Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » nejlevnější odsávání a ofukovače
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Nápad nejlevnější odsávání a ofukovače Příspěvek č. 1

Nazdar konopníci,mám pro vás možná zajímavou radu,takže zbystřete Nejlepší a nejlevnější odsávání vyrobíte tak,že vymontujete odsávání z automobilu škoda 120 (ale může to být i jiný typ vozidla ),koupíte nebo někde v garáži zabavíte autonabíječku-v OBI stojí 400kč a je to,stačí jen zapojit.Zapojení je jednoduché-jsou tam 2,nebo 3 drátky,podle toho z jakého je to auta.Jeden je hlavní,druhý a třetí jsou rychlostní-to si můžete připojit podle toho jak moc chcete odsávat,či v opačném případě ofukovat.Není na tom nic těžkého je to prověřeno dlouholetou praxí Kdyby měl někdo nějaký dotaz,napište,s radostí odpovím

Old Post 25-01-2005 v 16:52 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 2

Je to docela dobrý nápad,ale když to budeš mit u postele tak se nevyspíš,sem automechanik a právě škodováckej dělá hrozný kraval,ale napád je to jinak skvělej
Jen to bude chtít z něčeho lěpšiho a dražšiho

Old Post 26-01-2005 v 20:10 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Jo,dělá to sice hluk ale je to super účinný.A ten hluk není zase tak strašnej-já mám lampu vedle svého pokoje a neslyším skoro nicPokud máš lampu v pokoji kde spíš,pak je to opravdu nanic..

Old Post 26-01-2005 v 21:05 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 4

to Fredy:poměr výkon/cena-kdybys to měl kupovat je na h...o, akusticky,taky....
dotaz: jde to připojit přímo na nabíječku?? Neni tam jinej proud a napětí, když má nabíjet?? (větší). Já na to zkoušel autokompresor, takovej ten, co se strčí do zapalovače a málem jsem ho wodpálil.....
a vlastně před pár lety i autorádio....

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 27-01-2005 v 08:08 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Já a pár známych to tak máme už delší dobu a je to v pohodě.Já to mám připojené přímo na tu autonabíječku a je to v pohodě.Napětí a proud by měly být stejný.A mužeš si tam dát další vychytávku-regulátor otáček.Ten je taky hodně v pohodě.S tím autokompresorem to nemá význam.Já ještě jedno odsávání ze škodověnky mám,kdyby jste ho někdo chtěli,ozvěte se.

Old Post 27-01-2005 v 08:22 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 6

Dávej pozor na jiskřičky)
Proto to mám skoro u hlavyono je to cítit rychleji,když se to páálíí

Old Post 27-01-2005 v 19:55 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

Díky za radu,snad neshořím ani já ani kytičky

Old Post 27-01-2005 v 19:59 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 8

vole, kompresor používám na nafouknutí duší u kola, nechce se mi pumpičkou a tak jsem přemejšlel, jak na to. Nejlevnější zdroj 12.V s amperáží jako autobaterie stojí 2litry (konrád) a tak jsem zkoušel tu nabíječku....ten kompresor je totiž za 2 kila.... To byl jen příklad z mojí zkušenosti, že nabíječka se v tomhle případě nedá použít jako zdroj- prostě to vypálíš.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 28-01-2005 v 08:44 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

Hele já nejsem elekktrikář,ani se v tom nevyznám,ale prostě když si koupíš nabíječku v OBI za 4kila,a máš to autoodsávání,tak to funguje naprosto bezchybně,akorat to trošku hučí.Tak to prostě je...

Old Post 28-01-2005 v 08:49 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9377940 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív