Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Katcha Grow Team
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Hlína Katcha Grow Team Příspěvek č. 1



Tak,je to tu.Po přestávce v mé pěstitelské kariéře jsem se opět vrátil abych poprvé podal report.
Tak nějaké technologické údaje pro pány a dámy technology(žky).
Hardware je základ .
Světlo:250W HPS Philips
Pěstební plocha:60,60,190 (š.d.v)
Ventilátor:98m/h
Digit.Teploměr a Vlhkoměr

Ke konstrukci byl použit výklenek ve zdi(původní ),který jsem uzavřel.Na vnější stranu dveří alobal,vnitřek výklenku primalex polar.Následná instalace poličky,na ní taky alobal (hlavně hodně světla ).

Po důkladné poradě s dalšímy členy KGT byla zvolena jako pěstební médium hlína (tajemství šéfkuchaře).
Genetika byla zajištěna a vybrána.Volba padla na 100% Orig.California OrangeBud.Miminka byla dondána bez větších problémů a v perfektní kondici.Zasazená,pokřtěná jak je ve správné křesťanské rodině zvykem a ubytovaná ve svém malém ale luxusním pokojíčku.
Živiny při světle12/12 byly v rukou Katchy(mé lepší polovičky),byl aplikován Krystalon start a řada dalších chem.substancí.
Miminka byla řádně žravá a proto kořeny po 15-ti dnech prorostly květináče(15,15,20).
Jelikož rodina konvertovala k judaismu,musely být miminka náležitě"obřezána".A jelikož můj otec vždy říkal"ohýbej stromek dokud je mladý",byly tedy slečny ohýbány.
Růst apsolutně nezadržitelny a neovladatelný.Žravost děsivá!!!
A abychom neskončily s neproduktyvní džunglí poslaly jsme slečny k holyči,který jim pravydelně dělá velice vzdušné a světlé sestřihy.
No,po 18-ti dnech nasadily do květu což mě šokovalo ale když už tak už.Na řadu přišel tužící postřik Phi-Tamin a lahůdkové papání od B'cuzz plus opět nějaké další pochoutky (Guano,MnSO4 atd.).
Co se bude dít dále?Neháme se překvapit.

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-02-2005 v 11:13 AM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2




Tak tady další foto.Zároveň chci poděkovat mé přítelkyni,mému guruovy Thanks to Dr.Smokolat a celému KGT.No a taky Vám všem za ocenění.

Old Post 17-02-2005 v 11:42 AM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3








Tak a je tu další seda foto.Holčičky dostala spršku Phi-Tamínku který jí udělal ohromně dobře(bude se ještě opakovat nebojte,protože nejsme maceští ke Svím dětem).K papání se začal Podávat BýčíKus(sice opozděně ale přeci,Dík všem ze SpaceTech Grow Shop.Jmenovitě Pipák,Dr.Davidson Wery Thaks To You Boys!!!)no a budeme hamat aby jsme byly veliké a hezké.Budliky ,budliky.
A tady již zmiňované rodiné album.

Old Post 18-02-2005 v 15:32 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 4

Ma to pekne ze hehe

Old Post 25-02-2005 v 03:25 AM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Tak po nepřítomnosti(návštěva v Bratislavě za ůčelem přátelského přivítání toho kozojeba Bušáskýho)na mě doma čekala samá pěkná překvapení.Palice pjekně narostly a ty malé paličky na stoncích(viz.foto víše.)se začaly pěkně srůstat do jednoho velkýho bambála.TAkže uvidíme jak to bude pokračovat.Zatím se mějte a uvidíme jak to pořeším s fotkama.Zdar a growingu sílu.

Old Post 25-02-2005 v 12:39 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

Tak,je to tu,dnes naposledy vyzivna krme od Bcuzzu.Phi-Tamin byl nastrikan naposledy vcera.Jdeme do finale.A jelikoz ja a mi pratele neradi kourime chemii,budeme Flushovatttt.Prestaneme rosit a mozna kdyz panbuh da zacneme holky opalovat UVAckem.
No jinak foto s mnoha detaily "kundicek chlupaticek" dodam zitra.Po nasteve pana Murphyho.Teda pokud se na to zitra po srazu dostanu.
Zatim peace za KGT Vas Kuchtej Nesmrtelny

Old Post 02-03-2005 v 22:24 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7











No a slibovaná foto.Prohlidněte si co se dá a nedá udělat za necelé dva měsice.Fotky fotil Murphy,za což mu Děkujeme.No a já si jdu dát trošku mlíčka z toho přebytečnýho listíčka co jsem nastříhal.Takže se mějte krásně a pamatujte,že k solidním výkonům netřeba megalomanských Watáží.
Pěkné pokoukáníčko Vám za KGT přeje Váš Kuchtěj Nesmrtelný.

Old Post 04-03-2005 v 14:10 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 8

Ahoj kuchta mám na teba takú otázočku je síce dosť nezdvorilá , ale myslím , že odpoveď by pomohla nejednému začiatočníkovy, takže : Z čoho všetkého(+ pomer) si namiešal pestební médium? a nechcem počuť, že to je tajomstvo!!!!

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 04-03-2005 v 23:22 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 9

Zdar mas to skvele ale ako je mozne ze to mas az tak husty a mohutny paldy ?

Old Post 05-03-2005 v 09:53 AM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 10

jj mas ulpnu pravdu kuchta je pestitel ktory podla mna pestuje z laskou a nie len preto aby mal love tak to ma byt ja som zaciatocnik ale kuchta je pre mna idol a chcem ist v jeho slapajach ale treba mat trpezlivost a vazne pestovat z laskou a potom to ide KUCHTA is RuleZZZZZZZZZZ

Old Post 05-03-2005 v 10:13 AM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11
















Tak tedy byl jsem nucen poněkud vystřízlivět.Abych mohl Víc než dostatečně odpovědět na otázku substrátu.Samozřejmě Vám také všem děkuji za ohlasi a chválu.Budeme i nadále dělat Vše pro Vaši spokojenost.Zdar a skoukněte zbytek photoz.

Všichni Víme,že u substrátu je několik základních komplikací:
1.Kvalita a množství zálivky.
2.Problémy s pH a zasolováním kořenů.
3.Množství života,který se zároveň s rostlinami probudí (Svilušky,Háďátko Kořenové…).

A právem Tedy nezkušení tvrdí,že v „hlíně“ nelze pěstovat.Ale přesto bych si dovolil odporovat.Musíme rozdělit jedná li se o velkoproducenta s vlastní laboratoří a výkonem x tisíců W.Který jistě bez diskuze bude preferovat Hydroponii.A pro sebe pěstiteli,s výkonem maximálně několika stovek W.Kteří nepotřebují Hydroponický systém a vystačí si s tím substrátem.A právě těm jsou věnovány následující řádky.

Substrát ala „Tajemství Šéf Kuchaře“:
1.*Substrát pro pokojové rostliny* 2x10l
2.Lignoce (drcený a lisovaný kokos) 1ks lisované kostky
3.Perlit 5l
4.Keramzit 5l
5.Vermikompost 2x1,5l
*-nekupujte výrobky fy.AGROcz (jsou infikovány
Sviluškami)!!!!!!
Pokud uvedené substance dostatečně promícháme,vznikne dle mě a mých pokusů nejideálnější substrát.Který nebude zbytečně rychle vysychat.Bude neustále kyprý a tím pádem vzdušným.Má ideální pH.A co víc obsahuje ideální poměr živin na první 3-6 dní života klonu po přesazení.Kdy není potřeba uměle přihnojovat.
Výsledný obsah substancí mi postačuje na dvojí naplnění 9ks květináčů TEKU,o rozměrech 16x16x15.Květináče jsem absolutně proděravěl,což se mi osvědčilo,neboť solidní kořenový systém prorostl až do odkapávacích vaniček.Na dno květináče jsme nasypaly asi 3cm keramzitu,aby nedošlo k ucpání drenážních otvorů a navrch nasypaly namíchaný vlhký!!! (ne mokrý) substrát.Do připraveného otvoru jsme zasadili klon i s RockWoolovou kostičkou,jemně umáčkli.Dosypali až povrch a zalili.
Doporučujeme substrát prolívat až bude spodní mistička plná (U velkých kytek je možné pozorovat jak jim voda poměrně rychle z misek ubývá).A zalívat až poté co substrát bude opět jen lehce vlhký.Zásadou úspěchu pěstování v půdě je to,že Nám substrát nesmí vyschnout absolutně (vypéct se jak cihla)!!!Neboť dochází k narušení jemného kořenového systému,což kytku automaticky zpomalí.

Všechny substance byly koupeny v běžném kutilském obchodě stylu:Bauhaus,Obi,Hornbach..
Vše stálo zhruba 294Kč,což není ani tolik,takže proč ho nevyzkoušet!
Přeji Vám mnoho úspěchu a s Pozdravem „growingu zdar“
za KGT Váš Kuchtěj Nesmrtelný.

Naposledy upravil Kuchta 05-03-2005 v 19:56 PM

Old Post 05-03-2005 v 15:38 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12











Zdravím odbornou společnost,jelikož se den kosení nezadržitelně blíží,postuji další photo.Omlouvám se,za ten sodík ale bez něj to máte o kousek na začátek.Mno co jinak dodat,kytičkám jsme srazily EC a pH, protože trochu zlobilo.Jinak jsme do zálivky opět přidaly MnSO4 pro lepší příjem živin!!!
A jelikož jsou Naše slečinky už jenom pročisťovány,doufáme že MnSO4 by jim mohlo pomoct efektivně vytáhnout ze substrátu veškeré zbytky živin.
No tak milí přátelé,pokochejte se fotkamy a další už budou zřejmě po kosení !!!!!
za KGT Váš Kuchtěj Nesmrtelný

Naposledy upravil Kuchta 08-03-2005 v 10:03 AM

Old Post 08-03-2005 v 09:43 AM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13





No a zbyteček foteček pro potěchu očka.

Naposledy upravil Kuchta 08-03-2005 v 10:12 AM

Old Post 08-03-2005 v 10:06 AM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 14

ahoj Kuchta velmy pekne to mas
kolko hlavnych sisiek tam mas na tych 60x60?

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 08-03-2005 v 20:32 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15

Takže po návštěvě Mistra Hlavy,která byla jako vždy přínosná a plodná,jsem došel k následujícímu rozřešení kosit či nekosit.
Domluvili jsme se na půdě KGT a došli k závěru část skosit a část jěště týden až dva ponechat.Alespoň budeme mít možnost chuťového testu.
Čili je už nás jen 6 z 11ti no samozřejmě,že jsme ponechali favority.
Takže uvidíme,jak to nakonec dopadne.

za KGT Váš Kuchtěj Nesmrtelný

Old Post 08-03-2005 v 23:03 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 16

Čumím jako bacil na lékárničku, kolikže analogie s mým first grow! Faktže jo Nebudu se tady u tebe moc o tom rozepisovat, ale nedá mi nezmínit se o tom tvým substrátovým tajemství, páč mám tam ty samé ingredience až na tohle:
1. sub. pro pok. rostliny i s GUANEM
2. keramzit i ten menší
3. navíc 5l sub. pro kaktusy a sukulenty
4. plnění po vrstvách různých poměrů (třeba perlit šel jen do 3/4 objemu)
5. a o agro.cz jsem předtím nevěděl, ale už jsem se divil, jaktože mám pokoj od parazytů a jiných živočichů

Čili fakt by mě zajímalo, kdy si ten mix připravoval, možná to nejni až tak úplně náhoda.. Jinak se plně stotožňuji s tvým přístupem k půdě. Vidět, že si dáváš záležet.

Možná je to pro někoho přehnané puntičkářství, ale docela jsem si na tom míchání ulít a mám tak aspoň dobrej pocit, že jsem do tý "hlíny" dal všechno, co potřebuje. A jak dobře se s ní teď pracuje!

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 10-03-2005 v 07:47 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0388830 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív