Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » neviete nahodou,čo mi je???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mintell
Nový Člen

Karma uživatele mintell - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 17

ved aj mne sa najprv len motala hlava a raz sa mi zamotala tak,ako som pisal...Ale už sa mi to dawno nestalo,tak je dobre....

Old Post 16-09-2005 v 17:04 PM
mintell je offline   Profil uživatele mintell   Find more posts by mintell   Foto galerie člena mintell   Click here to Send mintell a Private Message   Add mintell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 18

je to tim nízkým tlakem a THC tlak ještě snižuje tak je to jasny....
ber něco na nízký tlak , pij kávu nebo tak.....nevím

Old Post 05-10-2005 v 14:05 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 19

taky můžu potvrdit že to neni prdel. jednou sem rano vstala s vysokym tlakem tak mi matka dala něco na snížení a já si pak odpoledne dala jointa. prostě mi to necvaklo. nejdřív se mi motala hlava(myslela sem že sem přehulená), pak sem si sedla...když sem se pak probudila byla sem docela vyšoklá, hlavně sem si uvědomila že se mi něco zdálo. hlava mě bolela jak sviň (mrdla sem s ní o zem). a kámoš na mě koukal docela vystresovaně. docela dlouho mi pak ještě pískalo v uších moc se mi to nelíbilo...

Naposledy upravil moswa 08-10-2005 v 08:58 AM

Old Post 08-10-2005 v 07:04 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 20

vcera se zase jako uz tradicne mojemu kamosovi udelalo na hovno. vzdycky jsme na pivu.dame brko a uz mu je zle . pak nepomaha ani kafe ani panaky .celej zbledne,prej ho poleje studenej pot a ceka ,kdy to s nim svihne . a je konec zabavy. je to pekne na hovno asi si bude muset dojit k doktorovi,aby mu dal neco na tlak. kdyz to u nej takhle pujde dal, tak verim ze prestane i cadit,kdyz mu je po tom takhle na hovno.taky rikal,ze ho u toho brnej ruce.

Old Post 08-10-2005 v 07:32 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 21


nízkej tlak neni sranda, nesmí se to zanedbávat, pokud nechceš na každým druhým rohu omdlívat
no jestli nechceš pořád chlastat kafe, zkus něco z tohodle:
http://www.prozdravi.cz/krevni-tlak-nizky/

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 13-10-2005 v 14:51 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 22

tak ten muj kamos uz si konecne vyridil vsechny doktory a zjistily mu naopak vysokej tlak. dostal prasky na procisteni zil .prej je mel zaneseny.
reknu Vam,ze bylů ppekne vystihovanej

Old Post 13-10-2005 v 19:16 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 23

Skúste si čupnúť, hlavu nakloniť dole z hlboka a rýchlo dýchať asi 1 min. a potom zadžte dych a postavte sa. Samozrejme len keď ste zhúlený. Je to celkom haluz, odpadnete, trepe vás a často aj halucinácie. Pre niekoho je to nepríjemné ale keď si zviknete je to sranda. Skúste to a potom dajte vedieť.

Old Post 26-11-2005 v 18:54 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 24

nestaci ti ze si zabijas mozgove bunky tym, ze hulis? musis ich este tyrat tym, ze ich odkyslicujes? co by si robil, keby si dostal zastavu dychania....skor pouzi mozog, ak ti este daky ostal, kym tuto maximalnu primitivnu picovinu urobis. co mas 14 rokov aby si musle skusat kazdu kokotinu?netahas aj tecko? z toho su paradne haluze a nemusis koli nim odpadavat.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 27-11-2005 v 11:47 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 25

Namotal ma na to jeden 14 ročný chlapec keď som bol úplne mimo. Ak je to kokotina tak to už nikdy neurobím. A to TECKO je toluén? Lebo na to niesom.

Old Post 27-11-2005 v 12:45 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 26

OK



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 27-11-2005 v 12:55 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 27

jo ten tlak .. jsem sebou taky dvakrát šlehla .. pravda jednou po brku, který následovalo asi 5 hodin po trošku drsných houbách

pak po megabrku, jen jsem se zvedla a vyšla dva schody. zbytek dolezla .) po chvíli.

ségra na to taky trpí .. ta to měla mastnější než já sekla sebou v koupelně a o hnusnej roh si rozrazila hlavu .. a klepala se na tý zemi jak právě praštěnej kapr, na facky nereagovala až na vodu...

a tý roseklý hlavy jsem si všimla za chvíli a málem šla taky do říše snů, musela jsem otevřít všechny okna a jít pro souseda, u kterýho jsme předtim hulili; pak sanitka a tak, otřes mozku a rána tak 7 cm vzadu na hlavě. nic moc.


ještě se musim zmínit, že saniťáci byli fakt tupý hrubý hovada. velký hrubý hovada

Old Post 27-11-2005 v 23:41 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 28

Lidičkám s problémy závratí či pocitů na omdlení doporučuju si pročíst příznaky onemocnění, které by se vás mohly týkat a způsoby Léčby a Prevence (nejlílp i zbývající informace - v tom pravém sloupečku!) na serveru www.avicena.cz (či i jinde) - najdete to pod označením nemoci Nízký krevní tlak a Závrať! ... a někoho by se mohl ale týkat i Vysoký krevní tlak (zadržováním dechu při fyzické námaze se totiž tlak zvyšuje, což by mohlo také vysvětlovat některé zde uvedené problémy. btw: zadržování dechu při kouření trávy je zbytečné a zbytečně více škodlivé).

.. prostě nejlíp zlepšit dlouhodobě tento stav přiblížením k optimálnímu životu (dostatek pohybu-včetně vytrvalostního zatížení (běh, tance, horská turistika..). Lidi s nízkym tlakem navíc občas sauna či aspoň občas studenou sprchu (či studené koupele po ránu ;-), méně jídla více často, dost vody, vyvážená strava atd... ). Léčba medikamenty vždy až jako poslední možnost, která by myslím u mladého člověka neměla mít opodstatnění! Čaj, káva pomáhají okamžitě, ale krátkodobě a po pár hodinách může následovat zase mírný pokles pod normál, u zeleného čaje tento pokles nenastává vůbec, .. a doporučovat (a užívat) proti tomu alkohol je přinejmenším značně zjednodušující, krátkodobé a omezené řešení a hlavně i nebezpečné a kontraproduktivni! - se člověku může udělat ještě mnohem hůř!

Prostě jako lidi nejsme dělaný na desetihodinovky u počítače bez pohybu s hranolkama, ala na pestrou stravu s dostatkem pohybu (takže i chůze je takové minimum) .. :-) .. Pozitivní účinky včetně zlepšení nálady by se měli brzy dostavit! Tak, ať se vám daří

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 15-04-2006 v 20:43 PM

Old Post 28-11-2005 v 17:13 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asmarrine Seft
Nový Člen

Karma uživatele Asmarrine Seft - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

podle mě jsi dostal holotropa jestli vis co to je.asi jsi ten kour v sobe drzel moc dlouho a pak se ti nedostala okyslicena krev do mozku a mozna mas i nizky tlak.

Old Post 01-12-2005 v 20:28 PM
Asmarrine Seft je offline   Profil uživatele Asmarrine Seft   Find more posts by Asmarrine Seft   Foto galerie člena Asmarrine Seft   Click here to Send Asmarrine Seft a Private Message   Add Asmarrine Seft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black.fighter
Nový Člen

Karma uživatele black.fighter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 30

No tak to se mi stalo skoro to samý...
Byli sme s kámošema u řeky večer hulit a asi tak po 5-7 prásku sem se zakoukal do nebe a viděl jak se mi pomalu zatmívá před očima. Spadnul sem těsně vedle řeky... Ale držel sem se asi 10 sekund a myslel sem si že je to tak hodina. Potom se vztal a nevěděl co se stalo.. Šli sme dom a do hoďky to bylo v pohodě.

/ Jinak sem alergik na trávu -ne mariuhanu - ale usušenou v létě. Např. seno atd..

Old Post 11-02-2006 v 16:13 PM
black.fighter je offline   Profil uživatele black.fighter   Find more posts by black.fighter   Foto galerie člena black.fighter   Click here to Send black.fighter a Private Message   Add black.fighter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele black.fighter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 31

pred par lety sme se s kamosema vo tom bavili cestou do lesa pohulit som vravel ze sa mi to este nestalo a to uz hulim nejaky rok prisli sme natiahol som si prveho a lehce klesnul na zem asi po piatich sekundach som sa prebral a strasne som sa natom pobavil )od vtedy zase nic myslim ze tlak+nedostatok kysliku

Old Post 11-02-2006 v 16:18 PM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od 9000i
JJ to bude asi nizky tlak. Trpim tim taky. Bacha na to- na intoxikaci thc jeste nikdo neumrel, ale na rachu do hlavy docela dost lidi.

Teoreticky vsechno vyresi kava pred jointem.

Káva před Jointem?
Já nevím,ale četl jsem že cannabisový rauš přerušíte silnou kávou.Tak proto když jsem zhulený si nedávam kávu.

Četl jsem to v knize o konopí a bylo tam napsané že hašový nebo jinačí cannabisový rauš přerušíme silnou kávou.

Co je na tom pravdy ?

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 12-02-2006 v 13:10 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2266480 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív