Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » vychytaný obchůdky s hulícíma potřebama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
neonapster
Nový Člen

Karma uživatele neonapster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 3 

vychytaný obchůdky s hulícíma potřebama Příspěvek č. 1

Sem můžete psát vaše vychytaný obchůdky s hulícíma potřebama.
U mě to je smokeshop.cz, dobrej obchod je taky v pasáži pod kotvou (SMOKING LAND) maj tam beedies a docela výběr ve šlukovkách a prostě toho tam je hafec.
A co vy kam rádi chodíte.

Old Post 29-01-2005 v 14:40 PM
neonapster je offline   Profil uživatele neonapster   Find more posts by neonapster   Foto galerie člena neonapster   Click here to Send neonapster a Private Message   Add neonapster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele neonapster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

V pv toho moc není ale jedi ně Malbáč, tam je lespoň nějakej výběr

Old Post 29-01-2005 v 15:05 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 3

Smoukšop je v pohodě, mam votamtaď vodnici.
V JBC je dobrey krám JACOB - sušený ovoce, ořechy, čaje, papírky, filtry, šlukny,...
A ještě u Hudáče na rohu, podobnej obchod, maj tam víc kuřáckeych potřeb (třeba i tobacco & uhlíky do hookah).

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 29-01-2005 v 18:09 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

ja nejradsi nakupuju tyhle veci online, je vetsi nabidka a je to levnejsi.....a takovehle veci nikde v kamennych obchodech nesezenete

http://www.thcradio.net/links.php?j...z&kategorie=sho

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 29-01-2005 v 22:43 PM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 5

Indické bylinné cigarety - www.bylinne-cigarety.cz

Old Post 10-11-2012 v 12:38 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od eggoide
Indické bylinné cigarety - www.bylinne-cigarety.cz

Zkuřuje to?!

Old Post 10-11-2012 v 13:44 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Smart

Zkuřuje to?!

ne a je to hegeš strašnej, navíc prý mnohem škodlivější, než tabákový cigára..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 10-11-2012 v 14:48 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od asfalt

ne a je to hegeš strašnej, navíc prý mnohem škodlivější, než tabákový cigára..


Předpokládám, že když tady tak sebevědomě kritizuješ něco, co je PRÝ škodlivější než obyč. cigarety, tak jsi tyto konkrétní doutníčky vyzkoušel a znáš jejich složení. Alespoň si ty stánky projdi než začneš něco plácat aneb mlčeti zlato, mluviti stříbro.

Old Post 10-11-2012 v 15:08 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Smart

Zkuřuje to?!


Nezkuřuje a ani nemá. Je to pro ty, co mají rádi rituál kouření, ale nechtějí kouřot klasické cigarety s tábákem a množstvím aditiv. Bylinné cigarety jsou bez tabáku, bez cigaretového papírku a bylinky jsou nejen chutné, ale zároveň protizánětlivé.
Samozřejmě se nejedná o "zdravé" kouření, při každém hoření vznikají škodlivé látky.

Old Post 10-11-2012 v 15:10 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 10

bylinné cigarety jsem samozřejmě vyzkoušel, je to hnus, o složení jsem si přečetl, stejně jako tuto hovadinu: http://www.bylinne-cigarety.cz/cms.php?id_cms=3
jedinej rozdíl oproti tabáku je, že bylinky neobsahují nikotin a aditiva....
tabák je také bylina...

počítám, že jsi distributor že...?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 10-11-2012 v 16:16 PM

Old Post 10-11-2012 v 15:55 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od asfalt
bylinné cigarety jsem samozřejmě vyzkoušel, je to hnus, o složení jsem si přečetl, stejně jako tuto hovadinu: http://www.bylinne-cigarety.cz/cms.php?id_cms=3
jedinej rozdíl oproti tabáku je, že bylinky neobsahují nikotin a aditiva....
¨rozhodně to nebude nic zdravého jak se nás kdossi snaží přesvědčit..
počítám, že jsi distributor že...?


Jsem kuřák těchto cigaret, chutnají mi a vadí mi demagogické příspěvky jako jsou ty tvoje, které se snaží jen pošpinit bez jakéhokoliv rozumného argumentu.
Pokud je na stránkách, nebo na tom, co zde píšu něco nepravdivého, pak doufám že uvedeš nějaká fakta.
Taky nikde nevidím že bych tvrdil že jsou cigarety "zdravé", to z principu být nemohou, tvrdím ale že jsou zdravější než klasické tabákové cigarety.
Že ti nechutnají, na to máš právo, ale diskuzi bych rád vedl s někým kdo neargumentuje jako zapšklý puberťák.

Old Post 10-11-2012 v 16:17 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 12

,,Představujeme vám jedinečný produkt, výsledek 25 let vytrvalého úsilí vyvinout cigaretu, která by neškodila Vašemu zdraví jako tradiční tabákové cigarety, ale naopak by zdraví pomáhala,,
,, Rozdíl mezi obvyklou a ajurvédskou cigarety spočívá především v tom, že obvyklá cigareta obsahuje tabák, jehož spalování uvolňuje nikotin, možný faktor závislosti, a papír, jehož spalování uvolňuje dehet,, a další řeči, to je demagogie...
tyhle a podobné bylinkové cigarety jsem zkoušel, při odvykání z klasických, bolela mě z nich hlava, v krku, chtělo se mi zvracet, únava...
podobnou zkušenost má i pár známých...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 10-11-2012 v 16:50 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od asfalt
,,Představujeme vám jedinečný produkt, výsledek 25 let vytrvalého úsilí vyvinout cigaretu, která by neškodila Vašemu zdraví jako tradiční tabákové cigarety, ale naopak by zdraví pomáhala,,
,, Rozdíl mezi obvyklou a ajurvédskou cigarety spočívá především v tom, že obvyklá cigareta obsahuje tabák, jehož spalování uvolňuje nikotin, možný faktor závislosti, a papír, jehož spalování uvolňuje dehet,, a další řeči, to je demagogie...
tyhle a podobné bylinkové cigarety jsem zkoušel, při odvykání z klasických, bolela mě z nich hlava, v krku, chtělo se mi zvracet, únava...
podobnou zkušenost má i pár známých...


Ok, proste ti to nechutnalo, budu to tak brat.

Old Post 10-11-2012 v 17:06 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 14

nejen nechutnalo, bylo mi z nich blbě.

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 10-11-2012 v 17:07 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eggoide
Nový Člen

Karma uživatele eggoide - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od asfalt
nejen nechutnalo, bylo mi z nich blbě.



Proste holt nekomu nesednou. Neznam osobne nikoho, komu by z nich bylo blbe, sam je kourim dlouho a rozhodne je z nich daleko min blbe nez z klasickych cigaret. At si lide udelaji nazor sami.

Old Post 10-11-2012 v 17:13 PM
eggoide je offline   Profil uživatele eggoide   Find more posts by eggoide   Foto galerie člena eggoide   Click here to Send eggoide a Private Message   Add eggoide to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eggoide! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 16

a jsi distributor, nebo ne? stydět se za to nemusíš...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 10-11-2012 v 17:16 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2772300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív