdra pro skleněnky za 13,- Kč

Old Post 17-12-2002 v 18:59 PM
m.y.s.e.l.f je offline   Profil uživatele m.y.s.e.l.f   Find more posts by m.y.s.e.l.f   Foto galerie člena m.y.s.e.l.f   Click here to Send m.y.s.e.l.f a Private Message   Add m.y.s.e.l.f to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7047470 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív